Sosyal Medya Hesaplarını Hackleyin • Ceys

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vNolvq

Üye
13 Şub 2019
60
2
Space
Kardeşim ben linux da yeniyim de her şeyi tam yaptım hatta oluyor ama local hosta kurulum yapıyor dışarıdan erişim yok burada kafam karıştı ya

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,967
Orhun Nehri
Kardeşim ben linux da yeniyim de her şeyi tam yaptım hatta oluyor ama local hosta kurulum yapıyor dışarıdan erişim yok burada kafam karıştı ya

Eskiden ngrok direk kuruluyordu fakat yeni güncellemeden sonra elle kurman gerek. Bu biraz zor olabilir yeni başlayanlar için fakat benzer bir araç var shellphising bunu dene aynı mantıkla çalışır. Eğer aynı şekilde local çalılırsa ngrok kurman gerekecek. Kolay gelsin

burc ugur

Üye
16 Eki 2007
90
0
Eskiden ngrok direk kuruluyordu fakat yeni güncellemeden sonra elle kurman gerek. Bu biraz zor olabilir yeni başlayanlar için fakat benzer bir araç var shellphising bunu dene aynı mantıkla çalışır. Eğer aynı şekilde local çalılırsa ngrok kurman gerekecek. Kolay gelsin

ceys kardeşim bende bi soru sormak istiyorum. scriptler hem pc hem mobil uyumlumu? zira kurban mobilse pc sitesi açılırsa anlayabilir o yüzden umarım script mobilden ya da pc den baglandıgını algılayıp ona gore acılıyordur?

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,967
Orhun Nehri
ceys kardeşim bende bi soru sormak istiyorum. scriptler hem pc hem mobil uyumlumu? zira kurban mobilse pc sitesi açılırsa anlayabilir o yüzden umarım script mobilden ya da pc den baglandıgını algılayıp ona gore acılıyordur?

Sıkıntı yok her ikisinde de çalışıyor.
sayidaki secenegi sectigimde put your local ip diyor bu nedir ?

Ngrok kurmamışsın, kurduğun zaman düzelir.

H4DR0N

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
318
1
0Gydfe.png

Merhaba arkadaşlar. Bu konuda sizlere bir sosyal mühendislik aracı olan Blackeye Phishing aracını tanıtacağım.
Öncelikle bu araç ne iş yapar onu açıkalyayım.
Web sitelerini klonlayarak girilen bilgilerin sizin panelinize düşmesini sağlar.
İşin güzel yanı aynı ağa bağlı olmanıza gerek yok farklı ağlar üzerinde de çalışmaktadır.
Bu araç klonladığınız sayfanın bir linkini verecek. Bunu kullanarak karşı tarafın bilgilerini ele geçireceğiz.
Bu konu sonunda öğreneceğiniz bilgi ile ikna kabiliyetinizi birleştirerek sosyal mühendislik saldırısı yapabileceksiniz.
Bu aracı kullanabilmeniz için bir linux dağıtımına ihtiyacını olacak. Ben kali linux kullanacağım.

Öncelikle aracın kurulumuna bakalım.

Github'dan herhangi bir linki bulup indirebilirsiniz.
örneğin ben burdan aldım aracı: https://github.com/thelinuxchoice/blackeye

Bu linki kopyalayın ve bir terminale;

Kod:
[CENTER][SIZE="2"][COLOR="YellowGreen"]git clone https://github.com/thelinuxchoice/blackeye[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

komutunu girin.

Dosyalar indikten sonra indirdiğiniz konumu terminalde açın.
(örneğin masaüstüne indirdiyseniz, cd Masaüstü komutu ile masa üstüne gidebildiğiniz gibi inen konuma gidin)

Klasör içine girin ve aracı çalıştırın.. Komutlar sırası ile;

Kod:
[CENTER][COLOR="yellowgreen"][SIZE="2"]cd blackeye

bash blackeye.sh[/SIZE][/COLOR][/CENTER]

Kurulumumuz bu kadar. Şimdi aracı kullanalım.

Kullanımı

Son komutu girdikten sonra şöyle bir bash ekranı ile karşılaşacaksınız.

gördüğünüz gibi burda birçok medyanın klonunu oluşturabiliyoruz.
Bunun yanı sıra kurban linke tıkladığında ip bilgisi, ülke, şehir, para birimi, internet sağlayıcısı vs. gibi bilgileride göstermektedir.

Hemen bu ekrandan birtanesini seçerek bir örnek yapalım..
İstediğinizi seçebilirsiniz hepsinde aynı adımlar uygulanacaktır.

Evet gördüğünüz gibi bazı işlemler yapıp bize link oluşturdu.
Bu linki kurbanımıza göndereceğiz. Linki kopyalayıp kurbanınıza atın ve bir şekilde giriş yapmasını sağlayın.
Kurban linke tıklasın ve giriş yapsın. Bizde deneme amaçlı kendimiz giriş yapalım.

Giriş işlemi yapıldıktan sonra;

gördüğünüz gibi dediğimiz bilgileri bize gösterdi,
aynı şekilde username ve password bilgilerini de aldık.

Bu aracı kullanarak birçok hesabı ele geçirebilirsiniz. tabi konu başında belirtiğimiz gibi ikna kabiliyetinizin güçlü olamsı gerekiyor.
Orası size kalan kısım. Hatta size bir fikir vereyim. Bu aralar beni ne kadar tanıyorsun diye bir şey var. İşte bunu kullanın. beni nekadar tanıyorsun diye karşıya atın ve ben farklı bir yerden oluşturdum bunun için sosyal medya hesabından giriş yapmalısın gibi atın ve giriş yapsın. ;)
Kolaylıklar ve esenlikler dilerim.

