Termux Hakkında Soru Cevap // RootAdam

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
710
7
-
RootAdam Komutanim , bana termuxda mutlaka calisir diye bileceyiniz bir phishing yontemi soyleyin ne kadar denediysem olmadi hicbiri

Merhaba Değerli Üyemiz ,

Shellphish Tollunu Öneririm ;

Kurulum :

Bkz : [ame]https://www.youtube.com/watch?v=z64UH_z3vPU[/ame]

Kullanım :

Bkz : [ame]https://www.youtube.com/watch?v=GWQiIT9iiH4[/ame]

Endofrin

Katılımcı Üye
25 Şub 2019
253
2
Yupiter
[*] Starting php server...

[*] Starting ngrok server...

[*] Send this link to the Victim:

[*] Waiting IPs and Credentials, Press Ctrl + C to exit...

Ngrok bana link vermiyor Komutanim RootAdam, neden boyle anlamadim

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
710
7
-
[*] Starting php server...

[*] Starting ngrok server...

[*] Send this link to the Victim:

[*] Waiting IPs and Credentials, Press Ctrl + C to exit...

Ngrok bana link vermiyor Komutanim RootAdam, neden boyle anlamadim

Merhaba ,

Ngrok Kurarak Deneyiniz :

Bkz : [ame]https://www.youtube.com/watch?v=TaCid-tZNvE[/ame]

Endofrin

Katılımcı Üye
25 Şub 2019
253
2
Yupiter
Komutanim RootAdam, shellphish proqraminin icinde ngrok oldugu icin proqramin icinden termuxa ngrok indirildi ama neden link vermiyo onu anlamadim baskalarinda da boyle oldu (blackeye, Socialphish gibi proqramlarda da )

hacksvdm55

Üye
10 Ara 2017
146
0
TÜRKİYE
Hocam samsung j2 roodsuz termux da wifi kirmayi hangi tool yuklicem ve nasil yapcam bunu anlatabilir veya anlatim yapan link varmi

Moderatör tarafında düzenlendi:

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
710
7
-
Moderatör tarafında düzenlendi:

khetrop

Katılımcı Üye
25 Mar 2018
349
5
-
Her şeyi yaptım en sonda giriş yapılırken hata oluştu mesajı aldım yardım edebilir misiniz?

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
710
7
-
Her şeyi yaptım en sonda giriş yapılırken hata oluştu mesajı aldım yardım edebilir misiniz?
Merhaba Değerli Üyemiz,

bu konu hakkında epey bi araştırma yaptım araştırmalarım sonucunda ve kendi denemelerimle şunu farkettim git clone url yazdıktan sonra yazdığımız url nin son harfini silip tekrar yazıyoruz ve böylece normal username ve password sormadan*indirmeye başlar işini göreceğini düşünüyorum iyi günler dilerim...

loloy

Yeni üye
15 May 2016
32
0
İyi günler hocam
Routersploit hakkında sorum olacak
Set_target "hedef ip" bölümüne hangi ip ve bu ip ye nasıl ulaşacağımı
bilmiyorum aydınlatır mısınız

DeallyFear

Yeni üye
11 Ağu 2018
33
0
Konya
Hocam Sizden 3 İsteğim Olucak Sırasıyla Yazıyorum İnşallah Yardım Edersiniz

1) Hocam İlk İsteğim Ben Bir Wifi Kırmak İstiyorum Rootsuz Telefonum Samsung Galaxy j7 Prime ROOTSUZ Termuxtan Böyle kendisi Otomatik denicek ve şifreyi bulunca haber etcek böyle bir tool varmı veya buna benzer bruteforce Nasıl Kullanılır anlatımı varsa memnun olurum.

2) Hocam Ben Bir Telefona Sızmak İstiyorum Termux İle Hani Böyle Apk Falan Oluşturuyorlar sonra içine dosya gizliyorlar linke yükleyip karsi tarafa atiyorlar oda kurunca telefondaki bilgileri bize gecicek instagram face gmail gibi kamera flan bu tool varmidir varsa anlatimi fln bi kaynak varsa atarmisiniz

3) Hocam Ben Termuxtan Bir Python Kod Yazmak Istiyorum yani termuxtan python kod yazarak bir uygulama yapmak istiyorum kendim ve şuan python bilmiyorum python öğrenip termuxla nasil kod yazarim bide python ile ilgili kaynak varsa atarmisiniz sagolun

HOCAM ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM 💗

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
710
7
-
Hocam termux arkada kapanmadan calismasini saglamak icin birsey varmi?

Merhaba ,
Arka kapanmadan derken şöyle siz termuxdan çıkıp yeniden termuxa girdiğinizde yeni bir sayafa açar eski sayfaya geri donmek icin soldan saga dogru kaydirin termuxun icinde iken oradan 1 terminale basin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.