THT Beşiktaş J.K. 1903 Fun Clup

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Kartal'ın şov gecesi 4-1

Süper Lig'in 20. haftasının açılış maçında, İnönü Stadı'nda Gençlerbirliği'ni konuk eden Beşiktaş, sahadan 4-1 galip ayrıldı.

fft1mm871241.jpg

Çekişmeli geçen maçın 33. dakikasında Sivok'la öne geçen Siyah-Beyazlı takım, birçok net fırsattan yararlamadığı ilk yarıyı 1-0 önde tamamladı.

İkinci yarıya fırtına gibi başlayan konuk ekip Gençlerbirliği, özellikle Hurşut ve Mustafa'yla net pozisyonlara girdi. Oyuna 45. dakikada giren Hurşut, 52'de skora dengeyi getirdi: 1-1

Golden sonra müthiş bir çekişemeye sahne olan maçın 79. dakikasında Bobo, Beşiktaş'ı yeniden öne geçirirken, 2 dakika sonra ise bu kez Holosko, Siyah-Beyazlı takımı rahatlatan golü rakip ağlara bıraktı: 3-1

88. dakikada sahneye çıkan Tabata, müthiş bir golle skoru belirledi: 4-1

Beşiktaş, İnönü'de Gençlerbirliği'ni 4-1 mağlup ederek puanını 38' yükseltti.

BEŞİKTAŞ: 4 - GENÇLERBİRLİĞİ: 1
Stat: BJK İnönü
Hakemler: Bünyamin Gezer, Mustafa Emre Eyisoy, Alper Ulusoy
Beşiktaş: Rüştü xx, Ekrem xx, Sivok xxx, İbrahim Toraman xx, İbrahim Üzülmez xxx, Nihat x (Dk. 63 Yusuf xx), Fink xx, Ernst xx, Tello x (Dk. 63 Holosko xxx), Tabata xxxx, Bobo xx (Dk. 88 Nobre x)
Gençlerbirliği: Serdar xx, Orhan xx, Radeljic xx, İlhan xx, Aykut xx, Kerem xx, Burhan xx, Cem Can xx (Dk. 45 artı 1 Hurşut xx), Harbuzi x (Dk. 79 Bilal x), Mustafa xx, Kahe x (Dk. 67 Sandro x)
Goller: Dk. 33 Sivok, Dk. 79 Bobo, Dk. 81 Holosko, Dk. 87 Tabata (Beşiktaş), Dk. 52 Hurşut (Gençlerbirliği)
Sarı Kartlar: Dk. 40 Kerem, Dk. 57 Aykut (Gençlerbirliği)

MAÇTAN NOTLAR
Beşiktaş’ta geçen hafta sonunda yapılan olağan seçimli genel kurul toplantısında yeniden kulüp başkanlığına seçilen Yıldırım Demirören, seçimden önce olduğu gibi sonrasında da siyah-beyazlı taraftarlarca protesto edildi. Maçın başlamasına kısa bir süre kala taraftarlar "Yeter Yıldırım Demirören" diye tezahüratlar yaparken, eski açık tribünde de bir grup tarafından siyah bayraklar açıldı.

TRİBÜNLER BOŞ KALDI
Beşiktaş’ın, Gençlerbirliği ile oynadığı Turkcell Süper Lig maçına siyah-beyazlı taraftarlar fazla ilgi göstermedi.
Özellikle açık tribünlerde boşluklar gözlenirken, karşılaşmayı yaklaşık 10 bin sporsever izledi.

HAVUTÇU 986 GÜN SONRA
Beşiktaş’ta geçen hafta teknik direktör Mustafa Denizli’nin operasyon geçirmesi ve bugün hastaneden taburcu olması nedeniyle takımın başında sahaya antrenör Tayfur Havutçu çıktı. En son Jean Tigana’nın görevi bırakmasının ardından 19 Mayıs 2007’de Ankaraspor, son olarak da 25 Mayıs 2007’de de Kayserispor maçlarında sorumlu olarak sahaya çıkan Havutçu, Denizli’nin rahatsızlığında, tam 986 gün sonra takımın başında sahada yer aldı. Beşiktaş, Havutçu yönetiminde Ankaraspor’u 2-1 yenerken, Kayserispor’a 3-0 yenilmişti.

