Türk Komandosu Hayranları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Byproking

Kıdemli Üye
21 Eki 2012
2,108
1
Nereye...

resimland-com-resimler-asker_resimleri.jpg

bu bir kadın Türk komandosu

Vatan borcu günle sayilmaz yaptığın hizmetle onurlanacak gururlanacak eve varinca anana babana hayatta tüm sevdiklerine soracaksın kaç şafak saydiniz diye. Ben sordum, tarifi sayısı yok dediler. Sen orda tek yaptın, biz burda seninle beraber bir ordu idik, sana sıkılan her kurşunda bizde yararlandık dediler... (anlayana)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM. . Elhamdü lillâhi rabbil'alemin. Errahmânir'rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtel müstakîm. Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn. AMİNNN

BİZ BU "VATANI" KARŞILIKSIZ SEVDİK..!!!!

Byproking

Kıdemli Üye
21 Eki 2012
2,108
1
Nereye...
KOMANDO NEDİR ?

Gurur,güven, ani karar verebilme yeteneği ile her türlü düşman, hava ve arazi şartları ile mücadele edebilecek şekilde yetiştirilmiş, bittiğinde yeniden doğan mümtaz askeri personeldir.

Komandonun anlamını şu sözlerle ifade edebilirim:

Burası şafağı 90 derken nöbetten düşenlerin yeri değil,şafağı 9 kala şehit düşenlerin yeridir.Burası cilalı taşlar üzerinde kızlarla dans etmesini bilenlerin değil,amansız dağlarda vatan hainleriyle raks etmesini bilenlerin yeridir.Burası kuşların yerine mermilerin uçuştuğu,çiçeklerin yerine barutun koktuğu,yollarına sokaklarına pusuların atıldığı,içkisi kan mezesi yılan yaşamak için öldürmek zorunda kalan,kahraman komandoların yeridir

Komandoluk bir sevdadır ve herkesin olamıyacağı birşeydir.olanlar ise hayatlarında yaşamladıkları şeyleri yaşayan kahraman Türk ordusunun en mükemmel neferleridir.Bunun için komandolara sahip çıkıp onlar için dua etmeliyiz. Onları anneleri bu en şerefli mertebe için yetiştirmişlerdir. her koyun koç her ana komando doğurmaz .

KOMANDO

KORKU NEDİR BİLMEYİZ
BİZ DAĞLARIN ERLERİ
YUVA YAPTIK GÖKLERE
BAŞ DÖNDÜREN YERLERE
ENGEL TANIMAZ AŞARIZ
YÜCE ENGİN DAĞLARI
EL VERİR UZANIRIZ
MOR SİYAH BULUTLARA
BEN TÜRK KOMANDOSUYUM
DÜŞMANI ÇELİK PENÇEMLE EZERİM
HER YERDE BEN VARIM
HAVADA, KARADA. DENİZDE. ÇÖLDE, ÇATAKTA, BATAKTA
HER ZAMAN VE HERYERDE
KİM?
KOMANDO
KİM?
KOMANDO
OLAMAZSIN... .
YAH
OLAMAZSIN...
YAHKOMANDOLAR....
ALLAH
KOMANDOLAR ...
ALLAH

Allah sizi korusun

KOMANDO OLMAK ONURUMDUR

OLUR YA BİR ÇATIŞMADA ÖLÜRSEM
ARKAMDAN YAS TUTMAYIN
BIRAKIN TOPRAĞIMDA RAHAT UYUYAYIM

BEDENİMDEN KOMANDOMU ÇIKARMAYIN
ONLAR BENİM GURURUMDUR
ÖLÜNCE KEFENİM OLACAK

BAŞIMDAN MAVİ BEREMİ ÇIKARMAYIN
O BENİM ŞANIM ŞEREFİM OLACAK

AYAĞIMDAN BOTLARIMI ÇIKARMAYIN
ONLAR NİCE YOLLAR AŞACAK
ŞEHİT OLURSAM SIRAT KÖPRÜSÜNDEN GEÇECEK

ELİMDEN TÜFEĞİMİ ALMAYIN
O BENİM MEZARIMA SEMBOL OLACAK

YARAMIN KANINI SİLMEYİN
AHİRETTE HESABI SORULACAK

GÖĞSÜMDEN KÖR KURŞUNU ÇIKARMAYIN
O BENİM MADALYAM OLACAK...

