THT Beşiktaş J.K. 1903 Fun Clup

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CyberCod

Uzman üye
29 Nis 2009
1,720
0
Mahşer Yeri'
Beşiktaş kaleci sorununu çözdü

Beşiktaş'ta Rüştü Recber ve Hakan Arıkan'ın sezonun ilk yarısının ardından geçirdiği ameliyatlar sonrası takımdaki yerlerini bir süre alamayacak olmaları üzerine Siyah-Beyazlı yönetim yeni bir kaleci arayışına girmşti. Son günlerde Ankaragücü'nden Serkan Kırıntılı, Denizlispor'dan Cenk Gönen ve Gençlerbirliğin'den Serdar Kulbilge'nin adı Beşiktaş ile anılmaya başlamış ancak bugüne kadar net bir gelişme yaşanmamıştı.
Siyah Beyazlı yönetim dün Mustafa Denizli'nin isteği üzerine Almanya Bundasliga takımlarından Hoffenheim formasını giyen Ramazan Özcan ve kulübü ile yaptığı görüşmelerden olumlu sonuç aldı. Beşiktaş yönetimi Avusturya milli takım formasını giyen Türk asıllı 25 yaşındaki kaleci ve Alman kulübü ile anlaşmaya vardı.
Yapılan anlaşmaya göre Ramazan Özcan sezon sonuna kadar Hoffenheim takımından kiralacak.
Beşiktaş Kulübü bu oyuncu ile ilgilenildiğine dair gelişmeyi borsaya bildidirirken, son dakikada bir sorun çıkmaması halinde Ramazan'ın 30 Aralık'ta İstanbul'a gelip, yeni takımı ile antrenmanlara çıkması bekleniyor.

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Guti Kartal'a, Santos Madrid'e

news_manset_resim_eq_Guti01.jpg

İspanyol spor gazetesi AS, Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli'nin
Madrid'de Guti'yi transfer edebilmek için Real Madridli yöneticilerle görüştüğünü yazdı.

Gazeteye göre, Denizli'nin Real Madridli yöneticilere Guti'nin sezon sonuna
kadar kiralanması teklifini sunduğu belirtilirken, "Madrid, Guti'nin ayrılmasını
kolaylaştırabilir, ama şu an için futbolcunun bir onayı yok" denildi. Bu sezon
takım içinde disiplinsiz hareketlerinden dolayı bir ara kadro dışı bırakılan ve
teknik direktör Manuel Pellegrini ile de arasının iyi olmadığı bilinen Guti'nin, Real
Madrid'deki mevcut durumu "artık tahammül edilemez" olarak gösteriliyor.
24 Ocak'a kadar düşünüp karar vermesi beklenen Guti'nin Beşiktaş'a yarım
sezonluğuna kiralanması halinde Real Madrid'den alacağı yaklaşık 2 milyon
Avro'yu siyah beyazlı kulübün ödeyeceği iddia ediliyor.

33 yaşında olan ve 2011 Haziran ayına kadar Real Madrid'le sözleşmesi
bulunan Guti'nin, Beşiktaş ile yarım sezonluk anlaşması halinde gelecek
sezonlar için de siyah beyazlı formayı giymesi opsiyonunun açık tutulduğu da
ileri sürülüyor. Real Madrid'den ayrılmayı göze alan Guti'nin son dönemlerde
İngilizce çalıştığı ve İngiliz liginden gelen tekliflerle de ilgilendiği kaydediliyor.

REAL MADRİD, ANDRE SANTOS'U İSTİYOR
Öte yandan, defans oyuncusu Pepe'nin sakatlığından sonra bu oyuncunun
yerine yeni isimler arayan Real Madrid'in Fenerbahçe'de oynayan Brezilyalı
Andre Santos ile ciddi olarak ilgilendiği iddia edildi.
Marca gazetesi, Real Madrid'in transfer edilmesi muhtemel oyuncularda aday
sayısını Andre Santos (Fenerbahçe) ve David Luiz (Benfica) olarak 2'ye
indirdiğini yazdı.

Santos'un transferinin yaklaşık 15 milyon Avro'ya gerçekleşebileceği ifade
edilirken, Pellegrini'nin bu futbolcuyu beğendiği vurgulandı.

