Spama Düşmeden Fake Mail Atmak-Cem Adrian

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Gerçekten uzun zamandır gördüğüm en yararlı konulardan biri.
Sürekli spam takılıyordu ve sadece webmail'leri spam lemek için kullanılabileceğini düşünüyordum böylece
gerçek büyük teknoloji devlerinin mail servislerini de kandırmak muhteşem bir şey.
Çok başarılı bir paylaşım, teşekkür ediyorum.

YHTeam

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
307
0
Vpn kullanmama rağmen spama düşüyor özel mesaj attım hala cevap gelmedi yardımcı olabilir misiniz?

baychip

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
285
0
işe yarıyormu artık deniyorum ama mail gelmiyor yandex mail denedim hiç mail gelmedi spamda da yok ama temp mailden fake mail alıyorum oraya atıyor ?

berkerb12

Yeni üye
24 Ağu 2017
2
0
hocam eline sağlık .
şöyle bir sorunla karşılaştım vpn kapalıyken spama düşüyor tak diye gidiyor mail
vpn açıkken mail uzun süre gelmiyor hala bekliyorum 2-3 kere denedim

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
işe yarıyormu artık deniyorum ama mail gelmiyor yandex mail denedim hiç mail gelmedi spamda da yok ama temp mailden fake mail alıyorum oraya atıyor ?

temp maildeki hesap gecersiz var olan mail sağlayıcılırından mail hesabı açmanız gerek örnek veriyorum yandex mail,gmail vs

Gmail kullanılmıyor sanırım konuya bakabilir misiniz rica etsem

Vpn kullanmama rağmen spama düşüyor özel mesaj attım hala cevap gelmedi yardımcı olabilir misiniz?

hocam eline sağlık .
şöyle bir sorunla karşılaştım vpn kapalıyken spama düşüyor tak diye gidiyor mail
vpn açıkken mail uzun süre gelmiyor hala bekliyorum 2-3 kere denedim

Gmail kullanıyorum vpn açıkken gelmiyor vpn kapalıyken sadece spama düşüyor.

Hıdeman vpn programınımı kullanıyorsunuz yoksa eklentisinimi?

Leon248

Üye
31 Ocak 2015
53
0
21
Gaziantep-->Kemer/Antalya
Arkadaşlar Kullandığınız Vpn'den Mail Sağlayıcısına Kadar Herşey Farkeder Bu Konuda Kaliteli Vpn Ve Mail Yollayacaığız Adres İle Aynı Mail Sağlayıcısı Seçmenizi Öneririm (Örn: Gönderilecek Outlook İse Sizden Outlookdan Gönderin )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.