ANTALYASPOR MAÇININ KADROSUYLA ÇIKTILAR
Beşiktaş, bu sezon ilk kez resmi bir maça üst üste aynı kadroyla çıktı. Siyah-beyazlılar, Gençlerbirliği karşısına, geçen haftaki Antalyaspor karşılaşmasının 11’iyle çıkarken, bu da siyah-beyazlılar için bu sezon bir ilk oldu. Beşiktaş, ligin ilk yarısında oynadığı tüm resmi maçlara üst üste aynı kadroyla çıkmamıştı.

Beşiktaş’ta ilk 11 Rüştü, Ekrem, Sivok, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez, Nihat, Fink, Ernst, Tello, Tabata ve Bobo’dan oluşurken, yedek kulübesinde Ramazan, İsmail, Rıdvan, Nobre, Necip, Holosko ve Yusuf yer aldı.
Siyah-beyazlı takımdaki tek değişiklik, yedek kulübesinde Serdar Özkan’ın yerine Yusuf Şimşek’in oturması oldu. Beşiktaş’ta, sakatlıkları bulunan Ferrari ve Hakan ile Serdar, Uğur, Korcan ve cezalı İbrahim Kaş kadroda yer almadı.

BAŞKAN YOK, YENİ YÖNETİM TRİBÜNDE
Beşiktaş’ta geçen hafta yapılan olağan seçimli genel kurul toplantısında yeniden başkanlığa seçilen Yıldırım Demirören, Mısır’da tatilde olduğu için Gençlerbirliği maçına gelemedi. Yeni yönetim kurulu üyeleri ise yönetici olarak ilk maçlarını protokol tribününde oturarak izledi.

BASIN TRİBÜNÜNE EKRAN
BJK İnönü Stadı basın tribününe televizyon ekranları konuldu. Konulan ekranlarla basın mensuplarının pozisyon tekrarlarını televizyondan izlemeleri sağlandı.

DERBİDE GÜLEN TARAF BEŞİKTAŞ OLDU
Beşiktaş 17 Yaş Altı Futbol Takımı, derbi maçta Galatasaray’ı penaltılarla 4-2 mağlup etti. Spor Akademisi Sahası’nda, normal süresi ve uzatmaları 0-0 sona eren karşılaşmada, sarı-kırmızılı rakibini penaltılarla 4-2 mağlup eden siyah-beyazlılar, Türkiye Şampiyonası’nda oynamaya hak kazandı.

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
Holosko ve Sivok'tan Açıklama

21193.jpg

Beşiktaş'ın Slovak futbolcusu Filip Holosko ve Çek oyuncusu Tomas Sivok bugün Siyah Beyazlı kulübün sponsorlarından AVEA'nın Beşiktaş semtinde bulunan bayisinde taraftarlara imza dağıttılar.

Kartalcell hattını kullanan Siyah Beyazlı taraftarlarla biraraya gelen Sivok ve Holosko basın mensuplarının kendilerine sordukları soruları yanıtladılar.

Holosko ve Sivok, şampiyonluk yarışında mücadele ettikleri rakiplerinin puan kaybetmelerini nasıl değerlendirdikleri ve Siyah Beyazlı takımın bu sezon şampiyonluğa ne kadar yakın olduğu sorularına şu cevapları verdiler.

Holosko: "Teknik direktörümüz Mustafa Denizli sezonun ikinci yarısı öncesi bizimle yaptığı toplantılarda önümüzde kazanmamız gereken 17 maç olduğunu ve bu maçları kazanmamız halinde rakipleremizin ne yaptığının bizi ilgilendirmeyeceğini vurgulamıştı. Biz de hocamızın söylediklerini dikkate alarak sadece kendi maçlarımızla ve kazanacağımız puanlarla ilgileniyoruz. Bugün için rakiplerimizin ne yaptığı bizi çok fazla ilgilendirmiyor. Çünkü şampiyon olmak istiyorsak önce maçlarımızı kazanmamız gerektiğini biliyoruz. Bu hafta Gaziantepspor deplasmanına gideceğiz. Daha sonrada Galatasaray ile kendi evimizde oynayacağız. Bu iki maçı kazanırsak lig sıralamasında önümüzde yer alan Galatasaray'ı kendi güçümüz ile geride bırakmış olacağız. Sezon sonuna kadar istediklerimi yapmaya devam edersek ağır ağır da olsa şampiyonluk ipini göğüsleyeceğimize inanıyorum".