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Beşiktaş gurbetçi kaleciyle anlaştı

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderdiği açıklamada TSG 1899 Hoffenheim takımının kalecisi Ramazan Özcan'ın kiralanması için görüşmelere başlandığını duyurdu.

Siyah - beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan şirketin açıklamasında şu ifadelere, yer verildi: "Şirketimiz, Almanya futbol takımlarından TSG 1899 Hoffenheim Kulübü oyuncusu Ramazan Özcan'ın kiralanması konusunda, futbolcu ve kulübü ile görüşmelere başlamıştır." (CİHAN)

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
'2010 Beşiktaş'ın yılı olacak'

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, yeni yılın, Beşiktaş'ın birlikteliğinden doğacak büyük zaferlerin şahidi olacağını söyledi.

Başkan Demirören, Beşiktaş Dergisi'nin Ocak ayı sayısında yer alan yazısında, siyah-beyazlı taraftarlara seslendi. 2009'un Beşiktaş'ın başarılarıyla dolu bir yıl olarak geride kaldığını vurgulayan Demirören, şöyle devam etti:

"Beşiktaş'a gönül verenler için 2009'un çok önemli bir yeri olacak. Çünkü 2009, Beşiktaş'ın şampiyonluklarını çifter çifter kutladığı bir yıldı. Çünkü 2009, hepimizin Siyah Beyaz tek bir yürek olduğu, içimizdeki Beşiktaş aşkını, coşkusunu sokaklara, meydanlara taşıdığımız bir yıldı. Çünkü 2009, BJK Fulya Süleyman Seba Kompleksi'nin açılış kurdelesini keserek, yarım asırlık mücadeleyi sonuçlandırdığımız bir yıldı."

Başkan Demirören, yepyeni bir yılı karşılamanın heyecanı içinde olduklarını anlatarak, "2010'un da sevinç, gurur ve kutlamalarla dolu, şanlı tarihimize yeni zaferlerin eklendiği, yine bir Beşiktaş yılı olacağına yürekten inanıyorum. Yeni yıl, Beşiktaş'ın birlikteliğinden doğacak büyük zaferlerin şahidi olacaktır" dedi.

Yıldırım Demirören, "Yeni yılın tüm camiamıza sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum" diyerek yazısını tamamladı.

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
Benide eklermisin.

Aramıza hoşgeldiniz Hackow, değerli katkılarınız için şimdiden teşekkürler .. :)

Guti gelmemeli kanaatim. Diğer yandan umarım tecrübeli kaleci Ramazan Özcan'ın BJK ile anlaşması sağlanabilir.

Başkan Demirören'in dediği gibi: "2010'un da sevinç, gurur ve kutlamalarla dolu, şanlı tarihimize yeni zaferlerin eklendiği, yine bir Beşiktaş yılı olacağına yürekten inanıyorum. Yeni yıl, Beşiktaş'ın birlikteliğinden doğacak büyük zaferlerin şahidi olacaktır"

Değerli paylaşımların için çok teşekkürler _EReNCaN65

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
Yıldıray'a Veto!

2398200x250.jpg

Bundesliga ekiplerinden Stuttgart’la yollarını ayıran milli futbolcu Yıldıray Baştürk’ün menajeri Reza Fazeli, Türkiye’den birkaç takımdan teklif aldıklarını söyledi.

Stuttgart'ta forma şansı bulamayan Yıldıray, Alman ekibi yöneticileriyle görüşerek, yıllık alacağı olan 3 buçuk milyon Euronun, 2 milyonundan feragat etmek koşuluyla bedelsiz olarak serbest kalmıştı. Dolayısıyla Yıldıray, bonservis ücreti ödenmeden transfer edilebilecek.

Sezon başında Beşiktaş ve Eskişehirspor Yıldıray'a talip olmuştu.

Yıldıray, yaptığı açıklamada Beşiktaş'ta oynayabileceğini söylemişti.

Yıldıray Baştürk'ün, Delgado'nun durumuna bağlı olarak Beşiktaş'ın gündeme tekrar geleceği yönünde bir beklenti var.

Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu, bu konunun, şimdilik, gündemlerinde olmadığını açıkladı.

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
Başkan Bulgaristan’da kulüp alıyor

yildirimdemiroren.jpg

Başkan Yıldırım Demirören, Bulgaristan Birinci Ligi'nde mücadele eden Beroe Kulübü'nü satın almak için harekete geçtiği iddia edildi.