Bordo Bereliler

TSK' nın değişik sınıf ve rütbelerdeki subay ve astsubaylarından oluşan, iç ve dış tehditlerin bertaraf edilmesine karşı her türlü arazi ve iklim şartlarında görev yapabilecek nitelikte üst düzey eğitime tabi tutularak yetiştirilmiş özel askerlere verilen isimdir. Tugay seviyesinde Oluşturulmuş olan Özel Kuvvetler Komutanlığı'na (Eski Adı Özel Harp Dairesi Başkanlığı) olarak görev yaparlar. Söz konusu Tugay, Bordo Bereliler ile Muharabe Arama Kurtarma (MAK), Su Altı Taarruz(SAT), Deniz Piyade Keşif timlerini bünyesinde barındırmakla beraber, fiili durumda sadece Bordo Bereliler ve MAK doğrudan Tugay'ın emrinde görev yapmaktadır.
Bordo Bereliler aynı zamanda devlet büyüklerinin yakın koruma görevini de yerine getirirler. Dünyanın en iyi askeri özel timleri sıralamasında 1. sırada yer alır. (Kimi verilere göre 2004 yılında Almanya'da düzenlenen Özel Kuvvetler yarışmasındaki birincilik performansıyla ilk sıradadır).
Bordo Berelilere üye olan askerlerin adları soy adları MİT tarafından
korunur.

Eğitimleri (Dört dörtlük yetişiyorlar)

Yurtiçi, yurtdışı ve ihtisas eğitimi olmak üzere 3 ayrı dalda 47 ayrı ders eğitimi gören "bordo bereliler", 3.5 yılda yetişmektedir.Yurtiçinde 72 hafta süreli temel nitelikli kurslar gören elit askerlere, bu eğitimden sonra yurtiçi ve yurtdışında ihtisas eğitimi verilmekte, ihtisas süreleri 10 ila 52 hafta arasında değişmektedir. Yaklaşık 3 - 3.5 yıl sonunda aday, gerçek bir "bordo bereli" olmak suretiyle özel timlerde görev alacak duruma gelmektedirler.
Yurtiçinde; savaş beden eğitimi, özel harekat, yakın muharebe, teşhis-tanıma, uzak mesafeli keşif ve devriye, sızma, yaşamı sürdürme - sorgulama sorguya mukabele, kaçma - kurtulma, hedef tarifi - ateş tanzimi - hasar tespiti, özel operasyon, psikolojik harekat, halka yardım, paraşüt, komando, gayri nizami savaş, koruma, kış muharebesi, kurbağa adam, serbest paraşüt eğitimi.
İhtisas kurslarında; atlatıcı ve yer ekip komutanlığı, tahrip teknikleri, mayın ve bubi tuzakları, ilk ve acil yardım, cerrahi teknisyen, hayatta kalma-kurtulma, cephane imha, hafif silah uzmanlığı, ağır silah uzmanlığı, istihbarat uzmanlığı, harekat uzmanlığı, muharebe kursları, psikolojik harekat kursları.
Yurtdışında; özel kuvvetlerde uzmanlık, hava indirme, sivil işler, halkla ilişkiler, devriye, yaşamı sürdürme, psikolojik harekat kurslarıdır.
Ayrıca bu birlikler iyi donanımlı diplomatlardır.

