Türkhackteam En büyük boyutlu arşiv (1.9 GB)

EmreWord

Üye
27 Haz 2015
200
3
Mersin
hocam iyi güzel hoş eline emeğine sağlık da kusura bakma ben bu arşive güvenmiyorum. Arşivin içinde hack araçları olmasına ve üstüne üstün havij olmasına rağmen virüs total da hiç birşey çıkmamış gözüküyor. Nasıl oluyor açıklayabilir misin acaba ?

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
hocam iyi güzel hoş eline emeğine sağlık da kusura bakma ben bu arşive güvenmiyorum. Arşivin içinde hack araçları olmasına ve üstüne üstün havij olmasına rağmen virüs total da hiç birşey çıkmamış gözüküyor. Nasıl oluyor açıklayabilir misin acaba ?

Url taraması yaptığım için olabilir mi ?

EmreWord

Üye
27 Haz 2015
200
3
Mersin
url taramasını da denemiştim virüs total da yine virüsleri buluyordu ama peki madem öyle işinize karışmak haddime değil tekrar teşekkürler...
iyi çalışmalar

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
url taramasını da denemiştim virüs total da yine virüsleri buluyordu ama peki madem öyle işinize karışmak haddime değil tekrar teşekkürler...
iyi çalışmalar

Antivirüsler URL taraması yaptıklarında exploit-kit gibi site üzerindeki tehlikeleri algıyor . Bu dosyaları tek tek taratmam uzun sürer indiren arkadaş virüstotale yüklesin sıkıntı olmayacağı ortada olursada hemen hallederim .

02d3

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,581
1
LA
NamelessesMan yolladım diye ayrı ayrı yazmana gerek yok. Yolladıysan görür zaten. Post kasmak olur :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.