Termux (Whatsapp Hack/Telefon Hack)M***sploit

YamanEfkar

Üye
20 May 2018
174
29
Tartarus
Bu durumda daha fazla yardımcı olamıycağım.Termuxu isterlerse Pc de kullanabilirler.Veya Cihazın sürümünü yükseltiniz.

PolatSirma

Üye
23 Nis 2016
56
0
Ankara
Hocam videoda mobil veri açarak bu işlemleri yapmışsın ama başkasının wifisinden giriyorum ben bi sıkıntı olur mu?

habil53

Yeni üye
17 May 2018
26
1
Güneş
Güzel.

Bu postu kullanıcam .fakat şuanlık çıkmak gerekiyor
kaydetme falan yok mu

Moderatör tarafında düzenlendi:

YamanEfkar

Üye
20 May 2018
174
29
Tartarus
Hocam videoda mobil veri açarak bu işlemleri yapmışsın ama başkasının wifisinden giriyorum ben bi sıkıntı olur mu?
Yok sıkıntı olmaz Ben kullandığım internet yavaş olduğundan Mobil veriden hızlı bir şekilde dersi anlatayım diye o halde video çektim.Yani sıkıntı olmaz.

hocam tabletimde termux durdu hatası veriyor sebebi nedir bilginiz var mı ?
Programda sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.Cihazdan dolayı olabilir. Bi araştır derim.Bende daha önce bu şekilde sıkıntı olmadı.

Connected

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
772
1
Eline sağlık çok güzel anlatım olmuş .Bu şekil konularının devamını beklerim .

habil53

Yeni üye
17 May 2018
26
1
Güneş
./msfconsole
/data/data/com.termux/files/home/****sploit-framework/****sploit-framework-4.16.16/config/boot.rb:4: warning: already initialized constant GEMFILE_EXTENSIONS
/data/data/com.termux/files/home/****sploit-framework/config/boot.rb:4: warning: previous definition of GEMFILE_EXTENSIONS was here

İKİ SAATTİR UĞRAŞIYORUMM. BENİM ****SPLOİT DOSYAM YEŞİL RENK OLMUYOR SENİN DEDİĞN BÜTÜN UYGULAMALARI YÜKLEDİM HATTA SONRADAN TEKRAR YÜKLEDİM AMA ****SPLOİT UYGULAMAYA GİRİYORUM HEM YEŞİL DEĞİL HEMDE BU HATA VAR . LÜTFEN YARDIM KAÇ DEFA VERİLERRİ SIFIRLADIM TEKRAR DENEDİM. ARAYABİLİR MİYİM SENİ?:RpS_crying:

chmod +x ****sploit kodu sayesinde iki saat uğaştım.

YamanEfkar

Üye
20 May 2018
174
29
Tartarus
./msfconsole
/data/data/com.termux/files/home/****sploit-framework/****sploit-framework-4.16.16/config/boot.rb:4: warning: already initialized constant GEMFILE_EXTENSIONS
/data/data/com.termux/files/home/****sploit-framework/config/boot.rb:4: warning: previous definition of GEMFILE_EXTENSIONS was here

İKİ SAATTİR UĞRAŞIYORUMM. BENİM ****SPLOİT DOSYAM YEŞİL RENK OLMUYOR SENİN DEDİĞN BÜTÜN UYGULAMALARI YÜKLEDİM HATTA SONRADAN TEKRAR YÜKLEDİM AMA ****SPLOİT UYGULAMAYA GİRİYORUM HEM YEŞİL DEĞİL HEMDE BU HATA VAR . LÜTFEN YARDIM KAÇ DEFA VERİLERRİ SIFIRLADIM TEKRAR DENEDİM. ARAYABİLİR MİYİM SENİ?:RpS_crying:

chmod +x ****sploit kodu sayesinde iki saat uğaştım.
Özelden karşılaşmış olduğun sıkıntının Ss ini atarmısın.Bu şekilde yardımcı olamam .Beni aramak gibi bir şansında yok Kusura Bakma Hem forum Kurallarınada aykırı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.