Tht de arınma gecesi günü önerisi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

geccsaa2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
874
0
arkadaşlar bildiğiniz üzere arınma gecesi adlı film İzleyicilerin çok beğenmesiyle 3. filmini çıkarmış ve bu filmde çok beğenilmiştir.

Filmi Bilmeyenler için kısaca özet:

Her sene bir gece, olacak sonuçlara katlanmadan her türlü suçu işleyebilseydiniz ne yapardınız? Bir ailenin tek bir gecede yaşamış olduklarını ele alan spekülatif gerilim türündeki Arınma Gecesi (The Purge) filminde 4 kişi, tehlikelerle dolu dış dünyanın evlerine zorla girdiğinde ne kadar ileri gidecekleri konusunda sınanacaktır. Suçun kol gezmekte olduğu ve hapishanelerin dolup taştığı Amerika’da hükümet, her sene cinayet de dahil olmak üzere her türlü suç eyleminin yasal olmasına 12 saatliğine izin vermektedir. Polis aranamaz, hastaneler yardıma ara vermektedir. Halkın, kendisini ceza yoluyla düzene koyduğu bir gecedir. Şiddetin ve suçun her yeri sardığı bu gecede bir aile, bir yabancı kapılarını çaldığında kim olacaklarının kararıyla mücadele edecektir.

"YANİ ANLATILDIĞI GİBİ SENEDE BİR GÜN HER ŞEY SERBESTİR VE İNSANLAR BU ŞEKİLDE ARINDIKLARINDA İNANMAKTADIR. BENDE THT DE SENEDE BİR GÜN ARINMA GECESİ VE YA GÜNÜ OLSUN KÜFÜR TÜRK SİTELERİNİ HACKLEMEK THT YE SALDIRMAK HER ŞEY SERBEST OLSUN BÖYLECE ARINMIŞ OLURUZ GERİ KALAN YILLARDA NORMAL BİR ŞEKİLDE DEVAM ETMİŞ OLURUZ."

NOT: Bu sadece Bir öneridir. Kötü Yorum yapmayınız.

magics2

Kıdemli Üye
11 Kas 2011
2,871
0
geldimki
Öncelikle bir öneri istiyorsunuz, önerirken eleştirme hakkımızda doğal olarak oluyor. Öncelikle MİSYON DIŞI hiç bir şey yapamayız/yapamazsınız/yapılamaz. Bunu aklınıza yazın.
İkinci olarak küfüre karşıyız. Efendi adamı bozar.
Üçüncü olarak hiç bir TÜRK sitesine zarar verilemez, verildiği takdirde misyon dışı sayılır ve yasa dışıdır.
//İyi forumlar..

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
Forum bir günde mahvolur ayrica kufur etmek ve turk sitesi hacklemek cok guzel bir sey mi arinalim diyorsun.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Bu nasıl bir öneridir :puah
Yabancı dizileri alıp da forma uyarlamak pek doğru değil bence. Geçmişe baktığımızda, olumsuz etkilerini Osmanlıda çok açık görebiliriz. Hoşgörü ortamı en sağlıklı ortamdır.

Bahsettiğin şey gelirse neler olur düşünsene, bugün herşey serbest ben sana bi temiz sövdüm diyelim. Yarın bana karşı tavrın dünkü gibi olur mu ;-)

geccsaa2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
874
0
Öncelikle bir öneri istiyorsunuz, önerirken eleştirme hakkımızda doğal olarak oluyor. Öncelikle MİSYON DIŞI hiç bir şey yapamayız/yapamazsınız/yapılamaz. Bunu aklınıza yazın.
İkinci olarak küfüre karşıyız. Efendi adamı bozar.
Üçüncü olarak hiç bir TÜRK sitesine zarar verilemez, verildiği takdirde misyon dışı sayılır ve yasa dışıdır.
//İyi forumlar..

Yorumunuz İçin teşekkür ederim İlk olarak misyonda bir açık var bu açık Türk sitelerini hiç bir şekilde zarar verilmez kelimesi Türk sitelerinin içinde "TÜRK" halkının MİLLİ KÜLTÜREL VE Ekonomik zararlar veren siteler var ben geçen gün bir dolandırıcı türk sitesi hackledim zone aldım ve buraya attım konum silindi sebebi türk sitesi olmasıydı ama Dolandırı olduğunu konumda belirtmiştim kısacası bu kısmı bana çok mantıksız geliyor

magics2

Kıdemli Üye
11 Kas 2011
2,871
0
geldimki
Yorumunuz İçin teşekkür ederim İlk olarak misyonda bir açık var bu açık Türk sitelerini hiç bir şekilde zarar verilmez kelimesi Türk sitelerinin içinde "TÜRK" halkının MİLLİ KÜLTÜREL VE Ekonomik zararlar veren siteler var ben geçen gün bir dolandırıcı türk sitesi hackledim zone aldım ve buraya attım konum silindi sebebi türk sitesi olmasıydı ama Dolandırı olduğunu konumda belirtmiştim kısacası bu kısmı bana çok mantıksız geliyor

Bakın dolandırıcı olması sizin o siteyi hacklemenizi gerektirmez. Bilişim Suçlarına siber ihbar hattına gerekli ihbarı yaptıktan sonra devletimiz ilgilenir. siz onu hackleyerek suçlu duruma düşersiniz. demek istediğim bu. Misyona aykırı iş yapmayalım lütfen //Hayırlı günler.

geccsaa2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
874
0
Bakın dolandırıcı olması sizin o siteyi hacklemenizi gerektirmez. Bilişim Suçlarına siber ihbar hattına gerekli ihbarı yaptıktan sonra devletimiz ilgilenir. siz onu hackleyerek suçlu duruma düşersiniz. demek istediğim bu. Misyona aykırı iş yapmayalım lütfen //Hayırlı günler.

bizde yabancı siteleri hackliyoruz. onuda devlet yapar biz niye yapıyoruz

hasan38temur

Uzman üye
24 Eki 2015
1,864
0
112
Çıktın
Saçmalık bizim kültürümüz kendimize Eğer bu forumda sevgi saygı hoşgörü olmasaydı herkes birbirine küfürler yığsaydı 12 yıl değil 1 hafta zor dayanırdı

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Seni çılgın...

Sanırım onlarca kötü şey yapmayı arınmak zannediyorsun. Bu afrika kabilelerindeki inanç sistemi değil miydi yahu?

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1
Kardeş sen bu filimin adını bile duymamış olsan böyle birşey sana mantıklı gelir mi? Sen şu an filmin etkisindesin. 1 hafta sonra gelip bu konuya bak adminlerden konunun silinmesini isteyeceksin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.