Tek Telefonda 4 Adet WHATSAPP Kullanmak // DEV KONU // 'Yakamoz1319

beerqu

Yeni üye
5 Haz 2016
10
0
Çok Sağol Kardeşim artık sevgilimin whatsapp ını 3 telefondan daha kullana bilirim

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0

Whatsapp'ın herhangi bir 3. parti uygulamasına güvenmiyorum çünkü yapan kişi çok kolay bir şekilde izleyebilir şu an yapmıyor olsa bile bir güncellemeyle gözden kaçırabilir.

Nacizane önerim kişisel bilgilerinizi herhangi bir 3. parti uygulamasına teslim etmeyin.

Fakat yinede Yakamoz1319 bu güzel konu anlatımın için eline sağlık.

Son düzenleme:

TRGameAirs

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
905
0
beyler diyelim normal wp de biri engelli o taraftan bunlardan biriyle ona mj atabilirmiyim biri cevaplarmı ?

1453ht

Üye
5 Ocak 2016
241
0
Adana
Hocam öncelikle eline sağlık çok güzel bir çalışma olmuş bunu google playe aktarıp oto güncelletme gibi bi imkanımız varmı içerisindeki orjinal uygulamaya ait olan imzaları kaldırıp atsan sıkıntı çıkarmı ?

25 Haz 2016
135
0
Tebrikler dostum,denemiştim daha önce.Hepsi sorunsuz bir şekilde çalışıyor.Başarıların devamını dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.