Demirören'in, siyah beyazlı camianın önemli isimlerinden Mehmet Kazancı'nın da geçmiş yıllarda ilgilendiği Beroe'yi satın alarak, Beşiktaş Kulübü için 'istasyon takım' yapmayı planladığı belirtildi.

Yabancı sorunu çözülecek

Beşiktaş'ta şans bulamayan yabancı futbolcuları bu kulüpte değerlendirecek olan Demirören, böylelikle geçmiş yıllarda bir çok kez sıkıntı yaratan fazla yabancı sorununu çözmüş olacak.

Ayrıca, A2 takımında yer alan yetenekli gençler de Beroe'ye gönderilerek tecrübe kazanmaları sağlanacak. 150 bin Türk asıllı nüfusun yaşadığı Stara Zagora şehrinin belediye başkanı Svetlin Tancev, 650 bin Euro'ya satmayı düşündükleri kulüp ile, Yıldırım Demirören'den başka Türk işadamlarının da ilgilendiğini söyledi. Beroe'nin forma rengi ise yeşil beyaz.​

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Aksu bir ismi daha açıkladı

Murat Aksu'nun listesinde son açıklanan isim
thumbnail.php

Murat Aksu'nun listesinde son açıklanan isim; Beşiktaş camiasının önemli isimlerinden olan Faruk Pala oldu.

Murat Aksu'nun Yönetim Kurulu Listesinde daha önce açıklanan isimler Cumhurbaşkanlığı eski baş danışmanı ve RTÜK Kurucu Başkanı Ali Baransel, Baymak Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan Bağfaş Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Kemal Gençer, Microsoft'un Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Başkanlığı görevlerini yürütmüş olan Emre Berkin ve Finans sektörnün tanınan ismi Merdan Araz olmuştu.

Murat Aksu, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklama şöyle:

"Başkanlığa aday olduğum günden bu yana bana ve şimdiye kadar ismini açıkladığım arkadaşlarıma gösterilen büyük ilgi ve sevgi için şükranlarımı sunuyorum. Bizlere yönelik bu güven ve desteğe layık olabilmek amacıyla yoğun bir çalşma sürdürüyoruz.

Hepsi kendi alanında uzman arkadaşlardan oluşan komiteler; Beşiktaşı sağlam kurumsal ve mali yapıya kavuşturmak, yepyeni kaynaklar yaratma yönünde heyecen ve azimle projeler üretmeye devam ediyor.

Çağdaş ve yenilikçi yapılar içeren bu projelerin hayata geçmesi ile Beşiktaş'ın özlediğimiz konuma ulaşacağına gönülden inanıyoruz.

Başlattığımız ''Değişim Hareketinin'' temel dayanağı Beşiktaş'ın geleneklerine, temel değerlerine sahip çıkarak modern çağa ayak uydurmaktır. Yönetim Kurulumuz da bu prensip çerçevesinde oluşmaktadır.

Beşiktaş camiasının; tecrübesi, alçakgönüllülüğü ve saygınlığı ile en önemli isimlerinden olan Sayın Faruk Pala'nın ekibimizde yer alması bizim için büyük bir katkıdır.

Beşiktaşın en zor dönemlerinde yöneticilik yapmış, Beşiktaş'a maddi ve manevi anlamda unutulmayacak katkıları olan, Beşiktaş'ta alt yapı hamlesinin mimarlarından olan Sayın Faruk Pala'nın yönetim tecrübesi bize yol gösterecektir.

Kendisine katılımı için teşekkür ediyoruz."

Faruk Pala ise şöyle konuştu:

"Geçmişte bir çok başkan ve başkan adayı tarafından yönetimlerde yer almam konusunda davet almıştım. Beşiktaş'ın bugün geldigi noktaya bakınca artık yeniden sorumluluk almamın gerektiğini hissettim. Sayın Murat Aksu'nun şahsıma yaptığı teklifi Beşiktaşlı sorumluluğum gereği kabul ettim, kendisine teşekkür ederim.

