Ücretsiz VDS Alma - Detaylı Anlatım l GonzaLes l

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Videoyu çekerken sırf sizin için kendini nasıl hazırladığını bir ben bilirim bir de Allah... :trl

Videoya başlamadan önce arayıp
biraz moral verdim kendisinize :twist

Ellerine sağlık gardaşım. Her zaman ki gibi kalite kokan bir konu.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
485
85
u bilmiyorum maalesef
Videoyu çekerken sırf sizin için kendini nasıl hazırladığını bir ben bilirim bir de Allah... :trl

Videoya başlamadan önce arayıp
biraz moral verdim kendisinize :twist

Ellerine sağlık gardaşım. Her zaman ki gibi kalite kokan bir konu.

Aynen ya ne kadar zorlandım -_-

Eğer arkadaşlar bu postuma alıntı olarak arkaplanda çekilen videoyu istiyoruz diorsanız çekinmeyin ne zorluk çektiğim diğer videoyu atayım kanala :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.