* Yurtiçinde; savaş beden eğitimi, özel harekat, yakın muharebe, teşhis-tanıma, uzak mesafeli keşif ve devriye, sızma, yaşamı sürdürme - sorgulama sorguya mukabele, kaçma - kurtulma, hedef tarifi - ateş tanzimi - hasar tespiti, özel operasyon, psikolojik harekat, halka yardım, paraşüt, komando, gayri nizami savaş, koruma, kış muharebesi, kurbağa adam, serbest paraşüt eğitimi.
* İhtisas kurslarında; atlatıcı ve yer ekip komutanlığı, tahrip teknikleri, mayın ve bubi tuzakları, ilk ve acil yardım, cerrahi teknisyen, hayatta kalma-kurtulma, cephane imha, hafif silah uzmanlığı, ağır silah uzmanlığı, istihbarat uzmanlığı, harekat uzmanlığı, muharebe kursları, psikolojik harekat kursları.
* Yurtdışında; özel kuvvetlerde uzmanlık, ranger, hava indirme, sivil işler, halkla ilişkiler, devriye, yaşamı sürdürme, psikolojik harekat kursları.

“...Teğmen hedefe girmenin hazırlığında... Sözde onurlarının kırılacağı, dahası hedefe girenin onur bulacağı yerdir burası... Ve girilen çatışmanın en doruğudur. Anlarla, durumla, mekanla, içgüdülerle, dürtülerle, tehlikelerle ve benlikle yarışılır burada... Ve karşıda olanın çok önemi yoktur aslında... Hedefe girme anı gelip çatmışsa eğer, bütün kökler kopartılıp atılmıştır zaten...
‘Ve o an, hedefe yürümek üzere ayağını yerden kesebildiğin andır’. Göz gözü tanımaz o zaman... Varlığının tohumuna para saymış olsan bile tanımazsın benliğini... Zaman, mekan, dünya, ifrit, benlik saygı duruşuna geçiverir zaten... Mehmetçiğin yakarış anıdır bu... Dahası anış... Ve ruh bütün yaratılmışlara kafa diker ya, bir secde anındadır aslında... Kendisini Yaratana... Kendisini yaratılmışlar içinde en şerefli kılana... Artık bütün varlığın seyre koyulduğu, bir haykırış anıdır. Askerin her şeye karşı olan ve aslında sadece bir tek şeye karşı yaptığı haykırışı... ‘Allah...’ deyişi...
‘Ya Allah...’
Gürüldeyerek, gümbürdeyerek hedefin içine akan askerler...
Mehmetçik...
Türkler’in, Türküm diyenlerin, Türk inançlıların, kutsal anı...
Şerefin, namusun, imanın bedenleştiği, bayraklaştığı an...
Burası Kuzey Irak’ta gelecek arayıp da, bulduğumuz yerdir...”

121zo8.jpg

UNUTMAYACAKSIN

YAŞ 20 GENÇ BİR BEDEN…

YAŞAMIN EN GÜZEL ANINDA KIPIR KIPIR HAREKET VAR KANINDA…

DAĞLARDA YANKILANIYOR SESİ…

ONUN HERŞEYİ MAVİ BERESİ…

EY KAHRAMAN KOMANDOM BENİM…

SEN TÜM ANALARIN DUALARINDA…

SEN BU VATANIN DAĞLARINDA

YAŞIYOR YAŞAYACAKSIN…

HATIRLATIYOR SANA TÜFEĞİN NAMUSUNU..

SIRT ÇANTAN ASLAN YELESİNİ…

ALNINDAKİ TER ANADOLU YAĞMURUNU…

GÖZLERİNDEKİ BAKIŞ YIKILMAYAN GURURUNU…

MAVİ BEREN KOMANDO ONURUNU

HATIRLATIYOR HATIRLATIYOR SANA…

EY ASLANIM EY AHMEDİM EY MEHMEDİM

UNUTMAYACAK UNUTMAYACAKSIN…

SANA DUA EDEN ANANI BABANI…

BU KAHRAMAN VATANI…

TOPRAĞIN ALTINDA YATANI…

MUSTAFA KEMAL ATANI

UNUTMAYACAKSIN…

SANA DUA EDEN GELİNLERİN SARIĞINI..

BU VATANA BAĞLILIĞINI…

AY YILDIZLI BAYRAĞINI

SANA MEKTUP YAZAN SIRDAŞINI…

OKULDA OKUYAN GARDAŞINI…

ŞEHİT OLAN ARKADAŞINI

EY KAHRAMAN KOMANDOM BENİM…

KAHRAMANLIĞINLA YAŞA ,KAHRAMANLIĞINLA... KOMANDO…

Not:Bu şiir TGRT televizyonunun Hakkari dağ ve komando tugayı için yapılan tv programından alınmıştır...