1975 yılında ilk kez Beşiktaş'ta yönetici olduğumda kulüp tarihinin o güne kadar ki en zor şartları ile karşı karşıyaydık. Beşiktaş'ın çok zor günlerini birlikte yaşadığım arkadaşlarımla beraber başlattığımız alt yapı hamlesinin sonuçlarını ne mutludur ki 15 yıl sonra gelen şampiyonlukla görebildik. Bizden sonra sistem sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam etti ve Beşiktaş'ın altın çağı yaşandı.

Bugün maalesef, tarih tekerrür edercesine yine zor bir dönemin içindeyiz. Beşiktaş bugünleride atlatacaktır. Yeter ki Beşiktaşlı'lar kulüplerine sahip çıksınlar.

Hayatımın hem en zor hem en mutlu günlerinin geçtiği Beşiktaş'ta yeniden görev almam gerektiği için burdayım. Yeniden yapılanma sürecinin zorluklarını geçmişte yaşamış biri olarak Beşiktaşı'ma yeniden hizmet etmek benim için büyük onur olacaktır."

FARUK PALA KİMDİR?

Faruk Pala 1943 yılında Samsun da doğdu.

Turk tekstil sanayinin önde gelen isimlerinden olan Pala, sektörun önde gelen şirketlerinin kurucusudur. Tekstil Sanayisine yaptığı yatırımlarla tanınmaktadır.

Beşiktaş Jimnastik Kulubu'nde 1975-1977 ve 1981-1984 yılları arasında Yönetim Kurulu Genel Sekreteri olarak görev yapmıştır. Beşikaş'ın yetmişli yılların sonlarında başlattıgı futbol alt yapı hamlesi olan "Özkaynak Düzenin" hayata geçirilmesinde önemli katkıları olmuştur

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Keçeli: Aksu çekilmem için baskı yaptı

Başkan adayı olmayacağını açıklayan Eski Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Metin Keçeli
thumbnail.php

Başkan adayı olmayacağını açıklayan Eski Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Metin Keçeli, çekilme kararına diğer adayların çok sevindiklerini söyledi.

Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda açıklama yapan Keçeli, "Aksu, taraftarları aday olmamam konusunda bana yoğun baskı yaptılar. Demirören ve ekibi çekilmem için ricada bulundu. Daha önce bu iki adayımız da bana yöneticilik teklif etmişti. Nazikçe red ettim. Ama gelişen süreç içerisinde benim başkan olarak çıkarak bu gidişi değiştiren kişi olacağımı söyledi bu arkadaşlarımız " dedi.

ADAYLAR ÇEKİLMEME ÇOK SEVİNDİLER

Adaylıktan çekilmeme diğer başkan adayları çok sevindi. Murat Aksu, çekilmem konusunda bana yoğun baskı yaptı, hatta beni "oyları bölen kişi" diye yaftalamaya kalktı.

Murat Aksu ve çevresi bana "çakma aday" bile dediler.

Oysa ne acıdır ki kulübümüzü bugün zor duruma sokanlar kurtarıcı oluyor, biz bölücü oluyoruz.

DEMİRÖREN VE EKİBİ ÇEKİLMEM İÇİN RİCADA BULUNDU

Demirören ve ekibi de çekilmem konusunda ricacı oldular.

Murat Aksu'yla 1 ay önce bir görüşme yaptım. Adaylığımın kendisinden çok Yıldırım Demirören'e zarar vereceğini, ondan oy alacağımı söyledim. Kendisinin buna sevinmesi gerektiğini söylemiştim. Ama demek ki kongre tahlili yapamıyorlar.

KİMSEYE KIRGIN DEĞİLİM

Beşiktaş camiasında kimseye kırgın değilim. Bölen laflarına çok üzüldüm. Bana Onursal Başkanımız Süleyman Seba dışında kimse yakıştırma yapamaz. İstinasız kimse. Ben bir yerde aday olursam en güçlü aday olurum.

İKİ ADAY DA BANA YÖNETİCİLİK TEKLİF ETTİ

UZUN DÖNEMDE BAŞKAN OLURSUN DEDİ

Seçimde kime oy vereceğimi bilmiyorum. Her Beşiktaşlı gibi daha iyi nasıl olur araştırması yapacağım. Listelere bakacağım.

