THT Size Ne Kattı? Herkes Yazsın

Konu Sabite Alınsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    84

MikoReis7

Uzman üye
24 Haz 2016
1,941
1
20
Bence Yeter
Gerçekten samimi şekilde diyorum hayat kattı yeni arkadaş yazılım dilleri web tasarım grafik tasarım her alanda gelişmemi sağladı teşekkürler arsenik hocam :)

Son düzenleme:

Emrullah7

Uzman üye
13 Eki 2015
1,399
0
hacking bilgisi açısından çok zengin wifi-web-pc hacklemek
onun dışında vatan sevgisi hele o ilk üye olanalar için misyonu okumakla başlıyor zaten
insanın içi kabarıyor
ortamda küfür , hadsizlik ,hırsızlık ve arsızlık oranı yok denecek kadar az olduğu için sıcak bir
ortam , samimi arkadaşlık diyebiliriz

TarganLibra

Uzman üye
26 Ara 2015
1,181
2
Beşiktaş
Gerçek arkadaş ortamım gibi bi ortam bana göre forumdayken gayet keyif aldığım Türkçü Atatürkçü arkadaşların bulunduğu Milletini seven kişilerle tanıştım ayrıca yardımlaşma ,bilişim bilgimi , sorumluluk sahibi olma,hack,photoshop becerilerimi geliştirdi.

'TÜRKÇÜ

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,059
2
Öncelikle saygiyi kattı :)
Saygı herşeyden önemli olduğunu düşünüyorum.
Elbette bilgi birikimi,Genel olarak mantık vb. Herşeyi burada öğrendim.
Paylaşmak,mutluluk mutluluk yönüne çok önem veriyorum
Normal hayatta mutsuz olsam da insanların konularima verdiği güzel mesajlar ile mutlu olmami sağlıyor..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.