Tomas Sivok:" Artık her maçımızı final gibi görüyoruz. Çünkü sezonun ilk yarısında gereksiz puanlar kaybettik. Önümüzdeki maçlarda puan kaybetme kredimiz kalmadı. Holosko'nun da dediği gibi rakiplerimizin ne yaptığı ile çok ilgilenmiyoruz. İlk amacımız kendi maçlarımızı kazanmak. Ayrıca önemli olan bugün topladığımzı puan değil, lig sonunda arkamızdaki rakibimiz ile aramızdaki puan farkıdır. Lig bittiğinde bir puan farkla bile lider olmuş olursak şampiyonluk bizim olur. Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda bu hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum"

Ď£P®£M

Yeni üye
12 Şub 2010
36
0
Yaşadığım Yerden Sana Ne
İspanya 1.Ligi takımlarından Mallorca'yı satın almak için uzun süredir çalışmalarını sürdüren Beşiktaşlı iş adamı Fuat Donay, Siyah-Beyazlı camiaya müjde verdi. Aynı zamanda Azeri iş adamı Mübariz Mansimov'un yakın arkadaşı olan Donay, "Mansimov sezon sonunda Beşiktaş'a CSKA Moskova'nın yıldızı Milos Krasic'i transfer edecek. Bu konuda CSKA Moskovalı yöneticilerle her konuda anlaştı. Bu oyuncunun tüm masraflarını kendisi karşılayacak. Bir başka deyişle Beşiktaş'a hediye edecek. Bunu Başkan Yıldırım Demirören de biliyor" ifadesini kullandı.

Flaş transferler yapılacak

Fuat Donay, Mübariz'in sadece Milos Krasic'i transfer etmeyeceğini söyleyerek, "Yeni sezonda Beşiktaş'ı flaş transferler bekliyor. Mansimov bu konuda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacak. Şimdiden çalışmalara başladılar. Sezon sonunda Beşiktaş bugüne kadar hiç yapmadığı süper transferleri kadrosuna katacak" diye konuştu. Donay ayrıca İspanya 1. Lig takımlarından Mallorca'yı alma girişimlerinin olduğunu belirterek, "En büyük arzum Fenerbahçeli Semih Şentürk'ü Mallorca'ya kazandırmak" diye konuştu.
Kaynak: Takvim

Ď£P®£M

Yeni üye
12 Şub 2010
36
0
Yaşadığım Yerden Sana Ne
Lyon, kulübümüzü inceledi!

Fransa Ligi'nde son 10 yılda 7 şampiyonluk elde eden ve Avrupa futbol piyasasına sunduğu oyuncularla son yılların gündemdeki takımlarında olan Lyon'un Kulüp Müdürü, Sponsorluk Müdürü ve Ticari İşlerden Sorumlu Müdürü'nün bugün İstanbul'da Beşiktaş Kulübü'nde incemelerde bulunduğu öğrenildi.

Fransız yetkililerin İnönü Stadı, Akaretler'deki kulüp binasi ve Nevzat Demir Tesisleri'nde incelemelerde bulundukları öğrenildi.

Lyon Kulübü yetkililerinin Türk Hava Yolları ile imzalayacakları sponsorluk anlaşması için geldikleri İstanbul'da, Beşiktaş dışında
diğer kulüpleride gezerek incelemelerde bulunacakları öğrenildi.

Siyah Beyazlı kulübümüzün ikinci başkaını Metin Keçeli, Fransız yetkililerin sadece inceleme amaçlı gezilerde bulunduklarını ve farklı bir amaçlarının olmadığını belirtti.
Kaynak: DHA

Ď£P®£M

Yeni üye
12 Şub 2010
36
0
Yaşadığım Yerden Sana Ne
İbo "devam" diyor

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli tarafından geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru kaptanlığı geri verilen Üzülmez, “Eğer 30 yaşın altında olsaydım yönetim benimle beş senelik anlaşma imzalardı. Daha öncesinde 35 yaşıma geldiğimde futbolu bırakırım diye düşünüyordum. Ama inanın ben de çok şaşırıyorum çünkü yaşım ilerledikçe çok daha iyi oynamaya başlıyorum. Sanırım tecrübe, yetenekle birleşince ortaya böyle durumlar çıkıyor” ifadelerini kullandı.

