SK Crypter V1.4 | %100FUD | RUNTIME | Bomba Sürüm!|

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metinn57

Yeni üye
15 Ocak 2011
39
0
hocam üyelik tarihime bakın bu forumda 2011den beri burdayım bunada ihtiyacım var eğer yollarsanız sevinirim teşekkür eder iyi forumlar dilerim

SiyahKodcu

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
651
2
Ankara
elinize sağlık rar pass alabilir miyim

gereksinimleri karşılamıyorsunuz :/

Hocam IKARUS'u nasıl gectiniz? :) benimkini ikarus yakaliyor

PM ye bakın , gösteririm :)

Anroid ratlarda işe yarıyor mu acaba üstad :D

denemedim :D

Teşekkürler elinize sağlık.. rar pass gönderirseniz sevinirim, iyi çalışmalar.

gönderildi :)

Güncel

eline saglık rar pass alabilirmyim

Gönderildi

Teşekkürler Rar Pass ala bilirmiyim?

gönderildi

Eline sağlık. Şifre alabilir miyim

gönderildi

ben bi türlü yapamadım ya serverim bozuldu yardımcı olursanız sevinirim

Crypteri patlatmışlar :)

[ı]crypter patlamıştır! Boşuna yazmayın lütfen artık rar pw dağıtımını durdurdum![/ı]

dostum , kodlamam çok uzu nsüremi almıştı ancak genede patlattılar , kusura bakma rar pw veremicem :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.