THT Cyber Star Hacking / Hacker Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

kkbott27

Yeni üye
9 Eyl 2015
2
0
öncelikle elinize emeginize saglık.
Merak ettıgım; Gerekli programlar içerisinde mevcutmudur?
Linux işletim sistemi degil de sadece terminali kurmak iş görürmü ?

6 Mar 2021
75
0
Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

Selam aleyküm öncelikle burda yeniyim dosya yı indirmem için yarıdmcı olacak arkadaş var mı

Sosyal mecralardan tht sayfalarını takip edip ekran görüntülerini sana verilen mail adresine yollarsan sana geri dönülte bulunurlar.

öncelikle elinize emeginize saglık.
Merak ettıgım; Gerekli programlar içerisinde mevcutmudur?
Linux işletim sistemi degil de sadece terminali kurmak iş görürmü ?

Çok fazla sorun yaşamazsın.

Xtaner27

Yeni üye
8 Mar 2021
3
0

Buyrunuz. Ücretsiz alabileceğiniz en iyi eğitim seti.

Şifre nedir kimse yardımcı olmayacak mı

Yaptım kimse dönüş sağlamıyor

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,238
7,701
merhabalar gofilede nerden indircez

Merhaba,

Konuyu daha dikkatli okuyunuz. İndirebilmek için şifreyi bilmeniz lazım. Bunun için THT'nin hesaplarını takip edin kanıt olarak ekran görüntüsü alın ve Veteran hocamıza mailden ulaştırın. Size şifre verilecektir bu sayede go fileden indirebilirsiniz.

İyi Forumlar.

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202

Gönüllü olarak hazırladığımız ve ücretsiz olarak sunduğumuz bu büyük Hacking Eğitim Seti karşılığında tek beklentimiz sosyal medya desteğinizdir.

Turkhackteam Cyber Star Hacking Eğitim Seti İndirme Linki [Tıklayınız]

QR Code

Rar Pass : turkhackteam.org@ankaredteam_cyberstar+

Gofile Pass : ankatht0102032020

Şifreler konuya eklenmiştir. Mail atmanıza gerek olmamakla beraber bu saatten sonra sizlerden tek beklentimiz gönüllü olarak sosyal medyadan desteğinizdir.

Teşekkürler

Değerli Arkadaşlar konuyu dikkatle okursanız eğer şifreler zaten konuda ekli :)

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
çok güzel bir eğitim özenle ve güzelce hazırlanmış gerçekten alabileceğiniz ücretsiz en iyi eğitim kararsız kaldıysanız karar verip hemen indirip öğrenmeye başlayın

Jwang

Yeni üye
27 Mar 2021
1
0

Ben indiremedim ya , gofile diye bir yere atıyor oradan nasıl indirebileceğimi çözemedim. Yardımcı olabilir misin

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,238
7,701

Ben indiremedim ya , gofile diye bir yere atıyor oradan nasıl indirebileceğimi çözemedim. Yardımcı olabilir misin

Merhaba,

Şifreler zaten konunun en alt kısmında yazmaktadır. İlk olarak gofile linkine gidin gofile şifresini yazın ve girin. Karşınıza çıkan rar dosyasını indirin. İndirme bittikten sonra rar pass girin . Böylece eğitim setini elde etmiş olacaksınız.

Rar Pass : turkhackteam.org@ankaredteam_cyberstar+

Gofile Pass : ankatht0102032020

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.