Gücünün yettiği kadar futbol oynayacağını söyleyen İbrahim Üzülmez, “Bu sezon sonu mukavelem bitiyor ama sözleşmemde bir senelik daha opsiyon var. Açıkça şunu söyleyeyim, Beşiktaş'ta futbol
oynamaya devam etmek istiyorum. İnşallah yönetim sezon sonunda opsiyon haklarını devreye sokar ve ben de bu takımda futbolumu oynarım. Her ne kadar opsiyonum bir sene olsa da sanırım bundan daha fazla bir zaman futbol oynamaya devam edeceğim” diye konuştu.
Kaynak: Milliyet

Ď£P®£M

Yeni üye
12 Şub 2010
36
0
Yaşadığım Yerden Sana Ne
Beşiktaş ile Gaziantepspor, yarın lig tarihinde 48. karşılaşmalarına çıkacak. İki takım arasında 1979-80 sezonunda başlayan rekabette, bugüne dek 47 lig maçı yapıldı. Siyah-beyazlılar, bu maçların 24'ünü kazanırken, 9'unu yitirdi, 14 karşılaşma da berabere sonuçlandı. Beşiktaş'ın toplam 75 golüne, Gaziantepspor 39 golle karşılık verdi. Sezonun ilk yarısında İstanbul'da yapılan maç golsüz bitti.

-GAZİANTEP'TEKİ MAÇLAR-

İki ekip arasında Gaziantep'te yapılan lig maçlarında Beşiktaş 7, Gaziantepspor 6 galibiyetgol attı. İki takım arasında geçen sezon
aldı. Gaziantep'te yapılan 23 maçtan 10'u da beraberlikle sonuçlandı. Gaziantep Kamil Ocak Stadı'nda Beşiktaş 21, Gaziantepspor ise 17 Gaziantep'te yapılan maçı Beşiktaş 3-0 kazandı.

-BEŞİKTAŞ, 7 SEZONDUR DEPLASMANDA YENİLMİYOR-

Beşiktaş, Gaziantep deplasmanında son 7 sezonda yenilgi yüzü görmedi. Gaziantepspor'a deplasmanda en son 2001-2002 sezonunda 1-0 mağlup olan Beşiktaş, 2002-2003 sezonunda 1-1, 2005-2006 sezonunda 2-2, 2006-2007 sezonunda da 0-0 berabere kaldığı rakibini, 2003-2004 ve 2008-2009 sezonunda 3-0, 2004-2005 ve 2007-2008 sezonunda da 1-0'lık skorlarla yendi.

Kaynak: Anadolu Ajansı

CyberCod

Uzman üye
29 Nis 2009
1,720
0
Mahşer Yeri'
Tabata şov başlıyooor

Gençlerbirliği maçında ayakta alkışlanan yıldız oyuncu, "Tüm sorunlar geride kaldı. Bobo ve Nobre ile daha çok goller atacağız" dedi

Kartal olduğu günden G.Birliği maçına kadar futbolundan çok kendisine ödenen 8.5 milyon euro'luk bonservis bedeli ile gündeme gelen ve vasatı aşamayan performansı ile eleştirilere çanak tutan Tabata, camiaya umut dağıttı... G.Birliği maçında hem futbolu hem de attığı golle ayakta alkışlanan Japon asıllı sambacı, "Kötü günler bitti" dedi.

Öz güvenim geri geldi
Bonservis baskısından kurtulduğunu belirten Tabata, şöyle devam etti: "Uzun süre beklentilere cevap veremedim ama artık her şey farklı olacak. G.Birliği'ne attığım golle öz güvenim de geri geldi. Takımda büyük değişim var. Herkes sezon başına göre daha iyi. Bobo ve Nobre ile iyi anlaşıyorum. Birlikte çok gol atacağımızı düşünüyorum."

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
Güzel Paylaşımlar TeşekürLer...
Bugünlerde Haberleri Okuyamıyodum Iyi OLdu Bunlar..;)

Değerli paylaşımlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar. Ben de Güven Taner'in beğendiğim bir yazısını paylaşmak istiyorum .. :)

Köhnemiş Hakem Bakışı

Tuhaf saplantılar yerleştirmeye bayılıyorlar futbolumuzun içine! Efendim 5 sarı karttan sonra 'mutlaka' kırmızı çıkmalıymış! Yoksa hakem beceriksiz sayılırmış!

