USB Belleğinizi Anahtar Yapın v1.7.1 By 20071999 C#

MD6

Üye
1 Ara 2018
158
0
CyberWarrior
BitLocker ı sen çok yanlış anlamişsın bitlocker diskini şifreler. Adam yine pc de internette yapacağini yapar. LIVE İÇİN BIOS ŞIFRESİ ÇÖZÜM OLACAKTIR. DEDIGIN GIBIYSE PC YE ŞIFRE KOYMAYADA GEREK YOK O ZAMAN.

Diski çıkartıp başka bir sistemde açarım ben de... BIOS şifresi ister mi sence?
Evet, bilgisayara şifre koymaya da gerek yok. Kırmak çok mu zor? net usr yazmak çok mu zor?

Son düzenleme:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
BitLocker ı sen çok yanlış anlamişsın bitlocker diskini şifreler. Adam yine pc de internette yapacağini yapar. LIVE İÇİN BIOS ŞIFRESİ ÇÖZÜM OLACAKTIR. DEDIGIN GIBIYSE PC YE ŞIFRE KOYMAYADA GEREK YOK O ZAMAN.

BIOS pilini çıkartıp takınca CMOS sıfırlanıyor kanka.
...

Eline sağlık.

MD6

Üye
1 Ara 2018
158
0
CyberWarrior
Yav birader civatalarla mı uğraşacaksın ? En azindan benim laptop yekpare. Herşey vidalı kapak filan yok altinda. Programı baltalamada iyi olmuş mu program sen onu söyle :)

Konuya ‘Kurumlar kullanabilir’ yazmamalıydın. Kurumlar güvenli sistemler kullanmalıdır.
Fikir güzel ama geliştirmen gerekli.

Son düzenleme:

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Kurumlara saldırı yapmak isteyen birisi bunları beceremez mi?
Sama tavsiye.. Tüm sistemi değil de belirli bir dosya dizinini koruyan Rijandeal kullan.

Aslında dediğin şeyi programa ekleyebilirim istenilen dizindeki dosyaları encrypt edebilir :) böylelikle koruma 2 katına çikabilir diye dusunuyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.