Komando yaşadıkça
Duruşumuz merminin namluda duruşu gibidir.

TÜRKSENİZ EN AZ BİR KEZ OKUYUN

Aşağıda okuyacağınız bölüm Abdullah AĞAR' ın Otopsi Yayınlarından çıkan, "5.TİM/GÜNEŞ DOĞSUN İSTERİZ" adlı eserinden alınmıştır. Abdullah AĞAR; 1967 Ankara doğumludur. Kara Harp Okulu Mezunudur. Bestler'den Gabar'a, Azerbaycan'dan Brüksel'e, Paris'ten Cudi Dağı'na ve Kuzey Irak'a uzanan 6 yıl sonunda belinden aldığı 3 kurşun ile malulen emekli olmuş bir gazidir. Hatıralarını yazdığı eser hakkında söyleyebileceğim tek şey, TÜRK İSENİZ MUTLAKA EN AZ BİR KEZ OKUYUN!..

Bizler taktik gereği neredeyse bütün gece ve ertesi gün akşama kadar yürümüştük. Ve geçtiğimiz dereleri sanki içerek bitirmeye çalışmıştık. Akşam üzeri yürüyüş sona erdiğinde takati kalmamış eratın, komando andını söylerken bitkinliğin kabuğunu nasılda kırdığına şahit olmuştum. Bu şehadet hem milletin bu evlatlarının nasıl bir ruhu olduğuna hem de bu milletin evlatlarında nasıl bir ruh olduğunaydı. En az antta ki kadar uyanmaya, uyandırılmaya muhtaçtı bu ruh. Ve ruh, candı. Ve nasıl bir can vardı bu askerde? Nasıl bir cânân?

Bu ant kimilerine çok basit gelebilir. Belki de çoğu kişi ne olduğunu, nasıl bir mana taşıdığını anlamayabilir. Hatta hazır kışlasında, sıradan bir zamanda söylense etkisi bu kadar kalıcı olmazdı. Ama o gün, gönülden gelen ses; kavuran fedakarlıkta ve tahditle bilek güreşi tutmuş kaskerlerin, kurumuş, kurudukça toz yutmuş, toz yuttukça yutkunmayı unutmuş boğazlarından, haykırışa dönüşmüştü. Sanki o gün, o and askerin, o asker de Türk Milletinin kim olduğunu bana anlatmıştı. Sadece bana mı? Bence, bunu bütün kainata anlatmıştı.

Sesi gür çıkan bir subay, taburun orta karşısında ileri çıktı ve "Komando andı için tören rahat" diye gürledi. Bütün timler karargah bölüğü ve bölük karargahları "tören rahat"a geçtiler. Tüfeklerini ellerinin vardığı en uca ittiler, diğer ellerini yumruk yapıp bel kemiklerine dayadılar, göğüslerini şişirdiler. Kıstıkları gözleriyle bıçak gibi ileriye baktılar. Gabar üstüne batmaya giden güneş alınlarından akan terde pırıp pırıl parlıyordu. Komutanın dediğini diyebilecekleri en yüksek sesle tekrarlamaya başladılar:

"Korku nedir bilmeyiz" Dört yüz asker hep bir ağızdan top gibi gürledi. "Korku nedir bilmeyiz..." Doağlar inledi; Cudi, Namaz Dağı, Elmalı Tepe inledi. Sonra devam ettiler:

"Biz dağların erleri
Baş döndüren yerlere..
Ben Türk Komandosuyum..
Seni çelik pençemle ezerim..
Heryerde ben varım...
Karada
Havada
Denizde
Yatakta
Çatakta
Batakta
Hakkari'de
Şırnak'ta
Cudi' de
Gabar' da
Dedeören' de
Milli' de
Her zaman ve her yerde"

Bundan sonra komutanın dediğini demediler. Dediğine karşılık vermeye başladılar:
- Kim?
- Komando!
- Kimmm?
- Komandoo!...

