☾☆ SolidStar Phantom GPU Xtreme ULTIMATE Edition - Yeni Sürüm ☾☆

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Program iyi güzel donmalar filan azaldı gibi ama benim bi kaç sorum olcak.
Bu ayarları oyuna her girdiğimizde yapmak zorunda mıyız?
Bu programı oyunlarda değilde 3D Studio Max gibi programlarda da kullanabilirmiyiz?

Oyuna girmeden önce ayarları tekrardan yapman gerekiyor.Aksi taktirde donmalar devam edebilir.
Bunun sebebi ise programın log tutmaması.Eğer log tutsaydı oyun o logları kendi verisi olarak algılayıp kapanacaktı.Bu nedenle log tutmuyor.

O tip programlarda mesela CryEngine 3 SDK tarzı programlarda da kullanabilirsin.Ancak oyundaki kadar fark yaratmayacaktır.Mesela oyunda 10FPS artıyorsa CryEngine 3'de 5-6 FPS artar.Çok etki yaratmaz.Çünkü oyunlar için geliştirildi.
Zaten Phantom Teknolojisi de tam ekran oyunlarda sanal overclock yaparak performans arttırmaya yarıyor.Yani oyunlar ile grafik programlarını ayırabiliyor.Bu nedenle oyuna göre daha az performans sağlayacaktır.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
//Program Hakkında Bilgilendirme

Program için yapılan Crystal Engine yamasından sonra ufak hatalar meydana geldi.Ortaya çıkan bu hatalar devam ettiği taktirde program sonlanabiliyor.Bu nedenle Phantom GPU Xtreme Gaming Pro Çalışmaları başlatıldı.

Bu yeni sürüm ile gelecek bazı özellikler:
-Arayüz tamamen değişebilir.İsteğe göre farklı bir arayüze geçiş yapılabilir.Koyu siyah ve kırmızı veya Flat teması olabilir.
-Menülerde oluşan birkaç bug giderilecektir.
-Oyunlardaki farkı anlamanız için FPS barı eklenebilir.
-GPU Sıcaklığı , çalışma hızı vb. faktörler eklenebilir.
-Soğutma özelliği TwinFrozr IV tarzında işleyebilir.
-Eğer hata olmazsa ekran kartını otomatik algılama ve tek tıkla optimizasyon özelliği getirilebilir.
-Oyun içi video kaydı yapabileceğiniz Phantom Social Extreme isminde bir özelliği düşünüyorum.Bu özellik ufak bir sosyal ağ gibi.Videonuzu çekebilirsiniz ve bu ağda paylaşabilirsiniz.İsterseniz YouTube ile de paylaşabilirsiniz.
-Ufak bir çöp temizleyici geliştirmeyi planlıyorum.Sistemde oluşan artık çöpleri silmesi için.
-Otomatik Launcher yapmayı planlıyorum.Yani GameBooster'daki gibi.Oyun kutunuza oyunlarınızı ekleyeceksiniz.Seçtiğiniz oyunu başlatacak.

Ayrıca son olarak yılbaşı özel hediyesi de yapmayı planlıyorum.Hediye içeriğinden emin değilim daha kararlaştırmadım ancak konu altından hediye hakkında fikirlerinizi yazarsanız makul olanları değerlendirebilirim :)

bjkero55

Üye
11 Tem 2015
59
0
//Program Hakkında Bilgilendirme

Program için yapılan Crystal Engine yamasından sonra ufak hatalar meydana geldi.Ortaya çıkan bu hatalar devam ettiği taktirde program sonlanabiliyor.Bu nedenle Phantom GPU Xtreme Gaming Pro Çalışmaları başlatıldı.

Bu yeni sürüm ile gelecek bazı özellikler:
-Arayüz tamamen değişebilir.İsteğe göre farklı bir arayüze geçiş yapılabilir.Koyu siyah ve kırmızı veya Flat teması olabilir.
-Menülerde oluşan birkaç bug giderilecektir.
-Oyunlardaki farkı anlamanız için FPS barı eklenebilir.
-GPU Sıcaklığı , çalışma hızı vb. faktörler eklenebilir.
-Soğutma özelliği TwinFrozr IV tarzında işleyebilir.
-Eğer hata olmazsa ekran kartını otomatik algılama ve tek tıkla optimizasyon özelliği getirilebilir.
-Oyun içi video kaydı yapabileceğiniz Phantom Social Extreme isminde bir özelliği düşünüyorum.Bu özellik ufak bir sosyal ağ gibi.Videonuzu çekebilirsiniz ve bu ağda paylaşabilirsiniz.İsterseniz YouTube ile de paylaşabilirsiniz.
-Ufak bir çöp temizleyici geliştirmeyi planlıyorum.Sistemde oluşan artık çöpleri silmesi için.
-Otomatik Launcher yapmayı planlıyorum.Yani GameBooster'daki gibi.Oyun kutunuza oyunlarınızı ekleyeceksiniz.Seçtiğiniz oyunu başlatacak.

Ayrıca son olarak yılbaşı özel hediyesi de yapmayı planlıyorum.Hediye içeriğinden emin değilim daha kararlaştırmadım ancak konu altından hediye hakkında fikirlerinizi yazarsanız makul olanları değerlendirebilirim :)

Helal olsun valla hocam ne diyim bekliyorum yeni sürümünü :)

vituS

Yeni üye
10 Ara 2015
21
0
İşe yarar umarım, eline sağlık. Gidip yabancı yapım uygulamaları kullanmamalı bu tür uygulamaları kullanmalıyız bence.

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
İşe yarar umarım, eline sağlık. Gidip yabancı yapım uygulamaları kullanmamalı bu tür uygulamaları kullanmalıyız bence.

Arkadaşlar uygulamada ciddi bir gpu artışı oldu yani solid bunu başarmış geçen gün beraber kurduk :) Soğutma işlemini falan da güzel yapıyor bir de benim Laptop çok düşük sistemli Intel hd graphics kim bilir amd nvidia larda neler olur :) herkes buraya gördüğü ➕ ve ➖ yönleri yazarsa diğer arkadaşlar için bir fikir deneyimi olur :)

İyi forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.