Türkçülük Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,872
361
27
anka
Elinize sağlık demek isterdim fakat kulübe alınan kişilerin kimci, neci olduğuna dikkat edin.
Ayrıca kulüplerde hiyerarşi pek mantıklı değil, abi-kardeş ilişkisi daha iyi olur.
Ülkücü-Türkçü ayrımını iyi yapın yoksa kulüp amacından sapar.

UYARI : Özel adlara getirilen yapım ekleri, çokluk eki ve bunlardan sonra gelen diğer ekler kesmeyle ayrılmaz: Türklük, Türkleşmek, Türkçü, Türkçülük, Türkçe...
Önce kendiniz öğrenirseniz daha iyi olabilir :)

Umarım ufak bir eleştiriye açıksınızdır :)
Başarılar..

Ben bunu demedim. Evet, benim yazımım da bir yanlış olabilir ancak ben önceki sayfalarda yazdığım mesajı, 'Slm nbr yha' şeklinde konuşup Türkçüyüm/Milliyetçiyim diye geçinen bazı kişilere ithafen yazdım. Bende mükemmel şekilde Türkçe konuşmuyorum, ancak en azından belli başlı Türkçenin temel kurallarına uymaya çalışıyorum. Diğer kişilerinde en azından bu temel kurallara uymasını dilediğim için o mesajı yazdım.

İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.