Televizyon Kanalını Nasıl Hacklerim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lord of the Dark

Uzman üye
15 Şub 2012
1,753
0
GaBaRıN EtEK
:) herhangi bir saldırı psikolojisi içerisinde değilim . Ama siz çok fazla paranoyak olmuşsunuz , bilginizi paylaşıp paylaşmamak size kalmış ama içi boş bir insan görüyorum ben karşımda , amacım sizi bozmak vs değil sadece YINE SÖYLÜYORUM ' Ezbere konuşuyorsunuz ' yok ben konuşmuyorum diyorsanız o zaman yazınızı yazın da üzerinde beyin fırtınası yapalım . Seçim sizin.

saygısızlık yapmayın...ahmed komutanıma siz kim oluyorsunuzda böyle bir ithamda bulunuyorsunuz..:diablo

Dragunov

Yeni üye
26 Tem 2012
12
0
Admin Ahmet , ben sizi yeterince eleştirdim , aynısını sizde yaptınız . Bu daha nereye kadar gidecek ? Size diyorum ki madem yayınlayabilirim diyorsunuz yayınlayın da üzerinde konuşalım . kaçamak dövüşmeyin bekliyorum sizi . bana tarih verin yada özel msj olarak atın tartışmanın bana hiçbir faydası olmayacak size prestij kazandırır mı bilmem. Banlanıp banlanmamak benim umrumda degil küçük şeylerle uğraşmam.

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
Admin Ahmet , ben sizi yeterince eleştirdim , aynısını sizde yaptınız . Bu daha nereye kadar gidecek ? Size diyorum ki madem yayınlayabilirim diyorsunuz yayınlayın da üzerinde konuşalım . kaçamak dövüşmeyin bekliyorum sizi . bana tarih verin yada özel msj olarak atın tartışmanın bana hiçbir faydası olmayacak size prestij kazandırır mı bilmem. Banlanıp banlanmamak benim umrumda degil küçük şeylerle uğraşmam.

Sana günahımı vermem dedim daha sorup durmazsın umarım kaç kere söyleyince idrak ediyorsun bilmiyorum.O yüzden provake edilmem boşuna kasma :)
Tez yazıyormuşsun ya benim bilgime ihtiyacın yok :)
Kaçak dövüş derken sorularımın yanını alaydım bu sözüne cuk otururdu.Sen eleştirmedin hakaret ettin, farklı şeyler idrak edebilirsen.
Kimseye bilgimi kanıtlamaya ihtiyacım yok kör cahil densede farketmez.Ben kendimi bilirim o bana yeter.
Benim prestije ihtiyacım yok yeterince var milw0rmda exploitlerimle =) Bir ömür yeter beğenmeyen kıskanan varsa işte kapı işte sapı...

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
:) Çocuksunuz ya daha ne diyeyim.

HasbinAllah.Ne yaşımı bilir ne tanır...Ezbere konuşuyorsun der soru sorarım yanıt veremez.

Bu tarz aşşağılayıcı tavırlarını bilerek silmiyorum ve seni banlamıyorum.Çünkü bazı insanlar böyledir kendilerini ifade edemezler , bilmezler bilmiş görünüp saldırgan bir tutumla karşıdakinin bilgisini hedef alırlar :)

Üstüne üstlük kendisi değilmiş gibi karşıdakine boş derler.Soru sorulunca nafile yanıt gelmez.

Hangi tip GPS kullanılır ?
Hangi tip şifreleme kullanılır bu GPS'lerde ?
Çalışma yapısı ve mantığı nedir ?
Spoof nedir nasıl yapılır ?
Diye sorarlar 'adama'...

cntrk

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,090
0
bursa
Tartışmaya katılmadan bir şeyler söyliyeyim bunu türkiyede yapacak adam yok bana kalırsa sen hollandaya ilk uçağa bilet al max teili bul ona salya sümük yalvar belki acır yöntemlerini anlatır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.