Komutanları onların "Komando" deyişlerini beğenmezcesine tekrar tekrar soruyordu;
- Kimmm? Aslında askerlerin üzerine gidiyordu. Onları tahrik ediyordu. İstiyordu ki, ses ağızdan değil, yürekten çıksın... Son bir kez daha sordu:
- Kimmmmm? Ve en güçlü karşılığı verdiler..
- Komandooooooo!...

İşte bu ses gırtlaktan geldi. Aslında boğuk ve yoğun, yürekten gelen bir sesti. Komandoluk yürekten gelmeyen sesi kabul etmezdi. Onların komandoluğunu kabul etmemiş gözüken komutan bu kez tekrar seslendi:

- Olamazsınız !.. Bunu diyen komutandı. Komutana karşı gelinmezdi. Buna rağmen içlerindeki dehşeti, kabul etmeyişi ve yiğitliği hep bir ağızdan ; "Yaahhh" diye ciğerlerindeki bütün nefesi boşalttılar. Komutan zaten bunu istiyordu. Ama bununla yetinmedi. O istiyordu ki; onlar kendi kendilerine sahip çıksınlar. Bir daha yineledi:

- Olamazsınız !...
- Yaahhhhh !..
- Olamazsınız !..
- Yahhhhh!....

İşte burası gönüldeki öfkenin cesaret olup, haykırışa dönüştüğü yerdi. Bir asker ilk önce kendini kendi komutanı kabul etsin isterdi. İşte o zaman o komutanı gönlüne koyar, o gönülle arşa doğru yola çıkardı. Adet buydu. O adete, bizden olan herkes uyardı. Komutan da, asker de komandoluğunu dile dökmüştü. Komutan bir kez daha seslendi:

- Komandolar... cevap verdiler:
- Allahhhh!.... komutanları tekrar seslendi...
- Komandolar !...
- Allahhhh !...
- Komandolar !...
- Allahhhhhh !.... son karşılık son perdeden olmuştu. Bu sanki askerin yüreğinin gücü, Yaradana seslenişiydi. Ve artık komutan dedi ki:

- Allah korusun !.. "sağ ol" demediler. Belki sadece burada sağol demezdiler. Duyulan belli belirsiz bir "Amin" oldu.. Bu sesleniş, dağlara, düşmanlara değil, yüreğimize sızan Allah'ımızaydı. Ve O bizim sesimizi her zaman duyardı..

Namaz Dağı'ndaki meşe, Milli Karakolu'nun taş duvarı, Elmali Tepe'de ki çakal bile memnundu. Onların kendi lisanlarıyla yaptıkları anışı, Türk Askeri, insan olma şerefiyle cihana haykırıyordu.. Bu işten sadece karşı taraftakiler memnun değildi.... "

!!! KOMANDO İLE SAVAŞMAK ÖLÜMDÜR TÜRK KOMANDOSU İLE SAVAŞMAK MUTLAK ÖLÜMDÜR!!!

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
türk komandosu dolasır dagı
göge selam ıle ceker bayragı
omzunda tüfek elde sancagı
dagların kralısın yıgıt komando!

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Hakkari dağları diktir soğuktur,
Zirvesi yüksektir içi oyuktur,
İhanet edene kurşun layiktır,
Vatan için ölmek büyük şereftir.

Hakkari dağları barut kokuyor,
Sevgiler yok olmuş nefret akıyor,
Hainler pusuda kurşun atıyor,
Bayrak için ölmek büyük şereftir.

Hakkari dağları derin bir vadi,
Her yanı kalleşlik her yanı adi,
Yan gelip yatılmaz bir gelin hadi,
Vatan için ölmek büyük şereftir.

Hakkari dağları düşman erlere,
Vuruldum göğsümden düştüm yerlere,
Al kanım karıştı akan terlere,
Bayrak için ölmek büyük şereftir.

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Doğu ve GüneyDoğunun dağlarında değil yürümek! Hareket etmek bile imkansızdır! İmkansızı Başarmak ise sadece ama sadece KOMANDOLARIN İŞİDİR!!!

