Spama Düşmeden Fake Mail Atmak-Cem Adrian

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SeriKurt

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
474
1
SliconValley
Hocam artık işe yaramıyor galiba yöntemin gmail'de denediğimde direk mail bile gelmiyor , farklı bi mail servisinde denediğimde mail geliyor ancak spama düşüyor.

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Hocam artık işe yaramıyor galiba yöntemin gmail'de denediğimde direk mail bile gelmiyor , farklı bi mail servisinde denediğimde mail geliyor ancak spama düşüyor.

VPN olarak önerdiğim hıdaman programını kullanmadıysan sıkıntı yaşaman gayet normal,yöntem hala geçerli yeni video kaydı bile ekleyebilirim istek gelir ve konu güncel tutulursa.

SeriKurt

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
474
1
SliconValley
VPN olarak önerdiğim hıdaman programını kullanmadıysan sıkıntı yaşaman gayet normal,yöntem hala geçerli yeni video kaydı bile ekleyebilirim istek gelir ve konu güncel tutulursa.

Dediğiniz şeylerin hepsini harfiyen yaptım hideman dahi kullandım. İşlemler aynıysa yeni video kaydına zahmet etmenize gerek yok. Hideman'de bağlanmam gereken özel bir lokasyon varmı ?

ramo06

Üye
4 Mar 2012
149
0
aynı durum bendede var mail spama duşuyor , adımları tek tek uyguladım hıdeman de kullanıldı , mail gelmıyor , yardımcı olur musun

13 Şub 2016
145
0
Hep Spama düşüyor. Hideman kullandım , Avira Phantom VPN kullandım PureVPN kullandım hepsinde de Spama düştü yok mu bunun bi çözümü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.