🌙 THT Instagram SPAM Atıcı // Hichigo AR-GE Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13 Ocak 2018
227
0
Spam Başarılı gibisinden bir şey diyor hesap isimleirnin yanında atılıp atılmadığından nasıl emin olabilirim?

maskedelisi

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
475
0
Ev
'pip' iç ya da dış komut,çalıştırılabilir program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor hatası alıyorum acaba ne yapacağım

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Karakter Girdiğimde "Traceback (most recent call last):
File "thtinstaspam.py", line 151, in <module>
reportedGuy = input(Fore.GREEN + "SPAM'lanacak Kişinin Kullanıcı Adı: " + Style.RESET_ALL)
File "<string>", line 1, in <module>
NameError: name 'ss' is not defined"
Böyle Bir Hata Geliyor Ama Rakam Girdiğimde Bişey Olmuyor

akovskiniz

Kıdemli Üye
7 Ocak 2016
3,636
50
23
akovskiniz.php
Giriş başarısız hatası alıyorum :(

Aynı hatayı halen alıyorum. Kapatmam gereken günah yuvası sayfalar var. Yardım edebilecek var mı? Bu hatayı nasıl çözerim?

Spam Başarılı gibisinden bir şey diyor hesap isimleirnin yanında atılıp atılmadığından nasıl emin olabilirim?

'pip' iç ya da dış komut,çalıştırılabilir program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor hatası alıyorum acaba ne yapacağım

ör video fln varmı

Karakter Girdiğimde "Traceback (most recent call last):
File "thtinstaspam.py", line 151, in <module>
reportedGuy = input(Fore.GREEN + "SPAM'lanacak Kişinin Kullanıcı Adı: " + Style.RESET_ALL)
File "<string>", line 1, in <module>
NameError: name 'ss' is not defined"
Böyle Bir Hata Geliyor Ama Rakam Girdiğimde Bişey Olmuyor

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=pE-FJwHxSG8[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=uO3W1b7pAqI[/ame]

zeroo1907

Yeni üye
26 Ara 2015
30
0
Programı ilk indirdikten sonra pip kurulumundan ve spam atmaya gelinceye safhasına kadar anlatımlı bir video var mı acaba ? internetten birkaç video izledim fakat hata aldım sürekli

AytuTan

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
347
0
IceLand

Değerli hocam instagram spam botunuzu kurdum lakin bot calismior. Termux dan telefondan programi kurup aciorum proxy ekliorum userleride thtspambotu_renksiz i kullanmamizi istemissiniz onuda denedim ayni hatayi veriyor sizin programiniza benzer cybuly'i de denedim oda aynı hatayı veriyor yardımcı olur musunuz ?

Hata =

Traceback (most recent call last):
File "spambot.py", line 155, in <module>
p = Process(target=DoitAnakin,args=(reportedGuy,report edGuyID,user.split(" ")[0],user.split(" ")[1],None))
IndexError: list index out of range
$

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.