USB Belleğinizi Anahtar Yapın v1.7.1 By 20071999 C#

hkn1dgl

Yeni üye
30 Haz 2018
36
0
Dostum senden bir konuda yardım almam gerekiyor şuan 2 kişi bunun gibi bir projenin üstünde çalışıyoruz kısmen bitti fakat usb belleği takınca ekran açılıyor ancak çıkarınca ekran hala açık kalıyor kapanmasını istiyoruz ve birde her usb flash'da çalışmaması lazım bizim ayarladığımız yetkili kişilerin usb flash'ında çalışması lazım yardımcı olur musun?

TheSparrow

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
802
0
57. ALAY
Anladığım kadarıyla okullardaki fatih güvenlik duvarına benziyor; güzel düşünülmüş, ellerinize emeğinize sağlık.

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Eline sağlık kendini aştın :D :)

Ahahahha :D eyvallah hocam :D

Güzel olmuş tebrikler. Kaynak kodlarınıda paylaşsaydın keşke:)

Normalde vericektim foruma kodlari ama sonra vazgectim, ilerde belki verebilirim :)

simge sabitliliğinin sebebi nedir ?
hiç mi değişmez baştan yazılsa da ?

Yo değiştiririm sen istersen :) sana özel simgeli bi versiyonunu sana yapip verebilirim :) sen bana istedigin resmi at ben ekleyip sana veririm.

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Ahahahha :D eyvallah hocam :D

Normalde vericektim foruma kodlari ama sonra vazgectim, ilerde belki verebilirim :)

Yo değiştiririm sen istersen :) sana özel simgeli bi versiyonunu sana yapip verebilirim :) sen bana istedigin resmi at ben ekleyip sana veririm.

Dostum program tekrar TOP10!a çıkınca bir indireyimde bakayım dedim ve gördüklerim beni şok etti.

Sen programı neden obfucate etmedin?!

2-3 metin değiştirilerk çalınabilir, senin iyiliğin için söylüyorum programı çok sevdim, ve yapımcısının sen olduğunu biliyorum ve çalınmasını kesinlike istemem.

Çoğu protektör kırılabiliyor, lakin sen modlanmış hallerinden bul ve programı bozmayacak şekilde 2-3 kere şifrele.

Tekrardan ellerine sağlık, dediklerimi yabana atma, ben bir kere buraya güvenip bir Chat programı paylaşmıştım, lakin 1 güne kalmadan FTP'ye shift-del atmışlar.

Proje çok güzel, bence obfucate edilmiş haliyle takrar link koy.

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Dostum program tekrar TOP10!a çıkınca bir indireyimde bakayım dedim ve gördüklerim beni şok etti.

Sen programı neden obfucate etmedin?!

2-3 metin değiştirilerk çalınabilir, senin iyiliğin için söylüyorum programı çok sevdim, ve yapımcısının sen olduğunu biliyorum ve çalınmasını kesinlike istemem.

Çoğu protektör kırılabiliyor, lakin sen modlanmış hallerinden bul ve programı bozmayacak şekilde 2-3 kere şifrele.

Tekrardan ellerine sağlık, dediklerimi yabana atma, ben bir kere buraya güvenip bir Chat programı paylaşmıştım, lakin 1 güne kalmadan FTP'ye shift-del atmışlar.

Proje çok güzel, bence obfucate edilmiş haliyle takrar link koy.

Sen yapıp bana şifreli halini versene :D sen daha iyi anlıyorsun bu işlerden :) ben de konuya eklerim, zorlamıyorum illada sen yap diye tekrardan eyw L :)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
OS kilidi özelliği de eklersen daha iyi olabilir. Örneğin aktif edildiğinde farklı bir OS yüklenmesini engelleyebilir veya Güvenli Modda başlatmayı devre dışı bırakabilir. Ellerine sağlık , gayet yararlı bir proje. Arayüzü, işlevleri daha da geliştirirsen gayet güzel yerlere gelebilir.

Piskopat666

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
313
1
root@error
bu uygulamaya milyarlar vericek kurumlar bile olur çok güzel olmuş biriyle iletişime veya bi kurumla iletişime geçmelisin ellerine sağlık

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
OS kilidi özelliği de eklersen daha iyi olabilir. Örneğin aktif edildiğinde farklı bir OS yüklenmesini engelleyebilir veya Güvenli Modda başlatmayı devre dışı bırakabilir. Ellerine sağlık , gayet yararlı bir proje. Arayüzü, işlevleri daha da geliştirirsen gayet güzel yerlere gelebilir.

Hocam lisedeyken PC hocamız tahtalara BIOS şifresi koymuştu belki böyle engellenebilir ? Güvenli Moduda nasıl engelleyebiliriz araştıracağım, işlevsellik konusunda aklıma geldikçe eklemeler yapacağım, arayüzde de şuan sade bir tasarım tercih ettim ileride farklı bir GUI ile tekrar konuyu güncelleyebilirim tekrardan teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.