THT Original Song

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1
Bilemedimm.. Eline sağlık elbet emek var ama hiç bass yok bir de ortadaki heçişler çok ani olmuş ayrıca zillerin sesini biraz daha kısman gerek..:) ben de zamanında şunları yapmıştım:

https://drive.google.com/open?id=0B9Pvj15nY_B3UWU5a0ExbllSc0k

Bunların FL kayıt olmasının imkanı yok diye düşünüyorum FL Bu kadar temiz sesi çok zor verir hele ki bateri vuruşları sanki kayıt alınmış gibi hiç yazılmış gibi değil.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Denemek lazım notaları kendimiz mi yazıyorsunuz yoksa Magix gibi belirli ses kayıtları üzerinden sadece birleştirme işlemi mi?

Apple ın kendi loopları var ama ben burda direk program üzerinden enstrümanı açıp çaldım.

Diğer konuya da yazmışsınız, onun cevabını da burdan yazayım ben,

Ben de aktif olarak 6 senedir elektro gitar çalıyorum. Son 3 senedir de orta düzeyde bateri, bass, klavye ve sax ile uğraşıyorum.. Tarzım temel olarak blues. 1-2 senedir de caz yapmaya çalışıyoruz..

R3-KC4H

Katılımcı Üye
31 Ara 2015
617
0
Sevgili Türk Hack Team ailesi.

THT'in koyacağı videolar için sadece kendilerine özel bir müzik hazırlamak istedim. Üst kişilerin ve üyelerimizin yorumunu gerçekten merak ediyorum. Beğenmeyenler olabilir yeni bir tane daha yapmaya hiç ama hiç üşenmem. THT için bir yararım dokunacağından mutluyum :)

THT ORIGINAL SONG: https://soundcloud.com/praturs/tht-original-song

Baskan eline sağlık. Upload etsende indirsek nolurki :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.