Televizyon Kanalını Nasıl Hacklerim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

avhack

Üye
7 Tem 2012
121
1
hepsinin bir frekansı var o frekanslara girmelisin azıcık google amcadan bak gerekli şeyleri görürsün tek kişilik iş değil bu arada :)

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
Bunun için yazılım pc bilgisinden çok elektronik bilgisi önemlisi.Bir kanalı uzaktan hacklemek istiyorsan uyduyu hacklemen lazım :)
Uyduya bağlanıp datayı spoof etmen gerekir ki bu hiç kolay bir iş değil.Ama isterseniz bi süre sonra insansız hava aracını iranın nasıl düşürdüğünü anlatan bir makale yayınlayabilirim , mantık aynı.Orada da 3. bir kontrol merkezinden gps uydusuna bağlanıp veriyi spoof ediyorlar, UAV'nin lokasyon bilgilerini kontrol merkezinden giden veri gibi değiştirip UAV uzaktn başka bir kontrol merkezinden kontrol edilebilir.Nitekim yapıldı da.Elektronik donanımda gerekli yani anlayacağınız.

Dragunov

Yeni üye
26 Tem 2012
12
0
Bunun için yazılım pc bilgisinden çok elektronik bilgisi önemlisi.Bir kanalı uzaktan hacklemek istiyorsan uyduyu hacklemen lazım :)
Uyduya bağlanıp datayı spoof etmen gerekir ki bu hiç kolay bir iş değil.Ama isterseniz bi süre sonra insansız hava aracını iranın nasıl düşürdüğünü anlatan bir makale yayınlayabilirim , mantık aynı.Orada da 3. bir kontrol merkezinden gps uydusuna bağlanıp veriyi spoof ediyorlar, UAV'nin lokasyon bilgilerini kontrol merkezinden giden veri gibi değiştirip UAV uzaktn başka bir kontrol merkezinden kontrol edilebilir.Nitekim yapıldı da.Elektronik donanımda gerekli yani anlayacağınız.

Makaleyi özel msj olarak atarmısınız yada burda yayınlarmısınız ? Merak ettim biraz ezbere konuştunuz da :)

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
Makaleyi özel msj olarak atarmısınız yada burda yayınlarmısınız ? Merak ettim biraz ezbere konuştunuz da :)

Makale yazabilirim dedim.Var olan bir makale üzerinden kopyala yapıştır yapmadım.Hangi cümlem ezbere ?
Sen bana bir yerde makalesini göstersene ? Benim hayatımın 3 yılı elektronik ve quantum labaratuarlarında geçti.Dediklerimi anladığına eminmisin ezbere konuştuğumu düşünüyorsun :) ?

Pro Hacker Assassin

Katılımcı Üye
19 Nis 2012
610
0
Assassin Hack Team

Uyduyu nasıl hacklerim?

Dragunov

Yeni üye
26 Tem 2012
12
0
Makale yazabilirim dedim.Var olan bir makale üzerinden kopyala yapıştır yapmadım.Hangi cümlem ezbere ?
Sen bana bir yerde makalesini göstersene ? Benim hayatımın 3 yılı elektronik ve quantum labaratuarlarında geçti.Dediklerimi anladığına eminmisin ezbere konuştuğumu düşünüyorsun :) ?

Makale yayınlayabilirim yazdın... bende onun için yayınla dedim , yazabilirim deseydin eyvallah sıkıntı yok :) Hayatının nerde kaç yıl geçtiği ne yaptığın çok önemli degil benim için , ben bunları söylemicek kadar mütevaziyim. Ha yok niye merak ediyorsun diyorsan , İHA lar üzerine tez çalışmam var ve gerek savunma bakanlığı gerek TSK içerisinde bu konuyla ilgili yapılan araştırmaları inceledim .

Onun için sizin makalenizi bekliyorum , bana bir tarih verirmisiniz şu gün yayınlarım diye ? Sürekli müsait olamıyorum bilgisayar başına geçebilmek için.

