Telefon numarasından konum bulmak mümkün müdür?

niyazikole

Yeni üye
17 May 2019
45
0
Ankara
Merhabalar değerli THT üyeleri ve rütbelileri :yardimsever

Bir takım özel konulardan dolayı bi kişinin konumunu vs öğrenmem lazım. Telefon numarası var. Fake sms atıp atıp ip öğrenme gibi yöntemleri yemeyeceğini biliyorum. Daha net ve kesin sonuç alabileceğim bi yöntem var mıdır? Teşekkürler

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
68
İSTİHBARAT

Bir takım özel konulardan dolayı bi kişinin konumunu vs öğrenmem lazım. Telefon numarası var. Fake sms atıp atıp ip öğrenme gibi yöntemleri yemeyeceğini biliyorum. Daha net ve kesin sonuç alabileceğim bi yöntem var mıdır? Teşekkürler

Illa konum bulmak istiyorsan bu yöntemi dene sosyal muhendislik ile rahatlıkla bulabilirsin

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=SSjjdf9YDhg[/ame]

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Hedef Kişinin Telefon Numarası Üzerinden Konum Bulamazsınız. Bu Tarz Bir İşlemi Ancak Devlet Yapabilir.

Gerçekten Ciddi Bir Durum Varsa Polise Başvurduğunuz Takdirde Polis Hedef Kişinin Adresini Rahatlıkla Bulacaktır.

Suleyman37

Uzman üye
25 Haz 2016
1,307
0
GİZLİ

Evet öğrenmek mümkündür youtubeye IP adresi ile konum bulma termux adlı konuyu inceleyerek telefonuna termuxu kurup dediklerini yap ondan sonra
ip logger adli siteden ip adresini ogren termuxda kurdugun programa yaz ve bul cok istek gelirse video olarak detayli anlatim yaparim.

niyazikole

Yeni üye
17 May 2019
45
0
Ankara
Evet öğrenmek mümkündür youtubeye IP adresi ile konum bulma termux adlı konuyu inceleyerek telefonuna termuxu kurup dediklerini yap ondan sonra
ip logger adli siteden ip adresini ogren termuxda kurdugun programa yaz ve bul cok istek gelirse video olarak detayli anlatim yaparim.

onu da biliyorum. yine linke tıklaması lazım. linke tıklatamıyorum -_-

Kreyzi Man

Uzman üye
9 Eyl 2015
1,319
0
nothing
Tam olarak aradığınız gibi birşey mümkün değildir.Dolaylı yollardan (termux, link,vs) mümkündür ama istediğiniz gibi numarayı yazayım da konumu çıksın diye birşey imkansıza yakındır.Eğer çok ciddi bir meseleyse polis halleder.Ama durumun farklı gözüküyor.İnstagram hesabı vs. de dedin.Eğer karşı taraf senden şikayetçi olursa.Hem bilişim suçlarından hem de rahatsızlık vermekten yargılanabilirsin.Anladığım kadarıyla gözün kararmış artık ok yaydan çıkmış.Bence yol yakınken dönmeyi dene.Bana özelden yazarsan derdini anlatırsan falan konuşuruz.İstediğin zaman yazabilirsin.
SAYGILARIMLA

niyazikole

Yeni üye
17 May 2019
45
0
Ankara
Tam olarak aradığınız gibi birşey mümkün değildir.Dolaylı yollardan (termux, link,vs) mümkündür ama istediğiniz gibi numarayı yazayım da konumu çıksın diye birşey imkansıza yakındır.Eğer çok ciddi bir meseleyse polis halleder.Ama durumun farklı gözüküyor.İnstagram hesabı vs. de dedin.Eğer karşı taraf senden şikayetçi olursa.Hem bilişim suçlarından hem de rahatsızlık vermekten yargılanabilirsin.Anladığım kadarıyla gözün kararmış artık ok yaydan çıkmış.Bence yol yakınken dönmeyi dene.Bana özelden yazarsan derdini anlatırsan falan konuşuruz.İstediğin zaman yazabilirsin.
SAYGILARIMLA

Yemin ederim gözü kararttım. Benden şikayetçi olmaya gözü de yemez başka bi yerleri de. olayı anlatmak üzere özele geliyorum :))

niyazikole

Yeni üye
17 May 2019
45
0
Ankara
Googleye free sms receive yazarsan bedava +90 disinda mesaj yollama siteleri cikar ordan Merhaba sayin ... instagramda yaptigimiz cekilisten sizin adiniz cikti detayli bilgi icin. Linkini koy yolla veya daha guzel bir sodyal muhendislikle tiklatabilirsin

bahsettiğin sms olayını biliyorum da, bu numaralardan sms atamıyorum. bunlar fake numaralar, yani mesela instagram doğrulama kodu istiyor bu numarayı yazıyosun gelen smsleri görüyosun :hayır

fazeL

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
735
24
Ordugâh
Eğer basit bir olaydan ötürü böyle bir şey istiyorsanız hatırlatmak isterim.

Özel Hayata ve Hayatın Gizli Alanına Karşı Suçlar

Haberleşmenin gizliliğini ihlal (TCK. m. 132),
Kişiler arasındaki konuşmaların dinlenmesi ve kayda alınması (TCK. m. 133 ),
özel hayatın gizliliğinin ihlali (TCK. m. 134 ),
kişisel verilerin kayıt edilmesi (TCK. m. 135 ),
verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme suçlarından oluşmaktadır.
(TCK.m. 136). TCK, 137. maddede, nitelikli haller madde başlığı altında suçu ağırlatan nedenlere yer vermiştir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.