THT Siber Eğitim Planlaması

Fenertube

Katılımcı Üye
22 May 2016
603
0
istihbarat eğitimi almayı düşünüyorum. teşekkürler böyle bir proje yaptığınız için. eğitmen adaylarına başarılar :)

facker70

Katılımcı Üye
18 Nis 2010
489
1
Karaman
Eğitimler Video kaydına alınsa sonra seçilemeyen arkadaşlarda izleme imkanı bulsalar keşke, Yada videolardan bir arşiv oluşturup, Kitap vb şeyler gönderen üyelerin erişimine açılabilse keşke. Çok daha yararlı olur. Bunu yönetim düşünmeli bence.

Mustafa Akkaya

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,478
0
Ceres
Yeterli donanımın olsa bilgisayar güvenliği ve sızma ,linux veya sosyal mühendislik hakkında egitegitim vermek isterdim , yeni bilgisayar korsanları yetiştirecek arkadaşlarımıza ve öğrenecek arkadaşlarımıza başarılar dilerim.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
hayırlı olsun anca seneye yaza eğitime girebiliyorum inşallah güzel işler

Eğer aksilik olmazsa eğitimler daima olacak. En azından çok uzun bir süre. Dahil olabilirsiniz dilediğiniz zaman.

Eğitimler Video kaydına alınsa sonra seçilemeyen arkadaşlarda izleme imkanı bulsalar keşke, Yada videolardan bir arşiv oluşturup, Kitap vb şeyler gönderen üyelerin erişimine açılabilse keşke. Çok daha yararlı olur. Bunu yönetim düşünmeli bence.

YouTube kanalımızı takip edin. Zaten oraya atacağız videolar. Şu sıra eğitim serilerine de başladık zaten orada.

Katilim Lar Herkezmi Olcak
BIDE SARTLAR VARMI ?

Herkese açık. Şartımız belli kitap istiyoruz sadece :) Eğitmen olarak ise seçeceğiz yeteneğine göre.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.