THT Cyber Star Hacking / Hacker Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

Peniaa

Yeni üye
28 Şub 2021
2
0
gofile sitesine yonledırıyor fakat orda ındırme lınkı bulunmuyor lutfen yardım edebilir misiniz?

hayslet

Yeni üye
28 Şub 2021
4
0
İndiremedim seti

Ben egittim setini indirdim şifre istiyor bilen var mı

Moderatör tarafında düzenlendi:

hayslet

Yeni üye
28 Şub 2021
4
0
Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

Yetki bulunmuyor yazıyor

kimsesizkentin

Yeni üye
4 Mar 2021
9
0
WORLD
turkhackteam.org@ankaredteam_cyberstar+ bumu şifre
300_500 mgb bi önemiyok indirmeye çalışan arkadaşlar linke giriyor
Çıkan sitede ankatht0102032020 bu yazılan şifreyi giriyor şifreyi girdikten sonra
İndirme simgesine tıklayıp indirmeye başlıyor indirme yarıya gelince pat kesiliyor
Ve yine en başa dönüyon yeniden linke tıklıyon yine aynı şeyi indiriyorum yarıya geliyor pat gidiyor yine ve yine yapıyorum ve yine aynı şey
Anliyacağın rar da arşiv oluştururken 300 mgb olacak şekilde arşivlere ayır ben indirmeye çalışınca sıkıntı yaşamiyayım tamam mı güzel arkadaşım :)

Bu konu kapandı indirme yapamadı hiç kimse😡😡😡😡😡

Moderatör tarafında düzenlendi:

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
turkhackteam.org@ankaredteam_cyberstar+ bumu şifre
300_500 mgb bi önemiyok indirmeye çalışan arkadaşlar linke giriyor...

Adımları uygulayıp dosyalara rahat bir şekilde ulaştım. İndirme sorunu tarayıcı ile alakalı olabilir belki farklı bir tarayıcıdan deneyin isterseniz, iyi forumlar :)

Bu konu kapandı indirme yapamadı hiç kimse😡😡😡😡😡

Konu kapanmış olsa kilitli olurdu konu :) Aldığınız hatayı paylaşın isterseniz bildiğimiz kadar yardımcı olmaya çalışalım, iyi forumlar :)

Egitim seti icin parola istiyor parolayı kim biliyor

Konuyu dikkatli ve sonuna kadar okuyan herkes biliyor :)

dzm

Yeni üye
6 Mar 2021
1
0
Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

merhaba ben hecker olmak istiyorum nasıl olunur

Juarxy

Yeni üye
22 Nis 2020
6
0
Mersin
Bu Çalışmadaki Tüm TürkHackTeam Çalışanlarına Teşekkür Ederim.Çok Güzel İş Çıkarmışsınız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.