Ben iki adayın da listesinde yer almayacağım. Bugünkü adaylar benimle çok önceden görüşerek, yönetim listelerinde yer almamı istemişlerdi. Nazikçe redettim. Ama gelişen süreç içerisinde benim başkan olarak çıkarak bu gidişi değiştiren kişi olacağımı söyledi bu arkadaşlarımız. O zaman başkanlığı düşündüm. Yöneticilik konusunu kesin olarak kapatmış durumdayım.

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Başkan Bulgaristan’da kulüp alıyor

thumbnail.php

Başkan Yıldırım Demirören, Bulgaristan Birinci Ligi'nde mücadele eden Beroe Kulübü'nü satın almak için harekete geçtiği iddia edildi.

Demirören'in, siyah beyazlı camianın önemli isimlerinden Mehmet Kazancı'nın da geçmiş yıllarda ilgilendiği Beroe'yi satın alarak, Beşiktaş Kulübü için 'istasyon takım' yapmayı planladığı belirtildi.

Yabancı sorunu çözülecek

Beşiktaş'ta şans bulamayan yabancı futbolcuları bu kulüpte değerlendirecek olan Demirören, böylelikle geçmiş yıllarda bir çok kez sıkıntı yaratan fazla yabancı sorununu çözmüş olacak.

Ayrıca, A2 takımında yer alan yetenekli gençler de Beroe'ye gönderilerek tecrübe kazanmaları sağlanacak. 150 bin Türk asıllı nüfusun yaşadığı Stara Zagora şehrinin belediye başkanı Svetlin Tancev, 650 bin Euro'ya satmayı düşündükleri kulüp ile, Yıldırım Demirören'den başka Türk işadamlarının da ilgilendiğini söyledi. Beroe'nin forma rengi ise yeşil beyaz.

CyberCod

Uzman üye
29 Nis 2009
1,720
0
Mahşer Yeri'
"Pişmanlık duymuyorum"

Tabata, ikinci yarıda daha fazla forma şansı bulmak istediğini ve bu konuda teknik direktör Mustafa Denizli'nin vereceği kararlara saygılı olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

"Beşiktaş'a transfer olduğum için hiç pişmanlık yaşamadım. Çok iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Takıma olan uyum sürecini de atlattım. Tek düşüncem takımıma yararlı olmak. Sezonun ilk yarısında çok fazla oynama şansı bulamadım. İkinci yarıda çok daha fazla şans bulduğum takdirde daha iyi oynayacağımı düşünüyorum. İlk yarı teknik direktörümüz böyle bir karar verdi. Ben onun verdiği karara saygı duyuyorum."

"BENİM HAKKIMDA YAPILAN ELEŞTİRİLERİ ÇOK FAZLA CİDDİYE ALMIYORUM"

Tabata, kendisine Beşiktaş'a transfer olduğu günden bu yana yapılan eleştirileri ciddiye almadığını belirtirken, sadece işine baktığını ve daha iyi oynamaya çalıştığını söyledi. Tabata, "Bana yapılan eleştirileri çok fazla ciddiye almıyorum. Ben sadece işimi iyi yapmaya çalışıyorum. Beşiktaş'a geldiğim günden bu yana eleştirilerin olması normal, ama ben işime bakıyorum" dedi.

"DELGADO TAKIMA DÖNERSE KİMİN GÖNDERİLECEĞİNE TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ KARAR VERECEK VE BİZ BU KARARA SAYGI DUYMAK ZORUNDAYIZ"

Brezilyalı futbolcumuz,
Delgado'nun takıma dönmesi halinde takımdan gönderilecekler arasında adının geçmesi konusunda, şunları söyledi:

"
Delgado geldikten sonra kimin gideceği hocanın alacağı bir karardır. Herkes bu karara saygı duyar. Ben işimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Ben elime geçen fırsatları en iyi şeklide değerlendirip, neler olacağını bekleyeceğim. Gidip gitmeyeceğimi çok fazla düşünmüyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Ben kontratımın sonuna kadar burada kalmaya çalışacağım."

KAPTAN ÜZÜLMEZ : "TABATA İKİNCİ YARIDA EN BÜYÜK KOZLARIMIZDAN BİRİ OLACAKTIR"

Takım kaptanımız
İbrahim Üzülmez de, Brezilyalı futbolcunun ikinci yarıda Beşiktaş'a şampiyonluk yolunda çok katkı sağlayacağını belirterek, "İkinci yarı çok iyi bir çıkış içinde olacak. Beşiktaş'ın şampiyonluk yolundaki en önemli kozlarından biri olacak. Antrenmanlardaki performansını ve çalışkanlığını maçlarda da ortaya koyarsa takımımız için çok faydalı işler yapacaktır" diye konuştu.

