Türkhackteam En büyük boyutlu arşiv (1.9 GB)

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Teşekkürler kardeşim. Aslında bana sorarsan bu kadar program fuzuli. Millet indiriyor, ne olduğunu bilmiyor ve boş boş duruyor arşivlerinde. Yok hani bunun yerine tek tek indirseler. Her program üzerinde 3-4 gün kafa yorsalar çok daha güzel şeyler yapacaklar.
Ama durum öyle olmayınca da, bu programlarla yapabilecekleri şeyler için program istiyorlar. demişim
----------------------------------
Kardeşim Arşiv ne demek biliyor musun ? Kelime anlamını öğrenip tekrar bu yorumunu okumanı tavsiye ediyorum. demişsin
---------------------------------
Ayrıca cümlenin başına bana sorarsan demişim, yani bir fikir-öneri bu. Ve dediğim gibi bir programı arşivlemek çok mantıklı bir durum değil. Sonuçta fotoğraf albümü değil bu. Yıllar sonra dönüp bakasın. Mesela arşivde bir sürü keyloger vardır ama bunu asla kullanmazsın. Kullanacağın da en fazla bir tanesidir. İhtiyacın olunca son sürümünü google aratıp bulmak mümkün. Önemli olan bu programların ne işe yaradıklarını kavramak. Yoksa yıllarca orda dursun keyloger, hiç bir pcyi hacklemeden orda sessizce kalmaya devam edecektir.
Her neyse. Başka bir şey demiyorum.

Cryber Venom

Yeni üye
7 Ağu 2015
6
0
Rar şifresini yollarsan sevinirim sitede yeniyim tam olarak nasıl cvp yazılcağını bilmiyorum şimdiden teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.