Stajyer Asistan Kulübü ⭐️⭐️⭐️

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 Ocak 2020
170
2
İsyanbul
Cevap: Stajyer Asistan Kulübü

Kullanıcı Adınız:
Kullanıcı Profil Linki:
Adınız Soyadınız:
Telegram adresiniz:
Telefon Numaranız:
Doğum Tarihi:
Daha önce hiçbir ekipte görev aldınız mı, aldıysanız neresi?:
Turkhackteam sizin için ne ifade ediyor?:

bunun cevaplarını kime gönderiyoruz ?

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
92

Kullanıcı Adınız:
Kullanıcı Profil Linki:
Adınız Soyadınız:
Telegram adresiniz:
Telefon Numaranız:
Doğum Tarihi:
Daha önce hiçbir ekipte görev aldınız mı, aldıysanız neresi?:
Turkhackteam sizin için ne ifade ediyor?:

bunun cevaplarını kime gönderiyoruz ?

Soruları bu forma (https://forms.gle/Abp2cdHSKE1ReB1F7) doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Başvurudan sonra olumlu ya da olumsuz dönüş yapılmaz.
Eğer kulübe alındıysanız Telegram'dan kulüp yöneticileri ekleme isteği gönderecektir.
Lütfen niye alınmadım, adam ayırıyorsunuz, torpil var gibi şeyler söylemeyin.
Alınmadıysanız uyuşmayan şart vardır başvuruda.
Bilgileriniz sadece Kulüp Yönetiminde toplanır, üçüncül şahıslarla paylaşılmaz, bu konuda müsterih olun.

Son düzenleme:

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
51

Alımlar bu akşam kapanacaktır şansınızı değerlendirin.

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
51

Alımlar tekrar açılmış bulunmaktadır, 2 arkadaşımizı kısa sürede moderasyon ekibi bünyesine kattık sizide bekleriz.. :)

Güncel++

THROOT

Kıdemli Üye
18 Mar 2018
2,478
34
NEREYE

Alımları geri açmış bulunuyoruz yeni Arkadaşlarımızı bekli yoruz

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
92

Katılmak İstiyorum Nasıl Katılabilirim

İlk yönetim ekibine katılmak istediğim için attığım mesaj. O zamanlar Sorumlumuz Baysalhocam yardımcısı ['Adige hocam ekibe ilk katıldığımda Tümgeneral olan Ceys hocam ve uyarısı ile tanıdığım R4V3N :D duygulandım şimdi. Kulübe katılma fırsatı varken kaçırmayın hem kişisel gelişiminiz hem de sağlam dostluklar kurabilmeniz için güzel ortamdır katılacaklara başarılar.

Son düzenleme:

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,755
1,545

Uzun bir dönem yönetici ihtiyacını giderdi bu kulüp. kritik timlerde, üst yönetimde görev yapan kişilerde çıktı. Görünce duygulandım, ilk açıldığında Unequal ile birlikte uzun süre idare etmiştim. THT de yöneticilik yapmak isteyenler bence alımlar açıkken bu fırsatı kaçırmasınlar. Daha sağlam bir başlangıç yapmış olursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.