Sitelerde Ban Yemeyi Kaldırma

oguz_1031

Katılımcı Üye
5 Ağu 2008
574
0
bilgisayarım/özellikler/donanım/aygıt yöneticisi/ag bagtastırıcaları/realtek/gelismis/network address/

sagdaki bosluga 909876785499 bunu yazıyoruz ve tamam diyoruz her ban yememizde burdaki sayıyı degistiriyoruz
mesela sondaki 9 u sekiz yapmamız yeterlidir.

Aslında vermemem gereken birşey ama amacımız paylaşmak

yok kanka işe yaramadı aynen öyle yaptım baktım net gitti geldi sonra THT ye girdim alıntı yapcaktım olmadı dicektim baktım sayfa hatası verdi eskisi gibi yükledim yine düzeldi

neyse yinede emeğe saygı

SeLaLe123

Yeni üye
9 Eyl 2009
1
0
Ben Denedim oLmadı. . . BeLqi YanLış Yapmışmdır aMa Herşeyi aYNen Yaptım Neyse eLine SaqLıq

azman77

Yeni üye
6 Eyl 2009
48
0
kardeş ben hakkarim net 101 okeyinde ban yedim 5 prog kurdum kaldırmadım sıkıysa bunu kaldıran program verinnn,,, hııı ayrıa hıdeıp, proxy , serila değiştirme , dns değiştirme , antiban bu programların hiçbiri işe yaramadı saygılarımla....

harun2634

Yeni üye
21 Haz 2009
7
0
ßeNim eTHeRNeT KaRTım via CompaTaßLe FaST eTHeRNeT ßaqDaSTıRıCıSı ßuRDa qeLişmiş aYaRLaRa qiRiYom ama DeqeRLeR oTammTiK DeqişmiYoR YaRDımCı oLuRSaNız SeviNiRim aCiL LüTFeN şimDiDeN TşKL .

KONT27

Yeni üye
27 Eyl 2009
4
0
35
gaziantep
KARDEŞ SALLIYON GALİBA YAPTIK OLMADI
SENİN BU DEDİĞİN YERİNİ Bİ İP DEĞİŞTİRME PROGRAMIYLA İP DEĞİŞTİRSEK VE ONU 15 SN ARALIK LA ALSAK HİÇ BİŞEY OLMAZ BENCE ÇÜNKÜ ONU DENEDİ,M OLDU
:)):)):)):d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.