Snapchat Hikayenize Galeriden Resim-Video Atmak

asqer01

Yeni üye
15 Tem 2014
12
0
Kardeş yaptim aynisini ama tam galeriden fotograf secip yollayinca uygulama durduruldu diyor ?

dgncn1903

Katılımcı Üye
1 May 2016
327
0
~
Kardeş yaptim aynisini ama tam galeriden fotograf secip yollayinca uygulama durduruldu diyor ?
Dostum diğer arkadaşa dediğim gibi ramde sıkıntı var rami temizle ama ondan önce uygylamayı sil yükle olmadı ayarlara gir uygulamalardan snap uploada gir ordan verileri temizle önce bunları dene olmazsa kesin çözüm ram i temizle uygulama durduruldu hatası çoğunlukla ramden dolayı olur

dgncn1903

Katılımcı Üye
1 May 2016
327
0
~
the snapchat username may only contain alphanumerical characters upperscores underscores or points boyle bir hata verıyor kullanıcı adı şifremi yazdıgımı
SnapUploaddan çıkış yapıp snapchatte öyle girin eğer SnapUploada giriceksenizde snapchatten çıkış yapıp öyle deneyiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.