Türk Komandosu Hayranları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Merhaba, bende üye olmak istiyorum eğer kabul ederseniz teşekkür ederim.

Kalbi Vatan aşkıyla atan, Türk askerini Türk Polisini, Bayrağımızı, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ve milli değerlerimizi gönülden seven herkese kapımız açık dostum. Hayırlı uğurlu olsun, hoşgeldin.

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.
Biz dağlara atarız pusu,
Haram oldu gece uykusu
Komandoya bir yudum su,
Vermez misin Konya kızı?

Bir elinde el bombası,
Bir elinde kasaturası,
Sırtında da sırt çantası,
2.Bölük Aslanları

Şırıl şırıl suyun akışı,
Beline de bağlamış al nakışı,
Komandonun bir bakışı,
Yetmedi sana Konya kızı.

Vatan aşkı canımdadır,
Bayrak sancak kanımdadır,
Atasının yanındadır,
2.Bölük Aslanları

Devre devre gelir gider,
Ne gam kaldı nede keder,
Coşku ile yemin eder,
2.Bölük Aslanları

Mardin Şırnak Şenovaya,
Hakkari Yüksekovaya,
Tunceli Diyarbakıra,
Dağlara çıkacağız dağlara!
Eşkıya vuracağız eşkıya!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.