Bizler ATATÜRK, VATAN ve BAYRAK sevgisiyle doluyuz!
Bizler zor şartlar altında kalsakta! Aç, susuz kalsakta! YENİLMEZ TÜRK KOMANDOLARIYIZ

537259_582949225054593_206661343_n.jpg

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
(Teğmen ile Hasan Çavuş arasında geçen konuşmadır)

Teğmen: Askerlik duygusu sende ne zaman başladı, hatırlıyor musun?

Hasan Çavuş: Ta beşikte.

Teğmen: Beşikte mi, nasıl?

Hasan Çavuş: Evet beşikte. Anam bana şöyle ninni söylerdi. “Allah bu çiçekli dağlarımızın düşman toplarıyla dağıldığını göstermesin! Alaca kuzularımızı, buzağılarımızı, oğlaklarımızı, oynaşa oynaşa yayıldıkları yeşil yaylalarımızı düşman atlarıyla çiğnetmesin! Duru sularımızı düşman çizmeleriyle bulandırmasın! Allah’ım, tertemiz eşiklerimize yabancı ayağı dokundurma! Canımıza can katan, yorgunluğumuzu alan, içimizi tazeleyen, ruhlarımızı dinlendiren çamlığımızın, söğütlüğümüzün düşmanlarla kirlendiğini gösterme! Bu cennet yurdumuzun düşman bombalarıyla harap olmasına fırsat verme! Düşman süngüsünün vatan bağrına, analar karnına kakıldığını, mini mini yavruların kana bulandığını bizlere gösterme, yüce Allah’ım!”

“Yavrucuğum, öğütlerim kulağına küpe olsun! Yurt ve Millet hakkını öde. Öde ki, titrek ninelerimizin gözyaşları seni boğmasın. Vatanın âhı seni tutmasın. Allah sana böyle kara günler göstermesin! Dini bir değer uğruna çalışır da Gazi olursun! İnşallah Şehit düşer, bu vatana kurban olursun! Ananı düşman ayağıyla çiğnenmekten korur, yüz yıllardan beri dedelerinin beklediği evin, vatanın hayırlı bir evladı olursun, evladım!”

İşte ben, anamdan hep böyle ninniler ve öğütler işittim. Bana da kardeşlerime de bu şekilde ninniler ve gazilere ait kahramanlıklar söylerdi. Ta o zamandan beri askerlik duygusu içime yerleşti. Küçüklükte söylenen şeyleri insan kolay kolay unutmuyor.

Teğmen: Peki Hasan Çavuş! Askere gelirken baban sana ne gibi öğütler verdi?

Hasan Çavuş: Babamın bana verdiği öğütler şunlardır: “Evladım, Askere çağrılmadığın zaman üzül; çağrıldığında da sevinerek koş. Askerde senden üstün olanları say, itaatlı ol. Verdikleri dersleri, söyledikleri sözleri can kulağıyla dinle; zihnine, kafana iyi yerleştir. Verilen silahı öperek başına koy; o sana milletin mukaddes emanetidir. Onu korumamak, emanete hıyanettir. Emanete hıyanet edenleri Allah da sevmez, Peygamber de. Sakın ona toz kondurma, onu canın gibi koru. Nişancı ol ki, tek başına beş on kişiye karşı durabilesin. Sana verilen cephaneyi iyi kullan ki, babanın veya dul annenin köyde verdiği vergiyi boşa harcamış olmayasın. Düşman yakınında ne görür ve ne duyarsan hemen üstlerine, amirlerine haber ver. İlerlerken ve ateş ederken yolun ve yerin iyisini tut, oradan ayrılma. İleri emrini sabırsızlıkla bekle. Hele geri, sakın ha! Eğer böyle bir şey duyarsan, bu sözün dönmek için değil, düşmanı zayıflatmak ve daha büyük bir kuvvetle onun üzerine biraz sonra atılmak için yay gibi gerilmek anlamına geldiğini unutma! Büyük bir tehlike karşısında kalırsan, hiç şaşırıp kalma, yüreğini bozma. Tehlike arttıkça keyfin ve cesaretin de artsın. Yoksuzluk şiddetlendikçe diren; cephanen azaldıkça sabrın ve güvenin artsın. Çünkü erlik ve Türklük sınavı geçireceksin demektir. Savaş için eline verilen kılıca kısa deme; ‘Allah’ deyip de ileriye doğru bir adım atınca o kılıç uzar. Fakat geri dönecek olursan, işte o zaman gerçekten kısalır. Düşmana öyle bir saldır ki, yüreği hoplasın, korkudan sinirleri gevşesin, dudakları çatlasın. Onu bulduğun yerde yakala, ele geçmezse kovala, sakın peşini bırakma. Unutma ki düşman karşısında gösterilen gevşeklik, düşmanın işine yarar. Elindeki tüfek bozulup parçalanırsa, pazun kuvvetlensin, süngün parlasın. Haydi benim sevgili oğlum! Daima savaşa hazır ol. Allah seninle beraberdir!”