Sarı kart gösterme nedenlerinin daha az olduğu dönemden kalma köhnemiş bir hakem bakış açısı bu.

Hakem, gösterdiği kart sayısı ile değil, kartları gösterirken kuralları yerli yerinde uygulayıp uygulamadığına bakarak sorgulanır.

Bir maçta oynayan futbolcu sayısı değişikliklerle birlikte 28'e çıkabilir. Ve o maçta mücadele öyle bir akış gösterir ki her oyuncu yalnızca bir sarı kartlık hata yapar ve hakem 28 sarı kart gösterebilir.

Siz ulemaya bakmayın, 17 sarı kart da olur 28 de. Ve hiç kırmızı çıkmayabilir. Buna bir hakem beceriksizliği denemez. Hatta bir hakemlik harikası sayılabilir!

Ulemalık kuruntusu içinde olanlar 'hakem erken kart gösterdi' gibi laflar da ederler.

Kart, gerektiğinde gösterilir, vakti olmaz.

Ayrıca... Maçın içinde de uzatmasında da bir oyuncu ötekinin boğazını sıktığında kırmızı kart göstermeye harcanan zaman o uzatmanın sonuna eklenmez. Orada, bu durumdan ötürü yeni bir kargaşa doğmuş ve onu yatıştırmaya zaman harcanmış ise hakem ancak bunu dikkate alıp süreye bir ekleme yapabilir.

Hakem maça 'en az' şu kadar zaman eklediğinde, o maçı mutlaka eklediğinden daha uzun oynatacak anlamı yoktur. 'Oynatabileceği' anlamı vardır.

Nasıl maçın içindeki kayıp zamanı devrelerin sonuna ekliyorsa; bu eklenen süre içindeki duraklamaları da o sürenin sonuna ekleyebilir.

Ayrıca... Bunu 'en az' diye vurgulayarak anlatmanın mantığı da çürüktür. Anlamayanların, yani affedersiniz aptalların bulunduğunu düşünmektir. Maça başlarken "Maçımız en az 90 dakikadır" diye duyuru yapıyor musunuz? Bu, halkı, herkesi, TFF Başkanı ve UEFA başkanı da dâhil herkesi biraz ahmak gibi görmektir. Ne yazık ki durumu onlar desteklemektedir!

"Topun tamamı" diye de bir söylem var. 'Top' dediğinizde zaten o nesnenin tamamını anmış olmuyor musunuz, ayrıca 'tamamı' demeye gerek var mıdır?

Ancak bir kısmından söz edecek olduğunuzda, "topun bir kısmı çizgiyi geçti bu da gol sayılmaz" diyebilirsiniz. Ne çare ki bir dolu çürük mal hâlâ üretilip satılıyor ve hâlâ alıcısı çıkıyor!

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
1903...!

▓▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▒▒▒▓
▓▓▒▓▓▒▓▓▒▓▓▒▓▓▒▓▓▓▓▓▓▒▓
▓▓▒▓▓▒▓▓▒▓▓▒▓▓▒▓▓▓▓▓▓▒▓
▓▓▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▓▓▒▓▓▒▒▒▒▒▓
▓▓▒▓▓▓▓▓▒▓▓▒▓▓▒▓▓▓▓▓▓▒▓
▓▓▒▓▓▓▓▓▒▓▓▒▓▓▒▓▓▓▓▓▓▒▓
▓▓▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▒▒▒▓

CyberCod

Uzman üye
29 Nis 2009
1,720
0
Mahşer Yeri'
Beşiktaş Ne İsterse; O Olacak !

