THT'nin Sorunu - Her konuyu kaldıran yönetim insanların bilgiye ve mizaha ulaşmasını engelliyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

R3X

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
462
27
HAKLI
1 - İsterseniz bu konuyuda kaldırın sorun değil, Mizah bile yapılamayan bir yer oldu burası artık. Adam microsoftu hackledim diye konu açmış bende mizah ekleyerek konu açtım. Bunu birisi Çöp'e taşıyor. Bunun sebebi ne?
2 - Ruhi çenet hacklendi aynı yöntemle biliyorsunuzdur ruhi çeneti hackleyen adamların methodunu geçen paylaşmıştım videolu şekilde ama @Rebelkan dediğimiz kişi çöpe taşıdı yetersiz arguman, ya kardeşim orda zaten herşey gözüküyor sen niye gençlerin önünü kapatıyorsun?. Arkadaşlar kusura bakmayında paylaştığımız şeyler bilmeyenlerin önünü açar, ama yönetim istiyorsa ki Uzun uzun uzun makaleler yazılsın siteye bu işleri bilen kimse öyle uzun uzun makaleler yazamaz Onu zaten basın medya Chat-GPT ile yapıyor. Dediklerim bunlardan ibarettir. Forumun eskisi kadar aktif olmama sebebi bunlardır.

sadsadaswwew.png

3 - Benim davranışlarımda ve yaptıklarımda THT misyonuna aykırı hiçbirşey yok fakat bu konuları kaldıran arkadaşda bunu sorgulamamız gerekir.
@Arsenik @'Adige @Reiɴα

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,400
1,490
K E R K Ü K
Merhaba,

bu konudan şikayetçi olduğunuzu, genel olarak üyelerin rahatsız olduğunu biliyorum. Bu tarz olaylarda çöpe çeken kişinin sorumlusuna gidip şikayet etmeniz daha doğru olacaktır en azından bir muhattap bulabilirsiniz
Veyahut herhangibi idari işlemde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız tarafıma iletebilirsiniz.

Konu eleştiri ve şikayet barındırdığından konu forum hakkındaya taşınmıştır, konu tarafımca cevaplandığı için kitlenmiştir. Ekstra bir durumda tarafıma ulaşabilirsiniz iyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.