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
Makale yayınlayabilirim yazdın... bende onun için yayınla dedim , yazabilirim deseydin eyvallah sıkıntı yok :) Hayatının nerde kaç yıl geçtiği ne yaptığın çok önemli degil benim için , ben bunları söylemicek kadar mütevaziyim. Ha yok niye merak ediyorsun diyorsan , İHA lar üzerine tez çalışmam var ve gerek savunma bakanlığı gerek TSK içerisinde bu konuyla ilgili yapılan araştırmaları inceledim .

Onun için sizin makalenizi bekliyorum , bana bir tarih verirmisiniz şu gün yayınlarım diye ? Sürekli müsait olamıyorum bilgisayar başına geçebilmek için.

Yayınlayabilirim demek yazıp yayınlayabilirim anlamında yukarı gayet açık.Hayatımın kaçı nerede ne kadar geçtiği önemli değilse bilmediğin tanımadığın insanlar hakkında ezbere gibi cümleler kurmazsın !

ben bunları söylemicek kadar mütevaziyim.

mütevaliziğini bir sonra ki cümlenle gayet iyi belirttin.
İHA lar üzerine tez çalışmam var ve gerek savunma bakanlığı gerek TSK içerisinde bu konuyla ilgili yapılan araştırmaları inceledim .

---------------------------
Hayatım boyunca sen ve senin gibi insanlar tanıdım.İçten içe üstü kapalı bir şekilde saldırma psikolojisi =)
İHA'lar üzerinde tez yazıyorsan dediklerimi anlamışsındır :) Ezbere olmadığını da anlamış olan gerekirdi ?
Sen ve senin gibi saldırgan yapılı insanlarla zerre bilgimi paylaşmam!

Metslploit ve Buffer overflow video dökümanlarımdan sonra son buldu.Bilgi paylaştıkça çoğalmıyor nankörleşiyormuş.

Optimist®

Uzman üye
27 Ocak 2012
1,751
0
İstanbul
Bunu bi hacker yapıodu videosunu izlemiştim sende izlemişsin gliba :) Ahmed komutanım haklı, zordur ama kolay bi yöntemi var: Bunlar bi bilgisayar üzerinden kontol ediliyor.Eğer bu bilgisayara rat bulaştırabilirsen o bilgisayarı kontrol edersin ve yayınıda hacklersein.Dikkat et bak keylogger demedim keylogger bi işe yarmaz biilgileri gönderir.Rat ise o blgisayarı kontrol etmenizi sağlar...

Dragunov

Yeni üye
26 Tem 2012
12
0
:) herhangi bir saldırı psikolojisi içerisinde değilim . Ama siz çok fazla paranoyak olmuşsunuz , bilginizi paylaşıp paylaşmamak size kalmış ama içi boş bir insan görüyorum ben karşımda , amacım sizi bozmak vs değil sadece YINE SÖYLÜYORUM ' Ezbere konuşuyorsunuz ' yok ben konuşmuyorum diyorsanız o zaman yazınızı yazın da üzerinde beyin fırtınası yapalım . Seçim sizin.

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
:) herhangi bir saldırı psikolojisi içerisinde değilim . Ama siz çok fazla paranoyak olmuşsunuz , bilginizi paylaşıp paylaşmamak size kalmış ama içi boş bir insan görüyorum ben karşımda , amacım sizi bozmak vs değil sadece YINE SÖYLÜYORUM ' Ezbere konuşuyorsunuz ' yok ben konuşmuyorum diyorsanız o zaman yazınızı yazın da üzerinde beyin fırtınası yapalım . Seçim sizin.

Ezbere konuşuyorsun dersen saldırıdır bu.Allah aşkına bana kabaca ihaların çalışma mantığını hangi tip gps uydu kullanıldığını anlatırmısın ? Tez yazıyorsun çocuk oyuncağı senin için.
İçi boş diyerek ağzını bozma.Burada hala banlanmadan duruyorsan bu senin kendini ifade etmeni istediğimden.
Beyin fırtınası derken sahip olmak gerek önce.
Sorularımın yanıtını bekliyorum.
(Konuyu kimse kapatmasın mesajları da silmesin.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.