RESIM: TEMSILEN

388282_581308471885335_1000900033_n.jpg

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
TÜRK KOMANDOSU DOLASIR DAGI
GÖGE SELAM ILE CEKER BAYRAGI
OMZUNDA TÜFEK ELDE SANCAGI
DAGLARIN KRALISIN YIGIT KOMANDO!​

534277_578779072138275_1939459975_n.jpg

By KaLicH

Katılımcı Üye
30 Ocak 2012
728
0
Geldiği Bilinmiyor
Bir karış toprağı böldürürmüyüz!
Hainin yüzünü güldürürmüyüz!
Dikilmiş bayrağı indirirmiyiz!
Hayatileri Mehmetleri Korhan teğmenleri unuturmuyuz!

Komando Yaşadıkça Duruşumuz Merminin Namluda Duruşu Gibidir!

By KaLicH

Katılımcı Üye
30 Ocak 2012
728
0
Geldiği Bilinmiyor

- ŞEHİT MARŞI -
Ne beklediğimizi bilmeden
Anmadık çiçeklerin adını
Ölmek sırası gelmemişken
Hiç beklemedik beklemekten
Artık silah resimleri çizmek avutmadı bizi
Dertleri hep sinemize gömdük
Unutmaki yiğidim
Bizler ölmemek için öldük.

Biz de insandık çok canlar gibi
Kürşad'lar, sancar'lar, yamtar'lar gibi.
Yumruklar sıkık, başlar yüksekte
Gittik sanmayın hiç dönmesekte.
İçinizde hiç görünmesekte.

Bir yüce millet ki canlar yoluna
Aksın meydanlarda kanlar yoluna.
Sevdalar ne gezer yüreksizlerde
Biz çok sevdalandık, sıra sizlerde.
Biz çok sevdalandık, sancak sizlerde.

Ölümlere boş veren canlarız
Öldükçe dirilen militanlarız.
Ölümlere boş veren canlarız
Türk'üz türkler için çarpışanlarız.

BeRz4h

Kıdemli Üye
23 Eyl 2012
2,433
2
Elazığ
Başka bir aşk istemez, aşkınla
çarpar kalbimiz,
Ey Vatan gözyaşların dinsin,
yetiştik çünkü biz.
Gül ki sen, neş'enle gülsün ay,
güneş, toprak, deniz.
Ey Vatan gözyaşların dinsin,
yetiştik çünkü biz.
Bir güneştin bir zamanlar, aya
kadar kaldındı dün,
Dün bir ay'dın, sislenen boşlukta
yıldızsın bu gün;
Benzin uçmuş bak, ne rüya'dır,
bu akşam gördügün?
Ey Vatan gözyaşlarin dinsin,
yetiştik çünkü biz.
Beklesin Türkoğlu'nun azminde
kuvvet bulmayan,
Sel durur, yangın söner elbette
bir gün Ey Vatan
Süslenir, oynar yarin, dün ağlayıp
matem tutan
Ey Vatan gözyaşlarin dinsin,
yetiştik çünkü biz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.