Stajyer Asistan Kulübü ⭐️⭐️⭐️

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
1
92
22
Cevap: Stajyer Asistan Kulübü

Vay bee. O eski günler, ceys reisin yönettiği zamanlar, deli gibi konu açtığımız zamanlar geldi aklıma.

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
51

Dostlar öğrenme hevesi olan herkesi kulübümuze bekleriz :)

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
51

Up up ++

Hevesi olan ve yönetime girmek isteyen herkesi bekleriz dostlar, içeride samimi bir ortam kurmayı hedefliyor olup başvurularınızı bekliyoruz.. :)

CiHaN-i TuRaN

Kıdemli Üye
29 Tem 2017
3,512
1,013

katılacak olan değerli arkadaşlarımıza başarılar ve hayırlı olsun

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2

Şimdi başvuracam kazayla falan beni alırlar sonra puanlama sisteminde görevleri yapamam banlanırım diye korkuyorum çok mu zor görevler :) (dalga geçmiyorum)

MaliciousX

Katılımcı Üye
16 Kas 2019
284
49
10
Nikomedya

Konu açma, cevaplama, ihbar, yardım merkezi. Ek olarak görev olabilir ama amatör olduğumuzu biliyorlar. Ona göre.
Vakit ayırabileceksen başvurmayı düşün.

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
51
Şimdi başvuracam kazayla falan beni alırlar sonra puanlama sisteminde görevleri yapamam banlanırım diye korkuyorum çok mu zor görevler :) (dalga geçmiyorum)

Moderasyonda görevleri yapan herkesin yapabileceği görevler çok basitte değil çok zorda :)
Birazdan konuya ekleyeceğim göz atabilirsin ordan.

İlk üye alımları yapıldı sizde şansınızı deneyebilirsiniz bir başvuru formu uzağımızdasinız (;

Son düzenleme:

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
4
483
6

Hayırlı Olsun Katılanlara Başarılar Dilerim :) (Konu yönünden yetersizim yoksa başvururdum)

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,745
14
626

Yeni asistan arkadaşları aramızda görmek çok güzel olur, katılanlara başarılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.