Telefon Şarjdayken Yapılan Bir Konuşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

!_blacKouT_!

Yeni üye
10 May 2009
14
0
Çorum
emeğine sağlık kardeş bnde bişey paylaşmak istiyorum

cebiniz çaldığında cevapladıktan sonra hemen kulagınıza gotürmeyin nedeni asıl bağlantıya başladığı zaman telefonun çok daha fazla radyasyon yaymasıdır bu da beyindeki bir çok hücrelerin zarar görmesine yol açar

emreasik

Üye
15 Eki 2008
59
0
gerçekten önemli bir bilgi eski telefonumda batarya dandik olduğu için konuşurken sürekli sarj a takıyodum...allah korusun

_MayKi_

Katılımcı Üye
12 May 2009
415
0
valla ben cogu zaman öle konusuyodum valal iyi oldu paylastıgın dikkat edim bundan sonra cok sağol kardesm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.