Snapchat Hikayenize Galeriden Resim-Video Atmak

P4nN

Uzman üye
25 Ara 2015
1,761
3
Miami
Arkadaşlar sadece çalışmıyor yazıp bırakmışsınız insan bi sorununu yazar eğer hiç bi türlü olmuyosa çalışmıyor dersiniz bende yetkililerden rica edereim silerler konuyu sorununuz ne ise yazın yardımcı olmaya çalışiyim
Uygulamaya giriyorum resimi yüklüyorum sonra snapchaye giriyorum yüklemişim resim gelmiyor

dgncn1903

Katılımcı Üye
1 May 2016
327
0
~

gezgin3535

Üye
26 Haz 2016
59
0
Olamaz! Oturum açma denemeniz geçici olarak başarısız oldu..." hata verıyor ve ben ne yaptıysam maesef snpatchati'me giremiyorum bu konuda yardımınıza ihtiyacım var

kundera

Yeni üye
13 Ağu 2012
19
0
Kayseri
Yeni Gelecek güncellemeden sonra Direk olarak Galeriden seçip paylaşım yapabileceksiniz Merak etmeyin güncellemeye az kaldı :D son prüzler :D
B2dzGg.jpg

7vLDWY.jpg

0DZzWB.jpg

NotMyFault

Üye
3 Tem 2016
72
0
Dostum bluestacks programından denedim yine çalışmadı. Aynı şey, ok tuşuna basınca ana ekrana atıyor bluestacks programında.

gezgin3535

Üye
26 Haz 2016
59
0
the snapchat username may only contain alphanumerical characters upperscores underscores or points boyle bir hata verıyor kullanıcı adı şifremi yazdıgımı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.