THT üyeleri "SPOR" yapıyor mu ? [ANKET]

Hangi spor dalıyla ilgileniyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    62

ULU YILDIZ

Üye
17 Mar 2017
77
0
Yaşamıyor.!
Gecen donem basket maclari vardi zaten turnuva 3 macti
birinci maca umutla gittik basta 6 sayi onde basladik ancak 35-6 bitti 2. Maçtada yine ayni 5 sayi onde karsi takimin skorunu hatirlamiyorum son maca cikmadik bile
4. madalyasi felan verceklermis ona bile hak kazanamadik

themagicword

Kıdemli Üye
8 Tem 2014
2,068
2
Gecen donem basket maclari vardi zaten turnuva 3 macti
birinci maca umutla gittik basta 6 sayi onde basladik ancak 35-6 bitti 2. Maçtada yine ayni 5 sayi onde karsi takimin skorunu hatirlamiyorum son maca cikmadik bile
4. madalyasi felan verceklermis ona bile hak kazanamadik

Bir işi severek yapıyorsan ve gerçekten ilgi duyuyorsan nolursa olsun beyninin seni o işten soğutmasına izin verme.İstikrar şifren olsun.Takım oyunları genellikle böyle cilveler yapar.Yılmak yok :RpS_thumbup:

CoderVb2

Katılımcı Üye
12 Mar 2013
850
0
Geldin ?
Değerli THT üyeleri;

Başınızı bilgisayardan veya telefondan kaldırıp kendinize spor için vakit ayırıyor musunuz ? Ankete oy vererek veya konu altına yorum yazarak uğraştığınız spor dalını belirtebilirsiniz.

"Forumda zaman geçiren üyelerimizin "SPOR" kategorisine de bakmasını hatta o kategoriye yönelik çalışmalar yapmasını temenni ediyorum."

Not: Bu anket "TürkHackTeam" üyelerinin spora olan ilgisini ölçmek için hazırlanmıştır.
Not2: Ankette yer almayan spor dalını konu altına yorum olarak yazabilirsiniz.

Atat%C3%BCrk%C3%BCn_spor_ile_ilgili_s%C3%B6zleri_.png

"Ankete katılarak "TürkHackTeam" forumuna katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum."

Hocam ankete body bulding , fitness , muay thai katagorisinide eklermisiniz :) , body building ile 9 aydır uğraşıyorum teşekkürler

Z3D1

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
403
4
Kim
Lisanslı kickbox yapıyordum ama daha sonra sıkıldım ve bıraktım (siyah kuşakta :))

themagicword

Kıdemli Üye
8 Tem 2014
2,068
2
Hocam ankete body bulding , fitness , muay thai katagorisinide eklermisiniz :) , body building ile 9 aydır uğraşıyorum teşekkürler

Max 15 kategori eklenebiliyor.Aklıma gelenleri yazdım.NOT'da belirttiğim gibi olmayan kategorileri yorum olarak yazabilirsiniz.Amaç spor bilincini oluşturmak.Yaptığın sporu ve başarılarını yazarak başkalarına çağrışımda bulunursun.Teşekkür ederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.