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Denizli'den transfer açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, siyah-beyazlı takımın Antalya'da yaptığı hazırlık kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Denizli, iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, "Her şey istediğimiz gibi gidiyor. Umarım sakatlık sorunu yaşamadan ikinci yarı hazırlıklarını tamamlarız. Sezonun ilk yarısında bazı oyuncularımız beklenen performansı verememişti. Bu kamp onlar için de iyi bir şans olacak. İlk yarıda bekleneni veremeyen oyuncularıma güveniyorum. Kendilerinden bekleneni ikinci yarı vereceklerdir" dedi.

Beşiktaş'ın transfere ihtiyacı olmadığını ve transfer yapmayacaklarını açıklayan Denizli, şunları söyledi:

"Transfer konusunda söyleyeceğim tek şey, hiçbir oyuncuyu transfer etmeyeceğimizdir. Beşiktaş'ın transfere ihtiyacı yok. Bugüne kadar yazılan ve bugünden sonra yazılacak transfer haberlerine kimse itibar etmesin. Devre arasında transfer yapmayacağız. Delgado, ayın 16'sında İstanbul'a gelecek. Onunla ilgili yaptığımız değerlendirmeden sonra kendisiyle ilgili vereceğim kararı açıklayacağız."

Bazı futbolcular için teklifler olduğunu vurgulayan Mustafa Denizli, "Takımdan gidecek futbolcular hakkında bir değerlendirme yapamam. Bazı oyuncularımıza teklifler var. Değerlendirmesini daha sonra yapacağız. Batuhan konusunda da bir şey söyleyemem. O kendi kararını kendisi verecektir" diye konuştu.

Teknik direktör Mustafa Denizli, sezon sonunu, geçen sezondan bir adım önde bitirmek istediklerini ifade ederek, "Geçen sezonun devre arasında ligde 6. sıradaydık. Şimdi o durumumuzdan bir adım daha öndeyiz diyebilirim. Umarım sezon sonunu da geçen sezondan bir adım önde bitiririz. Hiçbir şey kolay değildir. Bu sezon da kolay olmayacak" şeklinde konuştu.

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
İşte Beşiktaş'ın borcu

Beşiktaş'ta özellikle başkan adayı Murat Aksu'nun iddiaları üzerine ayyuka çıkan "Beşiktaş battı" iddiaları ve borç hakkındaki spekülayonlara resmi yanıt geldi.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilen Divan Kurulu toplantısında Denetleme Kurulu Başkanı Alper Kuş konuya resmi açıklama ile yanıt verdi.

Kuş, Beşiktaş'ın borcu konusunda farklı rakamların dile getirildiğini belirterek, "Beşiktaş'ın borcu bizim verdiğimiz rakam kadar çıkacaktır, bunun dışında çıkması mümkün değildir. Gazetelerde farklı borçlar görüyoruz. Buna üzülüyoruz. 181 milyon TL borcumuz vardır. Bunun dışındaki hesaplamalar yanlıştır" şeklinde konuştu.

Bunlar gereksiz tartışmalar olduğunu ifade eden Kuş, "Halka açık şirketlerin kayıtları devamlı internette bulunur" dedi.

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Kartal uçamadı!

Saran Medya ve ''tuttur.com'' tarafından organize edilen ''Tuttur.com Cup''ta şampiyon Hamburg oldu. Beşiktaş final maçında, Alman ekibi Hamburg'a penaltılar sonucunda 17-16 mağlup oldu. Antalya'da oynanan ve 90 dakikası 0-0'lık eşitlikle sona eren karşılaşmanın ardından seri penaltı atışlarına geçildi.

Penaltı atışları sonucunda Hamburg, Beşiktaş'a üstünlük sağladı ve kupaya uzandı. Tam 17'şer penaltı atılan maçta, İsmail Köybaşı penaltı atışından yararlanamayınca Hamburg şampiyon oldu.