-VİDEOLU ANLATIM-

https://www.youtube.com/watch?v=3QzR2KX5T00&feature=youtu.be

Bende böyle oluyor otomatik yüklemiyor

[*] Choose an option: 2
[*] Put your local IP (Default ***.***.***.***): ***.***.***.***
[*] Starting php server...
[*] Send this link to the Victim: ***.***.***.***
[*] Waiting victim open the link ...

mrROBOT24

Üye
10 Şub 2019
123
3
isvicre/Basel
bende benim ip adresim cikiyor neden acaba

[*] Choose an option: 4
[*] Put your local IP (Default 192.168.12.124):
[*] Put your local IP (Default 2a02:120b:2c3c:bee0:657a:c4f1:fb3c:c53b):
[*] Put your local IP (Default 2a02:120b:2c3c:bee0:7edd:90ff:fed5:2f16):
[*] Starting php server...
[*] Send this link to the Victim: 192.168.12.124
[*] Send this link to the Victim: 2a02:120b:2c3c:bee0:657a:c4f1:fb3c:c53b
[*] Send this link to the Victim: 2a02:120b:2c3c:bee0:7edd:90ff:fed5:2f16
[*] Waiting victim open the link .

Moderatör tarafında düzenlendi:

DngTurk

Üye
7 Mar 2019
183
1
Texas
0Gydfe.png

Merhaba arkadaşlar. Bu konuda sizlere bir sosyal mühendislik aracı olan Blackeye Phishing aracını tanıtacağım.
Öncelikle bu araç ne iş yapar onu açıkalyayım.
Web sitelerini klonlayarak girilen bilgilerin sizin panelinize düşmesini sağlar.
İşin güzel yanı aynı ağa bağlı olmanıza gerek yok farklı ağlar üzerinde de çalışmaktadır.
Bu araç klonladığınız sayfanın bir linkini verecek. Bunu kullanarak karşı tarafın bilgilerini ele geçireceğiz.
Bu konu sonunda öğreneceğiniz bilgi ile ikna kabiliyetinizi birleştirerek sosyal mühendislik saldırısı yapabileceksiniz.
Bu aracı kullanabilmeniz için bir linux dağıtımına ihtiyacını olacak. Ben kali linux kullanacağım.

Öncelikle aracın kurulumuna bakalım.

Github'dan herhangi bir linki bulup indirebilirsiniz.
örneğin ben burdan aldım aracı: https://github.com/thelinuxchoice/blackeye

Bu linki kopyalayın ve bir terminale;

Kod:
[CENTER][SIZE="2"][COLOR="YellowGreen"]git clone https://github.com/thelinuxchoice/blackeye[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

komutunu girin.

Dosyalar indikten sonra indirdiğiniz konumu terminalde açın.
(örneğin masaüstüne indirdiyseniz, cd Masaüstü komutu ile masa üstüne gidebildiğiniz gibi inen konuma gidin)

Klasör içine girin ve aracı çalıştırın.. Komutlar sırası ile;

Kod:
[CENTER][COLOR="yellowgreen"][SIZE="2"]cd blackeye

bash blackeye.sh[/SIZE][/COLOR][/CENTER]

Kurulumumuz bu kadar. Şimdi aracı kullanalım.

Kullanımı

Son komutu girdikten sonra şöyle bir bash ekranı ile karşılaşacaksınız.

gördüğünüz gibi burda birçok medyanın klonunu oluşturabiliyoruz.
Bunun yanı sıra kurban linke tıkladığında ip bilgisi, ülke, şehir, para birimi, internet sağlayıcısı vs. gibi bilgileride göstermektedir.

Hemen bu ekrandan birtanesini seçerek bir örnek yapalım..
İstediğinizi seçebilirsiniz hepsinde aynı adımlar uygulanacaktır.

Evet gördüğünüz gibi bazı işlemler yapıp bize link oluşturdu.
Bu linki kurbanımıza göndereceğiz. Linki kopyalayıp kurbanınıza atın ve bir şekilde giriş yapmasını sağlayın.
Kurban linke tıklasın ve giriş yapsın. Bizde deneme amaçlı kendimiz giriş yapalım.

Giriş işlemi yapıldıktan sonra;

gördüğünüz gibi dediğimiz bilgileri bize gösterdi,
aynı şekilde username ve password bilgilerini de aldık.

Bu aracı kullanarak birçok hesabı ele geçirebilirsiniz. tabi konu başında belirtiğimiz gibi ikna kabiliyetinizin güçlü olamsı gerekiyor.
Orası size kalan kısım. Hatta size bir fikir vereyim. Bu aralar beni ne kadar tanıyorsun diye bir şey var. İşte bunu kullanın. beni nekadar tanıyorsun diye karşıya atın ve ben farklı bir yerden oluşturdum bunun için sosyal medya hesabından giriş yapmalısın gibi atın ve giriş yapsın. ;)
Kolaylıklar ve esenlikler dilerim.

-VİDEOLU ANLATIM-

https://www.youtube.com/watch?v=3QzR2KX5T00&feature=youtu.be

Hocam telefon ip nasıl gizlenır 🤔

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.