☾☆ SolidStar Phantom GPU Xtreme ULTIMATE Edition - Yeni Sürüm ☾☆

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IFrkedmZ

Katılımcı Üye
18 May 2013
265
0
Ellerinize sağlık hocam gerçekten başarılı olmuş. Cs 1.6'da da fps arttırır değilmi ? Yani çoğu oyunda olur mu ?
İyi forumlar.

Rap2004

Üye
6 Ağu 2015
207
0
39
krdşm bir yardım etsen kuruluma tıklyorum da açılmıor kurulum lütfe yardım et oyun çok kasıyo giremedim bugunn yardımmm

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Arkadaşlar Lisans için ÖM ler atıyorsunuz her kes tek bir sefer atsın akşam herkese toptan yollayacağım ikişer kez atanları göremiyorum

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Dostum kısa bir süreliğine tekirdağdayım kasa evde lisans linki orada kaldı dönünce herkese atıcam

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Yama çıkartacağım eski ekran kartları için ben şimdi indirip kursam azda olsa işe yarar mı veya zarar verir mi?

GrayHatHacker

Uzman üye
25 Eki 2014
1,851
0
Cehennem
Başarılı Tebrikler.
Sen Galiba Bir Aralar YouTuber'lik Yapıyordun Yanlış Hatırlamıyorsam ?
Hatta SolidStar Oynuyor Muydu Kanalının Adı ?
Bence Oyun Videoların Tutmadıysa Program Yazmayı Felan Gösterebilirsin.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Başarılı Tebrikler.
Sen Galiba Bir Aralar YouTuber'lik Yapıyordun Yanlış Hatırlamıyorsam ?
Hatta SolidStar Oynuyor Muydu Kanalının Adı ?
Bence Oyun Videoların Tutmadıysa Program Yazmayı Felan Gösterebilirsin.

Aynen o kanal devam edecegim oyun videosuna ancak ekran kartı kötü
Yarın GTX 560 Ti gelecek onu sisteme okutup devam edeceğim oyunlara gta 5 fallout 4 falan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.