Siyah-beyazlılarda genç oyuncular Necip ve Rıdvan ortaya koydukları iyi performansla teknik direktör Mustafa Denizli'nin yüzünü güldürdü. Beşiktaş ile ikinci maçına çıkan kaleci Ramazan Özcan da yaptığı kurtarışlar ile kalesinde güven verdi. Uzun bir sakatlık döneminden kurtulan Beşiktaş'ın Slovak yıldızı Filip Holosko, Hamburg karşısında yeniden formasına kavuştu. Holosko ilk 11'de başladığı mücadelede etkisiz bir görüntü çizdi.

Hamburg'a kupasını Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak verdi.

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
Beroe'nin forma rengi yeşil beyaz aman Allah ım .. :)

Bravo Tabata'ya oldukça olgun ve dürüstçe cevaplar vermiş doğrusu ben de kendisinin Beşiktaş için iyi olabileceğini düşünenlerdenim

Buna rağmen Mustafa Denizli, takımın, transfere ihtiyacı yok diyor öyle ise bir bildiği vardır elbette

Gerekli açıklamalar yapıldığı halde her daim Beşiktaş için spekülatif haberler olmaktadır. Bu da oldukça gıpta edilen olduğunun açık kanıtıdır.

Olsun, Necip ve Rıdvan'a bravo ..

Değerli paylaşımlarınız için çok teşekkürler _EReNCaN65 ve CayberCod

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
İnönü'de büyük şok!

3f3678bd7f3645949bd403c.jpg

Ziraat Türkiye Kupası D Grubu 3. hafta maçında Beşiktaş sahasında Kasımpaşa ile karşılaştı ve maçtan 1 -3 mağlup ayrıldı.

Kara kartal, İstanbul İnönü Stadı'nda rakibi Kasımpaşa önünde ilk yarıda tam bir hezimet yaşadı ve ilk yarıyı 1 - 3 mağlup tamamladı.

İŞTE MAÇIN GOLLERİ:

Dakika: 43 Beşiktaş farkı ikiye indirdi.. Nihat´ın pasıyla ceza yayı önünde buluşan Bobo, solundan ceza sahasına hareketlenen Yusuf´un önüne pasını bıraktı.. Kaleciyle karşı karşıya kalan Yusuf, sol köşeden topu ağlara gönderdi..

Dakika: 26 Kasımpaşa farkı üçe çıkardı.. Penaltı atışında Moritz sağ köşeden topu ağlara gönderdi..

Dakika: 26 Kasımpaşa penaltı kazandı.. Moritz, ceza sahası içinde İbrahim Kaş´ın müdahalesi ile yerde kaldı, hakem penaltı noktasını gösterdii..

Dakika: 22 Kasımpaşa farkı ikiye çıkardı.. Sol kanattan hareketlenen Ergün´ün ceza sahasına yaptığı ortada Ramazan boşa çıktı, Cenk kafayla topu boş ağlara gönderdi..

Dakika: 7 Kasımpaşa öne geçti.. Sağ köşeden Murat´ın ceza sahasına ortaladığı kornerde altı pas önüne Merthan topu kafayla ağlara gönderdi..

TARAFTARDAN İLGİNÇ PROTESTO!

Beşiktaş-Kasımpaşa arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında siyah-beyazlı tribünler başkan Yıldırım Demirören'i ilginç bir şekilde protesto etti.

İnönü Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ikinci yarısının hemen başlarında siyah-beyazlı taraftarlar Demirören'i protesto ettiler.

Kapalı alt ve üst tribünü ikiye bölen taraftarlar tribünün ortasını boş bıraktı. Olay çıkmasını engellemek için bu boşluğu güvenlik güçleri doldurdu.

Ayrıca taraftarlar Demirören alehinde tezahürat yaparak 'Yeter Yıldırım Demirören' diye bağırdılar. :mad:

turkish_adanali0142

Uzman üye
17 May 2009
1,112
0
Adana
ya Paşa çoştu bu aralar. Önce Trabzon ardından feneri ve dün akşamda Beşiktaş'ı yendi. Yılmaz Hoca'nın futbol anlayışına hastayım zaten. Ama BJK için işler zora girdi. Hayırlısı bakalım.. ama fenere kupayı dar edecek BJK'nin elenmesini hiç mi hiç istemiyorum. İnşallah gruptan çıkar ve de yine fenere kupayı kaptırmazsınız.

