TreDHACK Perl DDoS 2 Çıktı ! 4 Kat Daha Güçlü !

TreDHACK

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
723
0
Daha Dün faceid.ru 3 saat boyunca erişime kapattım ve şuanda krao.ru'ya saldırıyorum erişime kesildi bu sitede :)

Only RevenGe

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
310
0
Acil cevaplar mısın?

Tam anlayamadım biraz yeniyimde. Bu program sayesinde her hangi siteye öylece kolaylıkla ddos atabiliyor muyuz yani? Ayrıca bir kişinin ip adresini bilirsek sadece o kişiye ddos atabiliyor muyuz?

Only RevenGe

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
310
0
-dns yerine ne kullanılır peki? Yardımcı olur musun lütfen cevap bekliyorum. Teşekkürünü verdim bu arada.

Only RevenGe

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
310
0
Ayrıca perl tredhack.pl -dns yazıp her hangi site adı yazınca altta uyarı veriyor
---------------------------------------------------------------------------
'perl' is not recognized as an internal or external command.
operable program or hatch file.
---------------------------------------------------------------------------
bu uyarıyı alıyorum. Ne yapmalıyım?

HewaLChe

Yeni üye
31 Ara 2015
23
0
kardeşim perl dosyasını indirdim kurdugum halde
cmd den saldırı yapamıyorum
cmd den tanımlana mıyor yerel disk c ye de attım dosyayı ama olmuyor cözümünü söylersen sevinirim
Teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.