THT Original Song

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1
Sevgili Türk Hack Team ailesi.

THT'in koyacağı videolar için sadece kendilerine özel bir müzik hazırlamak istedim. Üst kişilerin ve üyelerimizin yorumunu gerçekten merak ediyorum. Beğenmeyenler olabilir yeni bir tane daha yapmaya hiç ama hiç üşenmem. THT için bir yararım dokunacağından mutluyum :)

THT ORIGINAL SONG: https://soundcloud.com/praturs/tht-original-song

soldieer1

Yeni üye
2 Ocak 2016
24
0
bence güzel olmuş kardeşim kurbanlarımıza korku ve ürperici bir his salacak cinsten bir müzik olmuş ellerine sağlık :)

Pathfinter

Üye
22 Eki 2013
231
0
Vocal koymana gerek yok gayet hoş olmuş...Lakin en baştaki hi-hat leri kaldırırsan daha hoş olacağı kanısındayım..SAYGILAR

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1
Vocal koymana gerek yok gayet hoş olmuş...Lakin en baştaki hi-hat leri kaldırırsan daha hoş olacağı kanısındayım..SAYGILAR

Müzisyen bir dost :D Buna mutlu oldum
Baştaki Hi-Hatleri kaldırınca biraz saçma oluyordu ilk giriş kısmı ve şarkıya aynı sertliği vermiyordu. Biraz karşı tarafı korkutacak bir müzik istedim zaten 1.07de sadece Kick kullandım :)

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Ellerine sağlık :) Ancak izin aldınız mı yetkili birinden? THT adını kullanmak için izin gerekiyor diye biliyorum. Ayrıca söze gerek yok gayet güzel olmuş :)

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1
Ellerine sağlık :) Ancak izin aldınız mı yetkili birinden? THT adını kullanmak için izin gerekiyor diye biliyorum. Ayrıca söze gerek yok gayet güzel olmuş :)

Kendilerine daha önceki başlığımda sordum her hangi bir sorun olmayacaklarını söylemişlerdi ki eğer THT ekibi beğenmez ise kaldırabilirim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.