THT Afrika Yardımı [ÖNEMLİ]

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Yok evin yakininda bankamatik varda ondan sordum bankamatikten nasil yatiriliyo diye veya yatiriliyomu

Bankaöatik de mümkün sanırım ama bankadan yollamanız daha sağlıklı olur. Çünkü not düşeceksiniz THT olarak.Dernek başkanı öyle istedi. Nereye harcayacağımızı bilelim sizinle irtibatta kalarak dedi.

Elimden Gelen Yardımın Daha Fazlasını Yapacağım. Aylık Maaşımdan 500 TL Küsür Gönderebilirim. Borcum Filan Olmasa Maaşım Feda Olsun :)

Dediğim gibi kendinizi zora sokmayın. Sadece biraz lükslerimizden vazgeçelim yeter.

DooTR

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,414
0
Kanada
Bankaöatik de mümkün sanırım ama bankadan yollamanız daha sağlıklı olur. Çünkü not düşeceksiniz THT olarak.Dernek başkanı öyle istedi. Nereye harcayacağımızı bilelim sizinle irtibatta kalarak dedi.

Dediğim gibi kendinizi zora sokmayın. Sadece biraz lükslerimizden vazgeçelim yeter.

Tamamdır Reis :)

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Kardes sen ilk önce kendi halkının karnını doyur sonra diğer ülkelere bakarsın bizdeki bu yabancı hayranlığı nedir anlamıyorum bizim halkımız marketten ekmek çalıyor ekmek ekmek başka bir şey degil ekmek o aç insanlara bağış toplayın.

Edit z3N : Bu yorumu silmiyorum. Arkadaşın banlanma sebebi budur. Multi hesap açar gelirse benimle iletişime geçmesin buradan görsün.Diyecek çok şeyim varda ne yeri ne zamanı.

Biz kendi halkımıza, soydaşlarımıza,askerimize de yardım ettik. Unutmuyoruz ki. Şimdi de din kardeşlerimize yardım ediyoruz. Hayır kendi vatandaşımıza yardım ettikten sonra oraya el atmayalım mı?

Biraz, maceraperest bir yorum olmuş. Ban atılmasaydı keşke. Konuda tatsızlık çıkmasın.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Change Org'da imza kampanyası başlatıldı mı

Ya iyi hoş da change sistemi bana çok saçma geliyor. İnsanlar imzalarla bir şeyler değiştiriyor sözde. Aman aman bi durum değil. İnsanları güçlü olduğuna inandırma kandırmacası...

Aslında projeyi yaymak için mantıklı ama şu var, imza değil para lazım açıkçası. Sesimizi duyuracak platforma sahibiz biz. Orası platformu olmayanlara destek amaçlı yapılmış.

Yine de benim bireysel sevmemem yapılmamasına sebep değil. Mantıklı ve uygulanabilir. Bunu bir tartışalım arkadaşlarla yapabiliriz. Bu projede olmazsa sonrakilerde...

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
Kardeşim öncelikle böyle bir çalışmayı bize sundunğun için seni tebrik ederim işcepten atarsam olmazmı ben bankaya yoğunluktan dolayı gidemiyormtelefondan halledemezmiyiz

BEYAGU

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
671
0
Projede emeği geçen herkesin ellerine sağlık. HELAL OLSUN YARDIM YAPIYORUM

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü

Lapricon

Uzman üye
13 Şub 2016
1,591
0
Medine
Şu masum bir konuda bile gösteriş için 300 göderirim 500 göderirim gibi yorumlar atanlara acıyorum !
Nefs meselesi olsa gerek ! Ne olacak sizin ne kadar gönderdiğinizi diğer üyeler görünce ?
Gerçekten Allah aşkı ile yapılan ve karşılık beklenmeden kimseden bir menfaat yada saygı görmek için yaptıklarınız Allah katında karşılıksız kalmaz !
Gösteriş için yapılan şeyler boşa gider ... Allah için yardım edenlerden Rabbimiz razı olsun Selam ve Dua ile ...

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit

Bankanın içerisinden havale olarak göndericez dimi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.