Telefon Şarjdayken Yapılan Bir Konuşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arfa80

Katılımcı Üye
16 Ocak 2010
265
0
KAF DAĞININ ARDI
gerçektende bu kadarda olurmuymuş pes artık valllahi inanamadım

evet arkadaşım kesinlikle oluyor; benim yiğenim 4 yaşındayken şarzdaki telefonla oynarken telefon patladı ve bir gözünü kaybetti,birde kesinlikle çelik batarya denilen aleti kullanmayın bize sebebin o olduğu söylendi.inanın bana patlamanın verdiği hasarı görseniz inanamazsınız bunu bir cep telefonunun yaptığına AMAN DİKKAT!!!

16 Ocak 2010
88
0
İstanbul
öle zarar vermesini geç en küçük zararından radyasyon yayıyor bir yerde okumustum birisinin ararken ilk çalan bip sesinde ve telefon açıldıgı andaki bip sesindeki radyasyon dahada artıyormus ve zarar verme ihtimalide artıyormus aslında hiç kullanmasak daha ii ama işte hayatımıza girdi artık kullanmadan olmuyor

ibdeer

Yeni üye
14 Haz 2010
7
0
istanbul
geçen başıma geldi sormayın şarj cihazı patladı ALLAH'tan bana bişey olmadı arkadasla telefonda konusuyordum ve telefon şarjdaydı o sırada bi anda bi patladı şarj aleti diye bişe kalmadı ortalıkta paramparca oldu. aman dikkat edin ii bi ders almış oldum ..

3s4t

Yeni üye
12 Tem 2010
2
0
antalya
BL-5C Pillerinede dikkat şişme yapıyor bir tane patlattım onun üzerine araştırma yaptım çoğu ülkede kaldırılmış bu piller hindistanda 3 kişi hayatını kaybetmiş bu pil yüzünden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.