Denizli, bir gazetecinin sorduğu "Siz geçtiğimiz aylarda 'bu sezon şampiyon, ligin bitimine 4 hafta kala belli olur' demiştiniz. Hala bu görüşte misiniz" sorusuna "Beşiktaş, bu ligin tayin edicisidir. Beşiktaş ne isterse o olacak" yanıtını verdi.
Tecrübeli teknik adam, son günlerde sağlık durumu ile ilgili yapılan haberler üzerine, şunları söyledi:
"Sağlığımla ilgili yapılan haberler başka haberlere benzemez. Bu konuda abartılı haber yapılması ve yanlış bilgiler verilmesi çok yanlış bir tutumdur. Çünkü bu konu sadece beni değil, çevremi ve ailemi de yakından ilgilendiriyor. Evet bir operasyon geçirdim. Ama bu operasyonun kalbimle ilgili olduğu yönünde haberler yapılıyor.
Ben böbrek bölgesinden ameliyat oldum. Sağlığımla ilgili yapılan haberlerin yüzde yüz doğru olması gerekir. Şu anda bir problem var ama Ben takımın lideriyim ve liderlerin fedakarlık yapması gerekir. Yaptığımız fedakarlık çok büyük olmasa da, hayati risk içermese de bu fedakarlığı yapıyorum. Doktorlarımla sürekli temas halindeyim. Ameliyat sonrası süreci bu şekilde geçireceğim."
Denizli, takımın genel durumu ile ilgili bir soru üzerine de şu yanıtı verdi:
"Genel tabloya bakıldığı zaman, ertelenen Büyükşehir Belediyespor maçımızı oynarsak, ki ben bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum, Galatasaray maçını da kazanırsak, durumumuz sezonun ilk yarısının bitiminden daha iyi olacaktır."

CyberCod

Uzman üye
29 Nis 2009
1,720
0
Mahşer Yeri'
Üzülmez'in Messi isyanı!

Beşiktaşımız, Gaziantepspor yenilgisinin şokunu üzerinden atmaya çalışırken, Kaptan İbrahim Üzülmez'in sözleri dikkat çekiciydi. Siyah-beyazlıların emektar ismi, takımın beklentilerini karşılayamayan gençlere kızgın olduğunu gösterdi, “Kimse kendini Messi sanmasın” diye konuştu.

Tam şampiyonluk havasına girecekken beklenmedik bir
mağlubiyet aldıklarını söyleyen tecrübeli oyuncu, “Bu takımın neredeyse bütün atakları, 36 yaşındaki İbrahim Üzülmez ile 35 yaşındaki Yusuf Şimşek'in bulunduğu sol kanattan geliştiriyor. Herkes genç diye tutturuyor. Ama kimse kendisini Messi sanmasın” diye konuştu.

‘Mütevazı olmayacağım'
Tecrübeli futbolcu, “Özveriyle oynamazsan başarıyı yakalayamazsın. Şuna herkesin inanmasını istiyorum; bu takımda gerçekten çok yetenekli oyuncular var. Fakat özveri olmayınca o yetenekler sahaya bir türlü yansımıyor” ifadelerini kullandı.

Her zaman Beşiktaş'ın başarısı için çalıştığını söyleyen
İbrahim Üzülmez sözlerini şöyle tamamladı:

“Artık mütevazı olmak istemiyorum. 36 yaşımdayım, 90 dakikanın sonuna kadar terimin son damlası için koşuyorum. Yabancı olsaydım çoktan baştacı olmuştum. Gaziantepspor maçında çıldırma noktasına geldim. Canlanın diye bağırmaktan benim canım çıktı. Bir an önce kendimizi toparlamamız lazım. Önümüzde kazanmamız gereken bir
Galatasaray maçı var.”

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
"Beşiktaş, bu ligin tayin edicisidir. Beşiktaş ne isterse o olacak"

İşte bu. Yanıt budur! Seni seviyorum Mustafa Denizli .. :)

Teşekkürler değerli paylaşımlarınız için _EReNCaN65 ve CyberCod

CyberCod

Uzman üye
29 Nis 2009
1,720
0
Mahşer Yeri'
Denizli: Ben Bu Takımın Lideriyim

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, basında sağlık durumu ile ilgili çıkan haberlere tepki gösterdi. Denizli, ''Bu takımın lideriyim, liderler fedakarlık yapmazsa diğerleri hiç yapmaz'' dedi. Denizli, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenen antrenman sırasında basın mensuplarıyla yaptığı sohbette, son günlerde basında sağlığı ile ilgili gerçek olmayan haberlerin yer aldığını söyleyerek ''Bunlar maç eleştirilerine benzemez. Bu konular sadece beni değil, yakın çevremi de etkiliyor. Bu konuyla ilgili verilecek haberlerin yüzde 100 doğru olması gerekir'' diye konuştu.

