☾☆ SolidStar Phantom GPU Xtreme ULTIMATE Edition - Yeni Sürüm ☾☆

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Cs go da ban riski mevcut dll atmasa bile
KurokoTetsuya yama hala tamamlanabilmiş değil ne yazıkki.Eski ekran kartlari sürekli problem çikartiyor hala uzerinde calisiyorum

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Programın düşük kartlar için olan yaması hazırlandı.Ayrıca bu yama ile bazı hata düzeltmeleri yapıldı.Şimdilik test aşamasında olan bu yama eğer testlerde sorun çıkarmaz ise bu gece geç saatlerde yayınlanacak.

Yama testleri hakkındaki bilgilendirmeyi konu altından atılan yorumlarımda takip edebilirsiniz.

Eklenen yeni kartlar:
GeForce2 MX400 Serisi ve üstü.
ATI Radeon X1000 Serisi ve üstü.
ATI Radeon X1000 Pro serisine özel iyileştirmeler.
ATI Radeon HD2600 Serisine özel iyileştirmeler.
AMD Radeon R7 240 ve R7 265 için %200 Performans artışı!
GeForce 9400GT ve 9800GT modellerinde %60'a varan performans artışı!
ZOTAC GT730 kartı için yaklaşık %40 oranında ekstra performans artışı (Zotac çipsetindeki bir yama sayesinde)
GeForce GTX460 ve GTX560 Ti için %80'e varan oranda performans artışı!
GeForce GTX750 Ti kartlarında yaşanan donma ve SSDLR64.Myss Hatasının çözümü!
ATI Radeon HD 2350 serisi için %100 fark edilebilir performans artışı!
GeForce 6200 Kartına destek getirildi!

Yama testleri başarıyla geçerse bu gece geç saatlerde yayınlanabilir!

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Programın düşük kartlar için olan yaması hazırlandı.Ayrıca bu yama ile bazı hata düzeltmeleri yapıldı.Şimdilik test aşamasında olan bu yama eğer testlerde sorun çıkarmaz ise bu gece geç saatlerde yayınlanacak.

Yama testleri hakkındaki bilgilendirmeyi konu altından atılan yorumlarımda takip edebilirsiniz.

Eklenen yeni kartlar:
GeForce2 MX400 Serisi ve üstü.
ATI Radeon X1000 Serisi ve üstü.
ATI Radeon X1000 Pro serisine özel iyileştirmeler.
ATI Radeon HD2600 Serisine özel iyileştirmeler.
AMD Radeon R7 240 ve R7 265 için %200 Performans artışı!
GeForce 9400GT ve 9800GT modellerinde %60'a varan performans artışı!
ZOTAC GT730 kartı için yaklaşık %40 oranında ekstra performans artışı (Zotac çipsetindeki bir yama sayesinde)
GeForce GTX460 ve GTX560 Ti için %80'e varan oranda performans artışı!
GeForce GTX750 Ti kartlarında yaşanan donma ve SSDLR64.Myss Hatasının çözümü!
ATI Radeon HD 2350 serisi için %100 fark edilebilir performans artışı!
GeForce 6200 Kartına destek getirildi!

Yama testleri başarıyla geçerse bu gece geç saatlerde yayınlanabilir!

Ellerine sağlık İnşallah bir aksilik olmaz. Bi arkadaşa önerdim programı bakalım en son tht'ye üye olmaya çalışıyordu

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Ellerine sağlık İnşallah bir aksilik olmaz. Bi arkadaşa önerdim programı bakalım en son tht'ye üye olmaya çalışıyordu

Programın lisansını bana pm atsın yollarım.Ayrıca kartı bu listedekilerden daha düşükse ikinci yamayı beklesin.İkinci yama ile ekran kartlarının atalarına destek gelecek.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
windows 7 home basic 64-bit SP 1 intel core i5-3210m cpu 4.0 gb ram ıntel HD graphics 4000
Bu arkadaşın sistemi

Home Basic'te sıkıntılar olabiliyor grafik kartı Intel HD4000 destekleniyor sıkıntı yok ama arkadaş kombo yapmış Intel ve Home Basic'de oyun sırasında performans artmıyor tam tersine düşüyor tuhaf olay bi çözümünü buldum ancak bu sefer program hata veriyor hala onun üzerinde çalışıyorum.
Arkadaşın denesin bi bakalım hata vermeyedebilir her zaman vermiyordu.Eğer hata verirse ikinci veya üçüncü yamayı beklesin.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Yama ATI Radeon HD 2600 serisinde sisteme reset attırıyor durmadan.Bu nedenle sorun çözülene kadar yama testleri durdurulmuştur.Sorun kısa süre içinde çözülecektir.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Düşük kart yaması son testlerini ne yazık ki tamamlayamadı.Yama yapımı 22 Kasım Pazar günü saat 12:00'a ertelendi.
Yapılacak olan son testler iç açıcı gözüküyor.Testlerde problem gerçekleşmezse yama yayınlanacak.

Listeye ek olarak BETA aşamasında 9500GT kartı da eklenecek.Bu kartta meydana gelen hataların bir kısmı giderildi ancak hala mevcut.Bu nedenle bu kart BETA olarak getirilecek.

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Home Basic'te sıkıntılar olabiliyor grafik kartı Intel HD4000 destekleniyor sıkıntı yok ama arkadaş kombo yapmış Intel ve Home Basic'de oyun sırasında performans artmıyor tam tersine düşüyor tuhaf olay bi çözümünü buldum ancak bu sefer program hata veriyor hala onun üzerinde çalışıyorum.
Arkadaşın denesin bi bakalım hata vermeyedebilir her zaman vermiyordu.Eğer hata verirse ikinci veya üçüncü yamayı beklesin.

Arkadas guvenemedi. Abisi de indirme demis zaten

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Normalde indirecekti sonra üye olamadı diye sinirlendi güvenmedi :)
Benim tahminimce öyle olmuştur :)

Anladım :)

Program yaması hakkında duyuru!

Yama testleri tamamlanmıştır.Bugün içerisinde yayınlanacaktır.
Yama Sürümü:V1
Yama Adı:Crystal Pack
Açıklama:pek çok hata düzeltmesi ve eski ekran kartlarına destek getirildi oyunlarda performans artışı sağlandı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.