Termux Hakkında Soru Cevap // RootAdam

bergeNN

Yeni üye
17 Mar 2019
29
0
İzmir
Telefonum iPhone ama bilgisayardan termux’u kullanmak istiyorum, BlueStacks ile bunu yapabilir miyim? Veya başka bir emulatör ile olanilie mi sonuçta bluestack rootlu olmuyo sanırım

AhmedPasa

Üye
27 Nis 2019
146
0
Istanbul
Hack işleri için ben linux kullanmayı tercih ediyorum çünkü işlemleri daha basit ve istenilen sonuca kesin ulaşılıyor

Turkishbullet

Yeni üye
29 Ağu 2019
1
0
Hocam termux ****sploit linkini nerden bulabiliriz ****sploit program içi android hack yazılım esnasındaki linki

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
710
7
-
Hocam termux ****sploit linkini nerden bulabiliriz ****sploit program içi android hack yazılım esnasındaki linki

DİKKAT ! **** Yazan Yerlerde " m e t a "(Birleşik Olmalı Forum Spamlıyor Kelimeyi) Yazıyor !*

1.

Kod:

apt update && apt upgrade

2.

Kod:

apt install git

3.

Kod:

apt install python

4.

Kod:

apt install python2

5.*

Kod:

apt install python3

6.

Kod:

apt install ruby

7.

Kod:

apt install wget

8.

Kod:

apt install unzip

9.

Kod:

apt install zip

10.

Kod:

apt install nano

11.

Kod:

apt install perl

12.

Kod:

apt install curl

13.

Kod:

apt install proot

14.

Kod:

wget https://Auxilus.github.io/****sploit.sh

15.

Kod:

bash ****sploit.sh

16.

Kod:

cd ****sploit-framework

17.*

Kod:

gem install bundle

18.

Kod:

gem install bundler

19.

Kod:

pip2 install bundler

20.

Kod:

bundle config build.nokogiri --use-system-libraries

21.

Kod:

bundle install

22.

Kod:

bundle update nokogiri

23.

Kod:

gem install nokogiri

24.

Kod:

gem install nokogiri -- --use-system-libraries

25.

Kod:

gem install pkg-config -v "~> 1.1"

26.

Kod:

pkg-config

27.

Kod:

bundle update nokogiri

SERVERİMİZİ BAŞLATIYORUZ !

28.

Kod:

pg_ctl -D $PREFIX/var/lib/postgresql start

29.

Kod:

./msfconsole

Wii35

Yeni üye
12 Eki 2019
2
0
Merhaba termuxu silmiştim simdi yeniden indirdim ve bir paket indirirken "dpkg" hatası alıyorum yardım edin

Muhammet■

Yeni üye
17 Tem 2022
13
2

Merhaba Değerli Üyelerimiz ,

Termux Hakkında Takıldığınız , Tool Kurulumları Kullanımı Ve Benzeri Sorularınızı Elimden Geldiğince Cevaplıyacağım ,Yardımda Bulunacağım Dilediğiniz Soruyu Sorabilirsiniz .
Hocam Selam.
Reading package lists... Done
W: GPG error: Index of /apt/termux-main/ stable InRelease: Unknown error executing apt-key
E: The repository 'Index of /apt/termux-main/ stable InRelease' is not signed.
N: Metadata integrity can't be verified, repository is disabled now.
N: Possible causes: unstable or tampered Internet connection, wrong sources.list, outdated keyring or host is down currently.
N: Please note that all hosting problems or other serious issues we announce on our social media pages.
N: Use termux-change-repo for switching to a mirror.

Sanal makine deki termuxdan böyle bir hata alıyorum termux sürümü f droiddeki en son sürüm
Vmos pro sanal makinesi kullanıyorum

21 Tem 2020
64
18
Yenilenmiş termuxda şuan Google play Store'dan kaldırıldı ve şimdi githuptan farklı birşey getirilmiş ama nolduğunu nasıl yapılacağını pek anlamadım şuan eski olan termux var ama ondada pekçok şey artık çalışmamaya başlıyor yenilenen termux vb şeyler var mıdır bir bilginiz varmıdır bu konu üzerinde

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,479
2,239
Yenilenmiş termuxda şuan Google play Store'dan kaldırıldı ve şimdi githuptan farklı birşey getirilmiş ama nolduğunu nasıl yapılacağını pek anlamadım şuan eski olan termux var ama ondada pekçok şey artık çalışmamaya başlıyor yenilenen termux vb şeyler var mıdır bir bilginiz varmıdır bu konu üzerinde
Sorununuz için bu konuya bakabilirsiniz,
Hocam Selam.
Reading package lists... Done
W: GPG error: Index of /apt/termux-main/ stable InRelease: Unknown error executing apt-key
E: The repository 'Index of /apt/termux-main/ stable InRelease' is not signed.
N: Metadata integrity can't be verified, repository is disabled now.
N: Possible causes: unstable or tampered Internet connection, wrong sources.list, outdated keyring or host is down currently.
N: Please note that all hosting problems or other serious issues we announce on our social media pages.
N: Use termux-change-repo for switching to a mirror.

Sanal makine deki termuxdan böyle bir hata alıyorum termux sürümü f droiddeki en son sürüm
Vmos pro sanal makinesi kullanıyorum
Sizin sorununuz için ise şu çözümü uygulayabilirsiniz,
Termux Bağımlısı Olarak Selam,

Termux bu hatayı sürekli olarak yapmaktadır. Bunun tek çözümü :

Öncelikle komut satırına :
termux-change-repo yazıyoruz.

Daha sonra çıkan ekranda ki 3 tane seçeneği işaretliyoruz. Nasıl işaretlediğimizi sorarsanız termuxun ok tuşlarını kullanarak aşağı yukarı yapabiliriz.Seçeneği seçmek için space tuşuna basınız.

3 seçeneği seçtikten sonra karşımıza server tarzı bir yer geliyor ülkeler vs.

Bunları tek tek deniyoruz. Ve sorun çözülmüş oluyor. Resimle anlatamıyorum fakat sormak istediğiniz bir yer olursa buraya yazabilirsiniz. İşinize yaradıysa "Çözüldü" Olarak işaretleyebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

Muhammet■

Yeni üye
17 Tem 2022
13
2

Merhaba Değerli Üyelerimiz ,

Termux Hakkında Takıldığınız , Tool Kurulumları Kullanımı Ve Benzeri Sorularınızı Elimden Geldiğince Cevaplıyacağım ,Yardımda Bulunacağım Dilediğiniz Soruyu Sorabilirsiniz .
Hocam herkese selam
Sorum
Termuxda root erişimi gereken toolu kullanmak için cihazımı rootlamak yerine VMOS pro ile sanal makine açtım Termux kurulumu yaptım.

Sizce yaptığım şeyle ilgili ileride bi sorunla karşılaşarmıyım
VMOS da kurduğum sanal makine
Android 7.1.1 sürümünde rootlu

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,086
BL4CKGORE
Sorum
Termuxda root erişimi gereken toolu kullanmak için cihazımı rootlamak yerine VMOS pro ile sanal makine açtım Termux kurulumu yaptım.

Sizce yaptığım şeyle ilgili ileride bi sorunla karşılaşarmıyım
VMOS da kurduğum sanal makine
Android 7.1.1 sürümünde rootlu
VMOS Root için kullanılan android destekli bir sanal makinedir zaten. Tavsiyeniz bilmeyenlere iyi olucaktır :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.