-''LİDERLER FEDAKARLIK YAPMAZSA...''-

Denizli, bir operasyon geçirdiğini, ancak bunun yazılanlar gibi kalple ilgili olmadığını ifade ederek, ''Böyle bir şey yok. Takımla birlikte olmayı istedim ve olmaya da devam edeceğim'' dedi.
''Bu takımın lideriyim, liderler fedakarlık yapmazsa diğerleri hiç yapmaz'' diyen Denizli, şöyle devam etti:
''Bu fedakarlık hayati bir fedakarlık değildir. Ayrıca riski yüksek bir fedakarlık da değildir. Burada çok aktif olmadan, takımımın başında bu dönemi geçirmeyi planlıyorum. Ayrıca sürekli de doktorlarımla irtibat halindeyiz. Abartıldığı gibi bir sağlık sorunum yok.''

-''BEŞİKTAŞ NE İSTERSE O OLACAK''-

Bir basın mensubunun, ligin ilk yarısında, şampiyonluk yarışının büyük oranda son 4 haftadan önce netleşeceğini söylediğini hatırlatması ve aynı görüşü şimdi de savunup savunmadığını sorması üzerine Denizli, ''Evet aynı görüşteyim, son 4 haftadan önce netleşir. Beşiktaş, bu ligin tayin edicisidir. Beşiktaş ne isterse o olacak'' diye konuştu. Takım olarak son haftayı kötü geçirdiklerini anlatan Denizli, konuşmasında, ''Ancak genel tabloya bakıldığında, eksik maçımızı kazandığımız takdirde, ki kazanacağız, ilk yarının bitiminden daha iyi durumda olacağız. Bu hafta da kazanırsak, tablo daha net ortaya çıkacak'' ifadelerini kullandı.

ReddSchuLL

Yeni üye
16 Şub 2010
2
0
Cansın çok güzel bir konu hazırlamışsın tebrik ederim. Bende ismimi Beşiktaşımızın fan sayfasında görmek isterim.

"Beşiktaşlılık bir ayrıcalıktır.."

"Beşiktaşlılık bir ayrıcalıktır.."
Necip Uysal, siyah-beyazlı takımda ilerde kaptanlık yapmak istediğini söyledi
thumbnail.php

Necip Uysal, siyah-beyazlı takımda ilerde kaptanlık yapmak istediğini söyledi.

Necip Uysal, siyah-beyazlı kulübün çocuklara yönelik olarak çıkardığı aylık Yavru Kartal dergisinin şubat sayısında, derginin fun club üyeleri Ayça Şevval Doğan ve Serhat Sumeli'nin sorularını yanıtladı.

Necip, ''Gelecekte taraftarlarımızın sizi nasıl hatırlamasını istersiniz'' şeklindeki bir soruya, ''Burada iyi izler bırakmayı çok istiyorum. En büyük ideallerimden biri de Beşiktaş kaptanı olmak. Futbolu bıraktıktan sonra da 'Beşiktaşlı Necip' olarak anılmayı hedefliyorum'' diye yanıt verdi.

Beşiktaş'ta oynamanın gerçekten çok güzel bir duygu olduğunu kaydeden genç futbolcu, ''Her futbolcuya nasip olmayacağını düşünüyorum. Bu şansı değerlendirmek için elimden geleni yapıyorum'' ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın diğer kulüplerden farkını, ''Beşiktaşlılık bir ayrıcalıktır. En önemli farkımız taraftarlarımız. Ayrıca takımımızdaki ortam da çok iyi. Futbolcularımız hakikaten kaliteli'' diye nitelendiren Necip, takım arkadaşı Fabian Ernst'i örnek aldığını, onunla beraber oynama fırsatı bulduğu için çok şanslı olduğunu kaydetti.

Necip, futbolla ilgili hayallerini ise ''İlk önce Beşiktaş'ta kendimi kanıtlamak, sonra milli takıma çıkmak, daha sonra da Avrupa takımlarından birine gitmek istiyorum'' diye sıraladı.

Beşiktaş'tan Tabata açıklaması
Beşiktaş Kulübün'den yapılan açıklamaya göre
thumbnail.php

Beşiktaş Kulübün'den yapılan açıklamaya göre

Rodrigo Tabata, Kulübümüz'ün sözleşmeli oyuncusu olup tüm bonservis ve federatif hakları Kulübümüz'e aittir...
Oyuncumuzun Beşiktaş JK'ya transferinden önce oynadığı kulüpler arasındaki anlaşmalar veya olası ihtilaflar Kulübümüz'ün ilgisi ve sorumluluğu dahilinde değildir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.