CyberCod

Uzman üye
29 Nis 2009
1,720
0
Mahşer Yeri'
Kulübü komitelerle yönetecek

Murat Aksu'nun başkan adaylığını açıklamasının ardından daha da çekişmeli bir hale gelen kongre sürecinde gözler mevcut başkanımız Yıldırım Demirören'in yapacağı hamlelere çevrildi. Demirören ise her gittiği platformda iki dönemdir başkanlık koltuğunda oturduğunu ve tecrübe kazandığını belirterek, kongre üyelerinin sorularını cevaplıyor.

Bunun yanı sıra Yıldırım Demirören'in yeniden seçilmesi halinde kulüp yönetiminde radikal kararlar alacağı ortaya çıktı. Milyon dolarlık bütçeye sahip bir kulübün 16 kişilik bir yönetim kurulu ile yönetilmesinin zor olduğuna inanan Demirören, komiteler kurarak profesyonel bir yapı oluşturacağının sözünü veriyor. Ziyarete gittiği derneklerde ve toplantılarda bu proje üzerinde duran Demirören'in yeni yönetim planlamasının şöyle olması bekleniyor: Kurulacak komitelerin başında Yıldırım Demirören bulunacak. Onun altında ise futbol komitesi, altyapı komitesi ve mali işler komitesi, ürün grubu komitesi ve amatör branşlar komitesi yer alacak. Tüm bu komitelerin başında birer yönetici görev yapacak. Komitelerin içinde hem yöneticiler hem de işi bilen profesyoneller işleyişi yürütecek. Böylelikle kulüp yönetimindeki boşluklar en aza indirilecek. Demirören, kongre üyeleri ile yaptığı görüşmelerde, "Bizler de insanız, hata yapıyoruz. Hata yapa yapa bir şeyler öğreniyoruz. Geçmişte kulüp yönetimi ile ilgili yanlışlarımız olmuştur. Ancak bu yanlışları, kuracağımız komitelerle en aza indirmiş olacağız." dediği öğrenildi.

Öte yandan başkan adaylarından Murat Aksu, bayan olarak listesine Gülengül Altınsay'ı dahil ederken Başkan Yıldırım Demirören'in de Emine Sabancı Kamışlı ile anlaşmaya vardığı öğrenildi. Emine Sabancı Kamışlı, daha önce Beşiktaş'ta yöneticilik yapan Erhan Kamışlı'nın eşi.

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Tribünler ikiye bölündü

Beşiktaş'ın Kasımpaşa'dan arka arkaya yediği goller taraftarı çıldırttı. Çarşı, protesto için kapalının ortasında bulunan bölgeyi terk etti. Tribünler, 'Yeter Demirören', 'Paranı da al git' diye bağırdı.

Kasımpaşa karşısında ilk 26 dakikada yenen üç gol, tribünlerde yer alan Beşiktaş taraftarını şoke etti. Siyah-beyazlı tribünler, hem takımı, hem de Başkan Yıldırım Demirören için protesto gösterisinde bulundu.

Futbolcuların kötü durumunu, "Ayıptır sorması, 15 gündür ne yaptınız" tezahüratıyla eleştiren siyah-beyazlılar; daha sonra rotasını yönetime çevirdi. "Yeter Yıldırım Demirören yeter" diye bağırmaya başlayan tribünler, daha sonra, "Ş......z yönetim, Beşiktaş'ı mahvettin" diye tempo tuttu.

Demirören'in maç öncesi İnönü Stadı'nda yer alan tüm pankartları toplatması ve kapalı tribünde yer alan 'Ruhumuz yeter' yazısını sildirmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Sırtını sahaya doğru dönerek memnuniyetsizliğini dile getiren Çarşı grubu da, bunun ardından kapalı tribünün orta kısmını boşaltarak tepkilerini gösterme gereği duydu. Daha sonra, Paranı da al git diyerek Demirören'e olan tepkilerini devam ettiren taraftarlar, "Kongre uyuma, Beşiktaş'a sahip çık" sözleriyle kongreye atıfta bulundular.

Maçın son bölümünde de Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural lehine tezahürat yapan siyah-beyazlılar, ayrıca Ezel dizisindeki akıl veren Ramiz dayı karakterine göndermede bulunup, "Ramiz dayıdan ders alsana" diyerek tempo tuttular.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.