Sizin Fikirleriniz Nedir ?

blueking211

Yeni üye
1 Eyl 2014
24
0
Kadin erkek esitliginden soz etmek istemistim ama evet herkes esitti o donemde.Yine de bunlari konu altindan konusmayalim.is siyasete girerse sohbetin tadi kacar.Ben sadece fikirlerimi yazdim.Ama net olarak hatali oldugum bir durum varsa ozelden mesaj atabilirsiniz.yalniz siyasete girmeden lutfen.Bir de konuyu kirletmeden.

Aynen kardeşim tadı kaçacak konunun.Bende fikirlerimi yazdımda birileri yanlış anladı hatalıysam pm atın

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
70
Teşkilat

Kardeşim uyardığın için sağol fakat biz savunma yapamıyacakmıyız ?

Sen savunma yapmıyorsun, hakaret ediyorsun. Burası TURKHACKTEAM burada Atamıza senin konuştuğun şekilde konuşturmayız. Ya edebini takınacaksın ya da birbirimizi üzeceğiz ki bunu istemeyiz. Şu kulaktan dolma bilgileri de geçin artık yok hocalar asıldı, yok dinden uzaklaşıldı vs. Elmalılı Hamdi Yazır hoca efendiye Kuran tefsirini ücretini bizzat ödeyerek yazdıran Atatürktür, Balıkesir Zağanospaşa Camisinde hutbe okuyan ve cemaatin sorularına cevap veren yine Atatürktür. DETAYLAR İÇİN TIKLA Ve buna benzer örnekler elbette çoğaltılabilir. Ama artık şu Türk ve İslam düşmanlarının hazırladığı tuzaklara düşmeyin. Aslını inkar eden bizden değildir hadisinde yola çıkarsak hiç kimsenin ama hiç kimsenin haddi değildir Osmanlıyı, Selçukluyu, Anadolu Selçukluyu, Göktürkleri, Avarları, Hunları inkar etmek. Ancak unutmamak gerekir ki Devletler de diğer canlılar gibidir, doğar, yaşar ve ölürler.. Osmanlı İmparatorluğu da 623 yıl dünyaya hükmettikten sonra ömrünü tamamlamış ve yerini Türkiye Cumhuriyetine bırakmıştır. Bu da Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde zamanın ileri gelenlerine nasip olmuştur. Ne mutlu bize ki, bu gün kendi ülkemizde kendi devletimizin himayesinde, kendi bayrağımızın gölgesinde, kendi dilimizi konuşabiliyor ve kendi dinimizi yaşayabiliyoruz. Buradan sizlere tarih dersi vermek niyetinde değilim arkadaşlar, sizlerden ricam basmakalıp düşüncelerden sıyrılın ve okuyun, araştırın.. Türk İslam düşmanlarının oyunlarına gelmeyin.

blueking211

Yeni üye
1 Eyl 2014
24
0
Sen savunma yapmıyorsun, hakaret ediyorsun. Burası TURKHACKTEAM burada Atamıza senin konuştuğun şekilde konuşturmayız. Ya edebini takınacaksın ya da birbirimizi üzeceğiz ki bunu istemeyiz. Şu kulaktan dolma bilgileri de geçin artık yok hocalar asıldı, yok dinden uzaklaşıldı vs. Elmalılı Hamdi Yazır hoca efendiye Kuran tefsirini ücretini bizzat ödeyerek yazdıran Atatürktür, Balıkesir Zağanospaşa Camisinde hutbe okuyan ve cemaatin sorularına cevap veren yine Atatürktür. DETAYLAR İÇİN TIKLA Ve buna benzer örnekler elbette çoğaltılabilir. Ama artık şu Türk ve İslam düşmanlarının hazırladığı tuzaklara düşmeyin. Aslını inkar eden bizden değildir hadisinde yola çıkarsak hiç kimsenin ama hiç kimsenin haddi değildir Osmanlıyı, Selçukluyu, Anadolu Selçukluyu, Göktürkleri, Avarları, Hunları inkar etmek. Ancak unutmamak gerekir ki Devletler de diğer canlılar gibidir, doğar, yaşar ve ölürler.. Osmanlı İmparatorluğu da 623 yıl dünyaya hükmettikten sonra ömrünü tamamlamış ve yerini Türkiye Cumhuriyetine bırakmıştır. Bu da Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde zamanın ileri gelenlerine bırakmıştır. Ne mutlu bize ki, bu gün kendi ülkemizde kendi devletimizin himayesinde, kendi bayrağımızın gölgesinde, kendi dilimizi konuşabiliyor ve kendi dinimizi yaşayabiliyoruz. Buradan sizlere tarih dersi vermek niyetinde değilim arkadaşlar, sizlerden ricam basmakalıp düşüncelerden sıyrılın ve okuyun, araştırın.. Türk İslam düşmanlarının oyunlarına gelmeyin.

Kardeşim ben hakaret etmiyorum.Doğruları söylüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.