🌙 THT Instagram SPAM Atıcı // Hichigo AR-GE Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eagle461

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
255
0
Texas
Traceback (most recent call last):
File "C:\Users\Bonez\Desktop\FORM\instaspam-master\thtinstaspam_renksiz.py", line 159, in <module>
p = Process(target=DoitAnakin,args=(reportedGuy,report edGuyID,user.split(" ")[0],user.split(" ")[1],None))
IndexError: list index out of range hatasını NASIL COZERIM ?

TurkhisBer

Üye
26 Nis 2016
246
0
C:\Users\Hüseyin BERKE\Desktop\instaspam-master>thtinstaspam_renksiz.py
Traceback (most recent call last):
File "C:\Users\Hüseyin BERKE\Desktop\instaspam-master\thtinstaspam_renksiz.py", line 146, in <module>
for user in userFile.readlines():
File "C:\Users\Hüseyin BERKE\AppData\Local\Programs\Python\Python37-32\lib\encodings\cp1254.py", line 23, in decode
return codecs.charmap_decode(input,self.errors,decoding_t able)[0]
UnicodeDecodeError: 'charmap' codec can't decode byte 0x9e in position 7248: character maps to <undefined>
Hatasını alıyorum, yardım edecek var mı?

Emir695

Yeni üye
2 May 2016
38
0
rica etsem kodlarını kullanabilirmiyim veya nasıl yaptığını inceleyebilirmiyim üstadım

TurkhisBer

Üye
26 Nis 2016
246
0
güncel proxy'ler kullanmalısın
Hocam, google da tarihe göre arama yapıyorum ancak sorunlu oluyor. Ya da userlarda sorun var. Bu milletin başına bela olan ilçemiz adına açılmış itiraf sayfasını kapatmak istiyorum: 200 User olsa yeterli ama yok! Az önce bir konu paylaşılmış 100k user hediye diye ama onunda userlar sıkıntılı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.