Sitelerde Ban Yemeyi Kaldırma

gaddar_tr

Yeni üye
20 Şub 2008
28
0
Ya arkadaş bir deli bir kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkaramamış uraştıüğınız şeya bak bir kere konu saçma adam senin ethernet kartına ban atmıyor usta :D

TamVirus

Üye
21 Şub 2010
80
0
Güzel Hos

bilgisayarım/özellikler/donanım/aygıt yöneticisi/ag bagtastırıcaları/realtek/gelismis/network address/

sagdaki bosluga 909876785499 bunu yazıyoruz ve tamam diyoruz her ban yememizde burdaki sayıyı degistiriyoruz
mesela sondaki 9 u sekiz yapmamız yeterlidir.

Aslında vermemem gereken birşey ama amacımız paylaşmak

Slm Gardasim Emegine Saygi Ellerine saglik,

Senin Bu Vermemem Gereken Dedigin Seyi Millet Bulana Kadar

Ip Hunter Kullan Veya Onun Gibi Bir Cok Programda

Her 1 Saniyede ip deyistiri

Bam Yesende O siteye Girme Imkanin 100%100

Yeterki Görevliler o sitede uyanip Seni Bamlamasin :D
TekRaR

Emege Sevgi Saygi

By TamViRuS

surgeon153

Katılımcı Üye
13 Eyl 2008
378
0
her pcde aynı olmuyor arkadaşlar. mesela o realtek yazan yerde bende ateros yazıyo başkasında başka bişi yazar. ama ondan sonrakiler aynı.

zagadazigidi

Katılımcı Üye
10 May 2010
347
0
İstanbul/Beykoz
ben buldum değeri felan yaptımda bunu bana biraz daha açıklarmısın nasıl bann almıyoruz nasıl tekrar giriyoruz felan bunun internet kartıyla ne alakası var biraz daha konuyu açarmısın?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.