🌙 THT Instagram SPAM Atıcı // Hichigo AR-GE Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

woax

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
709
1
Ankara
Genellikle hesabı hangi ülkenin interneti üzerinden yaptıysan (VPN den bahsediyorum) o ülkenin proxylerini kullan ve e-postaları vs onayla özellikle de SMS onayla.

Bir hesabın 1000 spam yiyip kapanmaması normal mı sence python ile yaptım bunu yane senin verdiğin kodlarla.

MRX06

Üye
8 Ara 2018
95
0
Genellikle hesabı hangi ülkenin interneti üzerinden yaptıysan (VPN den bahsediyorum) o ülkenin proxylerini kullan ve e-postaları vs onayla özellikle de SMS onayla.

Hichigo tek proxy yeter mi yoksa 5-6 tane koyayım mı? ve yaklaşık 50 tanesini e-posta yoluyla onaylamıştım.

Son düzenleme:

DARKSKY0

Yeni üye
7 Şub 2019
10
0
Bursa
Merhabalar foruma yeni katıldım fakat bu instagram spam botu için user lazım açtığımız hesaplarda spama düşüyor bildiğiniz bi çözüm varmıdır ?

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
43
github.com/tarik0
Program bug'lar fixlenene kadar kullanımdan kaldırılmıştır. Yeni sürümüyle ve belki de kullanıcı açıcı programla sizinle tekrar beraber olacaktır. İyi Forumlar!

MRX06

Üye
8 Ara 2018
95
0
Program bug'lar fixlenene kadar kullanımdan kaldırılmıştır. Yeni sürümüyle ve belki de kullanıcı açıcı programla sizinle tekrar beraber olacaktır. İyi Forumlar!

Gerçekten güzel bir karar bence biraz grafik ekleyebilirsin.Kullanıcı açıcı program yerine otomatik proxy yaparsan daha iyi olur.Kolay gelsin

By Gkmn

Yeni üye
22 Şub 2019
2
0
Merhaba Bi sıkıntı var kullanıcılar bağlanırken hata diye baka bilirmisin ?

KEDX

Üye
23 Şub 2019
170
0
AR-GE kulubü yine harikalar yaratıyor...bir de patates_faruk yazarken
başında boşluk olması gerekiyor

chocolax

Kıdemli Üye
1 Ocak 2015
3,172
3
60 hesap 203 https destekli proxy var ama bütün hepsine "Giriş yapılırken hata oluştu!" hatası vermekte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.