Ülkemizdeki Aktif Hack Grupları

INFeRNaL

Özel Üye
22 Nis 2009
6,516
1
Mersin
ben ikinci bir konu açarsam ülkemizdeki aktif hack grubları diye bu ahlaka uygun olmaz. görgü kurallarına sığmaz konuyu açan arkadaşa ayıp olur. ben sadece görüşümü dile getirdim. özellikle türk güvenliği hakkında hiç bir bilgi yok.

türk güvenliği hakkında fazla bir bilgi sanalda.site açıyorlar kapatıyorlar.ama çok sağlam kişiler var arasında Agd_Scorp gibi. çok sağlam site de hacklediler.onlar hakkında fazla bir bilgim yok.agd_scorp hapse vs girdi geri çıktı diye biliyorum,senin bilgin varsa paylaş bizde öğrenmiş oluruz,bilginin ayıbı olmaz

fazla detaya girmedim yüzeysel geçtim kim nedir diye,detaya inseydim yazı hem uzun hemde sıkıcı olurdu

INFeRNaL

Özel Üye
22 Nis 2009
6,516
1
Mersin
tamam tartışma buradan uzamasın özelden yapın.beğenen beğenir beğenmeyen kurallar çerçevesinde istediğini yapsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.