Ücretsiz VDS Alma - Detaylı Anlatım l GonzaLes l

LykiaCrawl Arda

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
292
0
Hiçbir şekilde ücret kesmez ancak kendi kart bilgilerinizi girmemeniz dahilinde.

Your service sign-up is almost complete!
Thanks for signing up with Amazon Web Services. Your services may take up to 24 hours to fully activate. If you’re unable to access AWS services after that time, here are a few things you can do to expedite the process:
Make sure you provided all necessary information during signup. Complete your AWS registration.
Check your email to see if you have received any requests for additional information. If you have, please respond to those emails with the information requested.
Verify your credit card information is correct. Also, check your credit card activity to see if there’s a $1 authorization (this is not a charge). You may need to contact your card issuer to approve the authorization.
If the problem persists, please contact Support:

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
3
485
85
u bilmiyorum maalesef
Your service sign-up is almost complete!
Thanks for signing up with Amazon Web Services. Your services may take up to 24 hours to fully activate. If you’re unable to access AWS services after that time, here are a few things you can do to expedite the process:
Make sure you provided all necessary information during signup. Complete your AWS registration.
Check your email to see if you have received any requests for additional information. If you have, please respond to those emails with the information requested.
Verify your credit card information is correct. Also, check your credit card activity to see if there’s a $1 authorization (this is not a charge). You may need to contact your card issuer to approve the authorization.
If the problem persists, please contact Support:

Kredi kartı bilgileri doğru girilmemiş eğer doğru ise 24 saat içerisinde aktifleşeceğini söylüyor.
Ek olarak doğru ise içinden 1$ çekim yapıcakmış onaylandıktan sonra mesaj atın paranızı geri verek diyor-

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Hayır bir kampanya diyebiliriz
Kampayayı Sevdim Ozaman Hocam :D Alalımda Siteleri Patlatalım :D Peki Hocam Bunlara Metin2 Falan Tarzı Server Kuruluyormu ? Veya Ne Bileyim Youtubeye Video Upload Ederken Upload Hızı Yine Bayağı Fazlamı Yoksa Bizim İnternettekiyle Aynımı ?

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
3
485
85
u bilmiyorum maalesef
Kampayayı Sevdim Ozaman Hocam :D Alalımda Siteleri Patlatalım :D Peki Hocam Bunlara Metin2 Falan Tarzı Server Kuruluyormu ? Veya Ne Bileyim Youtubeye Video Upload Ederken Upload Hızı Yine Bayağı Fazlamı Yoksa Bizim İnternettekiyle Aynımı ?

Bu konumun videosu 130 mb di kendi pcmden atmaya çalıştım yükleniyorda yükleniyor iptal ettim sanal bilgisayara sürükleyip attım ve youtube hesabıma giriş yaptım direk yükledim videoyu paylaştım :)

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Bu konumun videosu 130 mb di kendi pcmden atmaya çalıştım yükleniyorda yükleniyor iptal ettim sanal bilgisayara sürükleyip attım ve youtube hesabıma giriş yaptım direk yükledim videoyu paylaştım :)
Ooo Sevdim Hocam :) Ozaman Alayim Yarında Kanal Falan Açarız İlerde Lazım Olur :D Bu Sunucu Ölene Dek Bizimle Kalıyor Dimi Hocam ?

Hisoka*

Kıdemli Üye
21 Eki 2015
2,065
5
eline sağlık kardeşim ben eskiden yapıyordum artık yapamıyorum :trl

mavilikral

Üye
19 Nis 2016
218
0
Selam arkadaşlar yine ben :)

Bugün ki videomda ise sanal bilgisayar almayı anlattım umarım işinize çok iyi yarayacaktır videomu bile sanal pc den yükledim bekleme bile yapmadım :)

İnternet hızı gayet uçmaktadır 500mbps leri görmektedir.
VDS, VPS gibi araçlar ile pek bir bilgim yok ama sizlerin yararına da olsa pek bilmediğim birşeyi sizlere anlatmaktan ve yardımcı olmaktan minnettar kalırım...

Bana sadece destek olup Kanalıma Abone olmanız yorumlarınızıda atabilirsiniz.
Kanalımın içerikleri 2015 ten bu yana sadece Turkhackteam.org alan adına video çekilmiştir.

Buyrun izleyin ;

teşekürler pvp server kurabilirmiyim acaba ? kaç gb ram veriyor ? birde denedimde gmail e mesaj geldi kendinizi tanıtın tarzında telefon faturası filan gönderin diyor :D

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Üşenmemiş araştırmış denemiş..
Video çekmiş.. :) Yine yapacağını yapmış :)
Videonun çekim hatalarına şahit olan birisi olarka söylüyorum kıymetni bilin :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.