Tek Telefonda 4 Adet WHATSAPP Kullanmak // DEV KONU // 'Yakamoz1319

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
26
Maşallah :) Sürekli güncel özgün konular açıyorsun abi :) Ve hepsi yararlı :) Emeğine sağlık abi :)

meLanoR43

Yeni üye
24 Ocak 2012
14
0
Her biri birbirinden bağımsız uygulamalar. Zaten hepsini ayrı ayrı numaralar ile onaylatıp kullanmamiz gerekiyor

usta mesela arkadaşımızın telefonu masada whatsapp kullanıyor, kendi telimizden 1. whatsappta kendi numaramızi 2. whatsappta arkadaşımızın numarasını girsek ona onaylama mesajı gider mi ? giderse onay kodunu kendi telimize girip hem o hem ben aynı whatsappı kullanabilirmiyiz ? yani ona gelen whatsapp mesajları banada gelir mi ?

7 Tem 2007
9,549
89
güzel paylaşım

Maşallah :) Sürekli güncel özgün konular açıyorsun abi :) Ve hepsi yararlı :) Emeğine sağlık abi :)
Teşekkür ederim :)
usta mesela arkadaşımızın telefonu masada whatsapp kullanıyor, kendi telimizden 1. whatsappta kendi numaramızi 2. whatsappta arkadaşımızın numarasını girsek ona onaylama mesajı gider mi ? giderse onay kodunu kendi telimize girip hem o hem ben aynı whatsappı kullanabilirmiyiz ? yani ona gelen whatsapp mesajları banada gelir mi ?
Olmaz. Onaylatacağın numara whatsapp hesabı olmayan bi numara olmalı. Yani dediğin şekilde imkansız bu yöntemle.
Eline Saglık abim :)
Teşekkürler

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Hocam dev konu demişsiniz.Ben ona bakılırsa 5 watsap kullanabilirim

5. Watsap disa uygulaması :) 😀😀

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.